تحلیل قیمت کاردانو ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

تحلیل قیمت کاردانو 26 اردیبهشت 1400

قیمت کاردانو پس از عبور از ۲.۴ دلار در سطح ۲.۴۵ با یک مقاومت قوی رو به رو شده که جلوی افزایش بیشتر آن را گرفته است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۱۳.۴۳ درصد افت کرده اما افزایش  آن در چند روز گذشته باعث نوسانی شدن قیمت کاردانو شده است.

نکات مهم تحلیل:

  • انتظار می رود قیمت کاردانو در محدوده ۳۷۰قیمت فعلی رفتار حاشیه ای داشته باشد.
  • نزدیک ترین مقاومت در ۲.۴۵ دلار قرار گرفته است.
  • در سطح ۲.۲۰ دلار، نزدیک ترین حمایت وجود دارد.

کلیت بازار در ۲۴ ساعت گذشته احساسات صعودی را تجربه کرده است. اکثر رمزارزهای بزرگ در تایم فریم های مختلف افزایش قیمت داشته اند. بیشترین افزایش قیمت را ریپل و استلار با ۱۵.۵ و ۱۶.۰۳ درصد تجربه کرده اند. بیت کوین و اتریوم نیز عملکرد مثبت ۲.۸۹ و ۹.۶۹ درصدی داشته اند.

اندیکاتورهای تکنیکال کاردانو / تتر

نمودار 4 ساعته قیمت کاردانو / تتر

نمودار ۴ ساعته قیمت کاردانو / تتر

در میان اندیکاتورهای تکنیکال، مکدی مومنتوم نزولی قوی را نشان می دهد که از افزایش سایز هیستوگرام قرمز مشخص است. این اندیکاتور اکنون در منطقه قرمز در محدوده ۰.۰۴۲ قرار گرفته است. در میان میانگین های متحرک، EMA 12 همچنان پایین تر از EMA 26 قرار دارد. فاصله بین این دو خط کم است و در حال نزدیک شدن به هم هستند.

RSI دیروز از منطقه خنثی خارج شده و بالاتر از سطح ۷۰ در محدوده اشباع خرید قرار گرفته و با شیب رو به پایین خود فشار فروش را در قیمت فعلی نشان می دهد. شیب تند این اندیکاتور گویای مومنتوم نزولی قوی می باشد و اینکه خریداران اقدامی نمی کنند.

باندهای بولینگر در حال حاضر عریض هستند  اما با روبه رو شدن با مقاومت ۲.۴۵۰ در کوتاه مدت احتمالا به هم نزدیک خواهند شد. فعلا باندها شیب رو به بالا دارند و قیمت در محدوده حد بالایی این اندیکاتور قرار گرفته است. نزدیک شدن این باندها گویای افت نوسان قیمت کاردانو در کوتاه مدت و تثبیت قیمت آن است.

به طور کلی در تحلیل تکنیکال ۴ ساعته سیگنال خرید با ۱۵ اندیکاتور از مجموع ۲۶ اندیکاتور اصلی صادر شده که برتری حرکت صعودی را نشان می دهد. در سوی دیگر تنها ۴ اندیکاتور سیگنال فروش داده اند. ۷ اندیکاتور هم در حالت خنثی هستند و هیچ سیگنالی را ارائه نمی کنند.

تحلیل تکنیکال ۲۴ ساعته نیز این دیدگاه را تایید و سیگنال خرید قوی صادر می کند. ۱۶ مورد از ۲۶ اندیکاتور حرکت صعودی را نشان می دهند. در حالی که هیچ اندیکاتوری سیگنال فروش نداده  و همزمان ۱۰ اندیکاتور هم خنثی می باشند.

پیش بینی قیمت کاردانو

با اینکه تحلیل تکنیکال میان مدت روند صعودی را تایید می کند، اندیکاتورهای تحلیل کوتاه مدت اشباع خرید کاردانو و اصلاح را نشان می دهند. اگر امروز قیمت کاردانو نتواند به بالای ۲.۵۰ دلار برسد، تا ۲.۲۰ دلار و شاید حتی ۲.۰۰ دلار افت نماید.

 

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *