تحلیل قیمت کاردانو ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

تحلیل قیمت کاردانو ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

تحلیل قیمت کاردانو 26 فروردین 1400

نکات مهم تحلیل:

  • انتظار می رود قیمت کاردانو در سطح فعلی رفتار حاشیه ای داشته باشد.
  • کاردانو در عبور از سطح ۱.۵۰ دلار با مقاومت روبه رو است.
  • نزدیک ترین سطح حمایت در ۱.۴۰ دلار و سپس ۱.۳۵۰ دلار قرار دارد.

قیمت کاردانو در عبور از سطح ۱.۵۰ دلار ناموفق بوده است. این باعث بازگشت قیمت به ۱.۴۰ دلار شده است. با اینکه قیمت بالاتر از حمایت ۱.۴۰ قرار گرفته، فشار خرسی قوی حاکم شده و در صورت ادامه فروش احتمال افت قیمت وجود دارد.

در کلیت بازار ارز دیجیتال اما مومنتوم صصعودی برقرار است و بسیاری از ارزهای دیجیتال در حال رشد هستند.

اندیکاتورهای تکنیکال کاردانو / تتر

نمودار 4 ساعته کاردانو / دلار تتر

نمودار ۴ ساعته کاردانو / دلار تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

در میان اندیکاتورهای تکنیکال، مکدی در حال از دست دادن مومنتوم صعودی است. هستوگرام مکدی هنوز سبز است اما اندازه آن با افت قیمت کاهش قابل توجهی داشته است. با اینکه EMA 12 هنوز بالاتر از EMA 26 قرار دارد اما به هم نزدیک شده اند و احتمال برعکس شدن آن ها وجود دارد.

RSI که قبلا از منطقه خنثی خارج شده بود دوباره به این منطقه بازگشته است. اکنون این اندیکاتور پایین تر از سطح ۶۲ قرار دارد و به سمت پایین حرکت می کند. با این حال شیب کم آن نشان می دهد مومنتوم نزولی در بازار ضعیف است و خریداران در حال جنگیدن می باشند.

باندهای بولینگر عریض هستند اما با سرعت زیاد در حال نزدیک شدن می باشند. نزدیک شدن آنها گویای کم شدن نوسان قیمت در کوتاه مدت است. با این حال، قیمت در خط میانگین در حال تقویت است.

سیگنال خرید و فروش

تحلیل تکنیکال نمودار ۴ ساعته به طور کلی سیگنال خرید را صادر کرده زیرا ۱۵ تا از ۲۶ اندیکاتور تکنیکالی مهم مومنتوم صعودی را تایید می کنند. از طرف دیگر تنها یک اندیکاتور سیگنال فروش داده است. ۱۰ اندیکاتور هم نظر خنثی دارند و جهت بازار به یک سمت را تایید نمی کنند.

تحلیل ۲۴ ساعته نیز سیگنال خرید را با ۱۴ مورد از ۲۶ اندیکاتور نشان می دهد. تنها ۴ اندیکاتور اصلاح نزولی را نشان می دهد و ۸ اندیکاتور خنثی هستند.

تریدرها انتظار دارند قیمت کاردانو در سطوح فعلی در چند روز آینده به تقویت خود ادامه دهد. تحلیل میان مدت برای این ارز دیجیتال دیدگاه صعودی را نشان می دهد . در این صورت پیش بینی می شود قیمت تا ۱.۵۵۰ دلار در چند روز آینده افزایش یابد.

بر خلاف آن اگر خریداران نتوانند حمایت ۱.۴۰ را حفظ کنند، کاردانو تا ۱.۳۵۰ دلار افت قیمت خواهد داشت. ادامه افت نیز تا سطح ۱.۲۶۰ دلار قابل پیش بینی است.

 

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *