قیمت بیت کوین، پایین تر یا بالاتر انتظارات؟!

۳۰ دی ۱۳۹۸
قیمت بیتکوین

 قیمت بیت کوین، پایین تر یا بالاتر از انتظارات؟ !

در پایان سال ۲۰۱۹ ، قیمت ناپایدار بیت کوین باعث شد، بسیاری از سرمایه گذاران و تحلیل گران بازار ارز به روند نزولی بیت کوین دامن بزنند. و بنظر میرسد بحث درباره بالا رفتن قیمت بیتکوین از بالاترین قیمت خودش بسیار دور باشد.

ولی با شروع سال ۲۰۲۰، و روند صعودی این ارز دیجیتال بسیاری از سرمایه گذاران را به سمت پیش بینی اوج بعدی قیمت بیتکوین هدایت می کند.

یک تحلیلگر برجسته اعلام کرده است: که قله های بیت کوین در روند صعود بعدی خود ممکن است برخی سرمایه گذاران خوش بین را ناامید کند. و به نظر می رسد برخی از تحلیلگران اقتصادی با وی موافق هستند.

در طول چرخه پارابولیکی بعدی، بیت کوین ممکن است تا ۷۵هزار دلار افزایش یابد.

تحلیل بیتکوین از دیدگاه تحلیلگر تیم میهن سیگنال

در حال حاضر، بیت کوین در زیر سطح ۹۰۰۰ دلار معامله می شود. که نشان از صعود گسترده ای از نرخ ابتدای سال ۲۰۲۰ خود که ۶،۸۰۰ دلار تعیین شده بود، است.

اگرچه بیت کوین هنوز در تلاش است تا قاطعانه از روند نزولی کلان خود خارج شود. اما بسیاری از سرمایه گذاران اکنون اهداف قیمتی را به طرز چشمگیری بالاتر و در حدود عددی ۵ و ۶ رقمی می بینند.

این پیش بینی ها ممکن است در کوتاه مدت بسیار خوش بینانه باشد. اما جوش راجر – یک تحلیلگر برجسته رمزارز در توئیتی توضیح داد که او معتقد است BTC در جریان صعود بعدی به بیش از ۷۵،۰۰۰ یا ۸۵،۰۰۰ دلار خواهد رسید. اما این قیمت هنوز کمتر از پیش بینی های نجومی که توسط برخی از تحلیلگران و سرمایه گذاران ارائه شده است، می باشد.

او توضیح داد که مانند بسیاری از تجزیه و تحلیل ها که از قیمت ۱۰۰ هزار دلار تا ۱ میلیون دلار صحبت می کنند، فکر نمیکند و با یک بازگشت ساده ۲۰% قیمت را در حدود ۷۵ هزار دلار تا ۸۵ هزار دلار می سنجد.

مدل اقتصادی پیشنهاد می کند که انتظار می رود قیمت بیتکوین در طی روزهای بعدی به ۱۰۰،۰۰۰ دلار برسد.

به نظر می رسد سهام بیت کوین در بازار بورس – که توسط تحلیلگر برجسته طراحی و مورد استقبال قرار گرفته است – با ارزیابی راجر مطابقت دارد، زیرا نشان می دهد که روند صعودی بعدی بیت کوین منجر به ۱۰۰،۰۰۰ دلار خواهد شد.

اثبات این است: قیمت بیتکوین عمدتا توسط بازار سهام هدایت می شود، و نه توسط هر عامل دیگری.

اگرچه مبلغ ۷۵۰۰۰ دلار ممکن است برخی سرمایه گذارانی را که بیش از حد صعودی فکر میکردند را ناامید کند، اما به نظر می رسد که این یک احتمال قوی تر است، و این بدان معنی است که سال ۲۰۲۰ همچنان سال بزرگی برای BTC خواهد بود.

منبع : https://www.newsbtc.com

3 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *