پس از حکم ریپل سرمایه گذاران نهادی بر این ۳ آلتکوین تمرکز کرده اند!

۰۵ مرداد ۱۴۰۲
پس از حکم ریپل سرمایه گذاران نهادی بر این ۳ آلتکوین تمرکز کرده اند!

به تازگی سیگنال‌ هایی مبنی بر خروج بیت‌کوین از بازار نزولی و ورود به بازار صعودی به گوش می‌رسد. در همین حال سرمایه ‌گذاران نهادی تصمیم گرفتند که برخی آلتکوین ها را به سبد خود اضافه کنند.

در این مرحله، در حالی که برخی از سرمایه گذاران نهادی منتظر آغاز سال ۲۰۲۴ برای خرید بیت کوین و Altcoin هستند، برخی از قبل شروع به خرید کرده اند.

در پرونده طولانی مدت SEC-XRP، قاضی به نفع ریپل تصمیم گرفت و بیت کوین و آلت کوین هایی مانند سولانا، کاردانو و به ویژه XRP افزایش یافت.

طبق اخبار Coindesk، سرمایه گذاران نهادی این افزایش ها را به فرصت تبدیل کرده اند. آنها در سال جاری روی محصولات مبتنی بر XRP، استلار (XLM) و سولانا (SOL) سرمایه گذاری کرده اند.

گزارش روندهای آلتکوین های سرمایه گذاران نهادی

بر این اساس، دارایی های تحت اختیار سرمایه گذاران نهادی (AUM) برای XRP، XLM و صندوق های مشترک مرتبط با SOL در ماه جولای افزایش یافت.

طبق گزارشات میهن سیگنال، این افزایش در AUM پس از حکم قاضی به نفع ریپل رخ داده است.

محصولات XLM در دارایی های تحت اختیار سرمایه گذاران به ۱۷.۳ میلیون دلار رسید. سرمایه گذاری در محصولات مبتنی بر Grayscale XLM، ارزش آن را ۶۲.۷ درصد افزایش داد.

جدا از XLM، Graysclae سرمایه گذاری خود را در محصولات مبتنی بر XRP و SOL به ترتیب ۳۳.۲% و ۵۵.۷% افزایش داد. ارزش سرمایه آنها به ترتیب به ۶۵.۷ و ۸۷.۸ میلیون دلار در AUM رسید.

تصمیم افزایش نرخ بهره FED که دیروز اعلام شد، همانطور که انتظار می رفت تأثیر مثبتی بر بیت کوین و آلتکوین ها داشت. در ۲۴ ساعت گذشته XRP افزایش ۲.۳٪ داشت. XLM  افزایش ۱۴.۲۵%  داشت و از سوی دیگر سولانا ۷.۶ درصد افزایش یافت.

منبع:بیتکوینیست
5 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *