تحلیل سه آلتکوین (۱۵ بهمن ۹۸)

تحلیل آلتکوین ها

سه آلتکوینی که پتانسیل افزایش قیمت در فوریه را دارند.

قیمت LTC، OCEAN و ADA در حال حاضر بالاتر از خطوط مقاومت بلند مدت است. این احتمال وجود دارد که این افزایش در طول ماه فوریه ادامه یابد.

تعداد زیادی از آلتکوین ها افزایش قابل توجهی در ماه ژانویه داشته اند. در عوض، ما قصد داریم به سه ارز که قبلاً قیمت آنها بالا رفته و پتانسیل افزایش چشمگیر در ماه فوریه را نیز دارند بررسی کنیم. این سه عبارتند از:

 1. لایت کوین (Litecoin (LTC
 2. کاردانو (Cardano (ADA
 3. اوشن (Ocean Protocol (OCEAN

بدون اتلاف وقت، بیایید به هریک از آنها نگاهی بیندازیم و پتانسیل آنها را برای سودهای آینده مشخص کنیم.

OCEAN

قیمت OCEAN طی ۱۷۶ روز گذشته به تدریج در امتداد یک خط حمایت صعودی در حال افزایش است. در شانزدهم ژانویه، قیمت خط مقاومت را شکست و افزایش بیشتری یافت.

قیمت دو بار از خط مقاومت نزولی عبور کرده است و به ترتیب ۱۴۴٪ و ۸۶٪ حرکت به سمت بالا افزایش داشته. اگر حرکت فعلی ۱۱۰ درصد بزرگی داشته باشد (میانگین دو افزایش قبلی)، قیمت آن به ۸۹۰ ساتوشی می رسد.

روند در امتداد خط حمایت صعودی

روند در امتداد خط حمایت صعودی

۳ RSI  روزه از افزایش قیمت آن پشتیبانی می کند. در طی زمانی که قیمت از خط مقاومت خارج شد و آن را به عنوان پشتیبانی تأیید کرد، RSI  به خط ۵۰ سقوط کرد و در حال حاضر به سمت بالا حرکت می کند، که تأیید کننده روند صعودی است.

RSI

RSI

در مقایسه با دو حرکت صعودی قبلی، جریان فعلی بسیار کند تر بوده است، کل طول حرکت دوم به سمت بالا به مدت ۱۸ روز است.

بنابراین، ممکن است که نرخ افزایش بالا رود و قیمت طی هفته آینده به سطح ۶۴۰ ساتوشی برسد.

برای پایان ماه فوریه، هدف ما در ۸۴۰ به طور خوشبینانه ارائه شده است، که خط مقاومت صعودی احتمالی موجود در محل را از ۳ ژوئیه ۲۰۱۹ تأیید می کند.

روند احتمالی ocean

روند احتمالی Ocean

نتیجه گیری OCEAN

 • OCEAN  بالای خط مقاومت شکسته است.
 • RSI  از حرکت رو به بالا پشتیبانی می کند.
 • هدف متوسط ​​۶۴۰.
 • می تواند تا پایان فوریه به ۸۴۰ برسد.

Litecoin

قیمت Litecoin در ۱۴ ژانویه یک خط مقاومت نزولی بلند مدت را به بالا شکست. و پس از آن، یک مثلث متقارن ایجاد کرد، که به عنوان یک الگوی تداوم عمل کرد و باعث شکست دیگری شد.

در زمان نوشتن این متن، قیمت LTC یک مندل بلند صعودی را ایجاد کرده است و در حال حرکت به بالای منطقه مقاومت ۰.۰۰۷۱ ساتوشی است و به سمت خط مقاومت ۰.۰۰۷۸ ساتوشی حرکت می کند.

شکست روند نزولی در LTC

شکست روند نزولی در LTC

از اهمیت منطقه ۰.۰۰۷۱ نمی توان غافل شد زیرا منطقه ورود به روند صعودی در سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ بوده است. اگر قیمت باز هم از این ناحیه عبور کند، می توانیم با اطمینان بگوییم که این روند صعودی است.

ناحیه حمایت LTC

ناحیه حمایت LTC

علاوه بر منطقه مقاومت، قیمت Litecoin به تازگی از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه خود به بالا حرکت کرده است. اگرچه RSI واگرایی نزولی را نشان می دهد، اما از نظر مقدار نسبتاً ناچیز است. از طرف دیگر، از خط ۵۰ بسیار فاصله گرفته است و نشان می دهد که LTC روند صعودی دارد.

RSI

RSI

در مورد حرکت آینده، ما می توانیم آنها را با استفاده از کانال صعودی احتمالی که قیمت در آن معامله می شود، تشریح کنیم. اگر قرار بود یک بار دیگر به منطقه ۰.۰۰۷۱ بازگردد، فرصت خوبی برای ورود به معامله با سود نزدیک به %۴۰ را فراهم می کند. اگر قیمت به هدف ۰.۰۱ برسد.

روند احتمالی LTC

روند احتمالی LTC

نتیجه گیری  Litecoin

 • Litecoin  خط مقاومت بلند مدت را به بالا شکسته است.
 • قیمت بالاتر از میانگین متحرک روزانه خود در حرکت است.
 • هدف کوتاه مدت ۰.۰۰۷۸ ساتوشی
 • هدف بلند مدت ۰.۰۱ ₿.

Cardano

قیمت ADA از آگوست ۲۰۱۹ در داخل مثلث صعودی در حال معامله است و به هر دو خط مقاومت و حمایت چندین بار اعتبار داده است.

در تاریخ ۲۸ ژانویه، قیمت از مثلث با حجم بسیار قابل توجهی بیرون آمد. قبل از اینکه اندکی کاهش یابد، به ۶۱۸ ساتوشی رسیده است.

به نظر می رسد که قبل از ادامه حرکت رو به بالا، قیمت یک بار دیکر به خط مقاومت بازگردد.

شکست کانال

شکست کانال

میانگین متحرک از افزایش قیمت حمایت می کند زیرا یک تقاطع بین میانگین متحرک ۵۰ و ۲۰۰  بوجود آمده است. علاوه بر این، در حالی که RSI پنهان است، هیچ واگرایی نزولی ایجاد نکرده و بالاتر از خط ۵۰ در یک ماه گذشته بوده است، و این نشان می دهد که قیمت در روند صعودی دارد.

RSI و MA

RSI و MA

با نگاهی به چارت هفتگی، نزدیکترین مناطق مقاومت در سطح ۷۸۰ و ۱۰۰۰ ساتوشی هستند، که همان سطوح ۰.۲۳۶ و ۰.۳۸۲ فیبو از نزول قبلی در آوریل ۲۰۱۹ بدست آمده اند.

کاهش احتمالی به سمت خط مقاومت، نقطه ورود خوبی را برای حرکت صعودی فراهم می کند، که در صورت رسیدن قیمت به هدف اول، افزایش ۴۵ درصدی قیمت خواهد بود.

روند احتمالی ADA

روند احتمالی ADA

نتیجه گیری  Cardano

 • ADA  یک الگوی معکوس بلند مدت صعودی را شکسته است.
 • یک تقاطع صعودی بین میانگین های متحرک در حال شکل گیری است.
 • هدف کوتاه مدت ۷۸۰ ساتوشی.
 • هدف بلند مدت ۱۰۰۰ ساتوشی.
اشتراک گذاری:
پریسا وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =