۵ ارز برتر مستعد رشد در این هفته: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

5 ارز برتر مستعد رشد در این هفته: 20 اردیبهشت

بیت کوین همچنان در یک رنج قابل پیش بینی گیر افتاده اما همزمان با رشد مجدد اتریوم و فتح قله تاریخی جدید آن، احتمال رشد برخی از رمزارزها نیز وجود دارد.

در یک هفته اخیر برخی از تریدرها دوج کوین خریدند تا از افزایش احتمالی قیمت آن پس از مصاحبه ایلون ماسک سود کسب کنند اما این برنامه نتوانست انتظارات آنها را برآورده مند و قیمت دوج به یکباره ۳۴ درصد سقوط کرد. با وجود تلاش برای ریکاوری تا کنون قیمت نتوانسته تا بیشتر از ۰.۵۴ دلار بازیابی شود.

این شرایط یکبار دیگر ثابت کرد خرید در اوج بدون در نظر گرفتن شرایط بنیادی می تواند به ضررهای هنگفتی منجر شود.

از طرف دیگر اتر با ادامه رشد خود امروز قله تاریخی جدید ی را بالاتر از ۴۰۰۰ دلار ثبت کرده است. همزمان بیت کوین پایین تر از ۶۰۰۰۰ دلار تثبیت شده و با هر بار افزایش قیمت با فشار فروش دوباره دچار افت می شود. ادامه رفتار رنجی نشانه مثبتی از آماده شدن برای رالی بعدی آن است.

با وجود اینکه اتر در بازار آلت کوین ها پیشتاز بوده ۵ ارز زیر نیز در کوتاه مدت می توانند عملکرد خوبی را از خود نشان دهند. این ارزها عبارت اند از بیت کوین، بایننس کوین، کاردانو، لایت کوین، چین لینک.

توصیه می شود قبل از هرگونه تصمیم گیری برای خرید این ارزها ابتدا شرایط لحظه ای و تحلیل های تکنیکال را بررسی نموده و بعد با مدیریت سرمایه اقدام به معامله نمایید.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

اشتراک گذاری:
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *