ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی

یک نهنگ با ۴۰ میلیون ریپل ۱۸.۸ میلیون دوج کوین خرید!

۱۳ تیر ۱۴۰۱
یک نهنگ با 40 میلیون XRP 18.8 میلیون دوج کوین خرید!

یک نهنگ بزرگ BNB، بنام “مریخی شکارچی انسان” ، به تازگی ۱۸,۸۰۰,۴۳۳ دوج کوین به ارزش ۱,۲۵۶,۱۸۸ دلار خریداری کرده است. که بر اساس آمار WhaleStats این نهنگ در رتبه ۷۱ قرار دارد و دارای ۴۰ میلیون XRP بوده است. این نهنگ همچنین چند آلت کوین دیگر را در تراکنش های جداگانه خریداری کرد که در میان آنها خرید ۱۱,۹۸۸,۶۸۳ MATIC به ارزش ۵,۶۰۵,۱۱۶ دلار بود.

علاوه بر مالکیت ۴۰ میلیون XRP به ارزش ۱۲,۴۷۱,۱۸۴ دلار، خریدار ناشناس دارای ۲۵ میلیون ADA یا ۱۱,۱۹۱,۳۴۸ دلار است. نهنگ همچنین دارای ۳۰ میلیون توکن TRX و ۳۵۰۰۰۰ توکن LINK است.

توکن XRP پیچیده شده بر روی زنجیره BNB (که قبلا BSC نامیده می شد) به عنوان یکی از دارایی های برتر در اختیار نهنگ های BNB ظاهر شده است.

طبق آمار WhaleStats، دو هزار نهنگ برتر BSC در حال حاضر XRP را به ارزش ۱۵,۲۰۹,۹۸۱ دلار ذخبره کرده اند.

نهنگ‌ها در واکنش به فعالیت‌های تجاری پر سر و صدایی که از ابتدای سال ۲۰۲۲ مشاهده شد، به طور فعال دارایی‌های خود را با خرید با تخفیف، افزایش داده‌اند. در ۴ ژوئیه، دارایی‌ های دیجیتال به دنبال معاملات ضعیف در هفته گذشته علائم خفیفی از بهبود را نشان دادند. در زمان انتشاراین مقاله توسط میهن سیگنال، قیمت XRP 0.324 دلار بود که در ۲۴ ساعت گذشته ۳.۸۰ درصد افزایش داشت.

بازار تا حدی جهش می کند

بیت کوین و آلت کوین ها اندکی رونق گرفتند و چندین توکن ارزش افزوده را در زمان انتشار داشتند. دوج کوین اندکی با ۴.۲۸ درصد افزایش به ۰.۰۶۸ دلار معامله شد.

ارزش کل بازار نیز در زمان انتشار به ۸۸۳ میلیارد دلار رسید. در آخر هفته، شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای Santiment گزارش داد که اکثر ارزهای دیجیتال به سطوح تاریخی MVRV یا آستانه‌های «شکست» در بازده معاملات خود رسیده‌اند. ممکن است چرخش قیمت به سمت بالا برای کاهش ضررهای فعلی پیش‌بینی شود. سانتیمنت خاطرنشان کرد، پیش‌بینی زمان وقوع این اتفاق دشوار است.

منبع:u.today
2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *