ورود
خروج بیش از 2 میلیارد دلار بیت کوین از صرافی های برتر از ماه ژوئن

ذخایر ارزهای دیجیتال در صرافی ها تا ثبت یک رکورد جدید افت کرده است. چند ماه پیش پلتفرم های معاملاتی ذخایر بیت کوین بیشتری در اختیار داشتند. داده ها نشان می دهد در برخی صرافی ها مشتریان به ۱۸۷۰۰۰ بیت کوین معادل ۲.۱ میلیارد دلار را از کیف پولهای سرد متعلق به صرافی ها خارج کرده اند.

تخلیه ۱۸۷۰۰۰ بیت کوین در ۵ صرافی برتر

در ماه فوریه کوین بیس یک میلیون بیت کوین را تحت مدیریت خود داشت. اکنون این میزان با خروج ۹۲۰۰۰ بیت کوین دچار افت ۹ درصدی شده است. برخی صرافی های دیگر نیز تخلیه کیف پولهای سردشان را در سه ماه اخیر تجربه کرده اند.

هوبی، دومین صرافی برتر از نظر میزان ذخایر بیت کوین از ۳۰ ژوئن تا امروز ۵۳۰۰۰ بیت کوین را از دست داده است. سومین پلتفرم برتر یعنی بایننس توانسته در این مدت ۲۶۶۰۰۰ بیت کوینی که در اختیار داشته را حفظ نماید. همچنین چهارمین دارنده بیشترین ذخایر یعنی بیت فینکس نیز شاهد تغییر زیادی در ذخایر خود در سه ماه اخیر نبوده است.

صرافی اوککس سه ماه پیش مدیریت ۲۴۰۰۰۰ سکه بیت کوین را در اختیار داشته اما امروز تنها ۱۹۸۰۰۰ بیت کوین دارد. این یعنی ۴۲۰۰۰ بیت کوین در سه ماهه اخیر از این پلتفرم خارج شده است.

داده ها نشان می دهد ۵ پلتفرم معاملاتی برتر شاهد خروج بیش از ۱۸۷۰۰۰ بیت کوین معادل ۲.۱ میلیارد دلار از ذخایر خود بوده اند.

طبق داده ها تعادل در صرافی ها در ۱۵ ماه اخیر کاهش یافته است. پایین بودن تعادل در صرافی ها به این معناست که کاربران دارایی های خود را به روش های غیر حفاظتی ذخیره می کنند.  زیرا بسیاری از تریدرها تمایل کمتری به اعتماد کردن به یک نهاد ثالث برای نگهداری از دارایی هایشان دارند.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

منبع:بیت کوین نیوز
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *