ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
14000دلارکمک نقدی برای مبارزه با کرونا از طریق بلاکچین

استارتاپ چینی فوزامی یک پلتفرم خیریه مبتنی بر بلاکچین برای ردیابی و مدیریت اطلاعات راه اندازی کرده است. این پلتفرم به منظور افزایش شفافیت و بهره وری فرآیندهای داخلی کسب و کارها از جمله سازمان های خیریه طراحی شده است. این پلتفرم شبکه ای است که سازمان ها می توانند در آن اطلاعات افراد را ثبت، ذخیره و مدیریت کنند.

صرافی بزرگ بایننس ادعا کرده است ۱۰ میلیون ین چین معادل ۱.۴۴ میلیون دلار برای کمک به مبارزه با بیماری و ویروس کرونا اهدا شده است.

کریپیتال، شرکت خدمات بازاریابی بلاکچین هم یک نهاد خیریه برای تهیه نیازمندی های پزشکی برای قربانیان ویروس کرونا رونمایی کرده است. این شرکت همچنین اعلام کرده که سیستم خیریه ی مبتنی بر بلاکچینی به منظور شفافیت و بهره وری بیشتر ایجاد خواهد کرد.

هایپرچین نیز ازیک پلتفرم مبتنی بر بلاکچین برای مبارزه با شیوع کرونا رونمایی کرده است. این پلتفرم به عنوان پورتال اهدای تجهیزات پزشکی برای حمایت از بیمارستان های مرکز چین عمل می کند.

پتانسیل بلاکچین در تضمین توزیع عادلانه کمک های اهدایی توسط شرکت های پیشرو در سرتاسر جهان از جمله سازمان ملل متحد، صلیب سرخ و بنیاد جهانی حیات وحش شناخته شده است. مبارزه با ویروس کرونا تنها یک مثال از کاربرد بلاکچین برای جذب کمک های خیریه در سالهای اخیر است.

منبع

بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.