ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی

از دست رفتن میلیاردها دلار ارز دیجیتال از صندوق های بزرگ

۳۱ تیر ۱۴۰۱
از دست رفتن میلیاردها دلار ارز دیجیتال از صندوق های بزرگ

تقریباً ۶ میلیارد دلار ارز دیجیتال توسط صندوق‌ های سرمایه ‌گذاری مانند ۳AC، سلسیوس و سایرین از دست رفته است.

صندوق‌ های سرمایه ‌گذاری ارزهای دیجیتال تقریباً ۶ میلیارد دلار بیت کوین را پس از سقوط قیمتها  در بازار ارزهای دیجیتال در بازه زمانی می تا ژوئن از دست دادند. همانطور که انتظار می رفت بزرگترین بازنده بازار، بنیاد لونا است.

بیشترین بخش ارزهای دیجیتالی که از دست رفته‌اند مربوط به مجموعه‌ ای از نقدینگی‌های بزرگ است. این نقدینگی ها پس از کاهش قیمت اولین ارز دیجیتال از ۳۰۰۰۰ دلار به ۱۷۰۰۰ دلار در بازار ظاهر شد.

Luna Foundation Guard بیش از ۸۰۰۰۰ بیت کوین را از دست داد که ارزش آن در زمان انتشار این خبر بیش از ۱.۸ میلیارد دلار است. این به این دلیل بود که این شرکت در ماه می ۹۰۰ میلیون دلار بیت کوین فروخت.

پس از گزارش درآمد تسلا، مشخص شد که فروش گسترده این شرکت سهم بزرگی در کاهش قیمت بیت کوین به ۱۷۰۰۰ دلار داشته است، زیرا باعث سقوطهای دیگری شده که به Three Arrows Capital رسید. ۳AC تقریباً بخش بزرگی از موقعیت‌های خود از جمله اتریوم که مسیر اولین ارز دیجیتال(بیت کوبن) را دنبال می‌کرد، منحل کرد.

آغاز تابستان ۲۰۲۲ می تواند یکی از بدترین ماه ها برای کل بازار باشد. بازاری که تقریباً به سطوح بحرانی سقوط کرد و می توانست در بلندمدت بر تکامل صنعت تأثیر بگذارد.

منبع:u.today
1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *