تحلیل دو آلتکوین (۳۰ بهمن ۹۸)

تحلیل آلتکوین (30 بهمن 98)

۲ آلتکوین که ارزش آن ها در آینده نزدیک ۲ برابر می شود.

نمودار های (OmiseGO (OMG و (Waves (WAVES علائم تغییر روند را در طولانی مدت نشان می دهند. اگر آنها به اهداف خود برسند، هر دو نزدیک به ۱۰۰٪ از قیمت فعلی افزایش خواهند داشت.

(OmiseGO (OMG

قیمت OMG از ۹ ژانویه در حال افزایش است، در یک مرحله ۷۹ درصد این کار را انجام داده است. قیمت فعلی ۴۶ درصد بالاتر از قیمت روز ۹ ژانویه است.

قیمت این آلتکوین بالاتر از هر دو میانگین متحرک روزانه ۵۰ و ۲۰۰ (MA) است که بسیار نزدیک به ساختن تقاطع صعودی هستند. انتظار می رود در آینده قیمت از آنها به عنوان حمایت استفاده کند.

منطقه اصلی حمایت در ۱۱۰۰۰ ساتوشی قرار دارد. هنگامی که قیمت در ۱۷ فوریه به آن رسید، یک کندل چکش صعودی ایجاد کرد که به عنوان یک کندل تغییر روند محسوب می شود.

میانگین های متحرک و خط حمایت در OMG

میانگین های متحرک و خط حمایت در OMG

تا زمانی که قیمت بالاتر از این منطقه حمایت باقی بماند، چشم انداز آینده آن همچنان صعودی است.

دلیل این است که نمودار بلند مدت بسیار صعودی به نظر می رسد. RSI  هفتگی بیش از یک سال است که واگرایی صعودی را نشان می دهد.

اگر قیمت همچنان به سمت بالا حرکت کند، اولین هدف در ۱۷،۵۰۰ ساتوشی یافت می شود، و هدف دوم در ۲۳۰۰۰ ساتوشی است. بنابراین، افزایش قیمت OMG  در صورت رسیدن قیمت به هدف دوم، سود ۹۵٪ را به دست خواهد آورد.

واگرایی صعودی در RSI

واگرایی صعودی در RSI

نکات برجسته قیمت آلتکوین OMG

  • خط حمایت در ۱۱۰۰۰ ساتوشی وجود دارد.
  • قیمت بالاتر از میانگین های متحرک روزانه در حال حرکت است.
  • مقاومت در ۱۷،۵۰۰ و ۲۳،۰۰۰ ساتوشی وجود دارد.
  • RSI هفتگی صعودی است.

(Waves (WAVES

مهمترین منطقه برای قیمت آلتکوین WAVES در ۲۵۰۰۰ ساتوشی است. پس از فروپاشی قیمت در ماه ژوئن سال ۲۰۱۹ از این منطقه، سرعت کاهش بسیار تسریع یافت و منجر به ایجاد پایین ترین کف در ۷۱۸۵ ساتوشی در دسامبر ۲۰۱۹ شد.

با این حال، علائم تغییر روند شدید وجود دارد. RSI هفتگی واگرایی صعودی را نشان می دهد. این اتفاق قبلا یک بار افتاده است، و یک حرکت صعودی با بزرگی ۴۳۳٪ به دنبال آن ایجاد شده است. اگر همین اتفاق اکنون بیافتد ، قیمت بالاتر از مقاومت ۲۵۰۰۰ ساتوشی خواهد بود و به ۳۷۰۰۰ ساتوشی می رسد.

واگرایی صعودی در RSI

واگرایی صعودی در RSI

نمودار روزانه نشان می دهد که قیمت WAVES احتمالاً در داخل الگوی مثلث صعودی است، و در حال رسیدن به سطح مقاومت این الگو قرار دارد.

همچنین تقاطع صعودی بین میانگین های متحرک ۲۰۰ و ۵۰ روزه وجود دارد، فعلا قیمت بالاتر از این میانگین ها قرتر دارد، بنابراین قادر به استفاده از آنها به عنوان حمایت نیست مگر اینکه به طور قابل توجهی کاهش یابد.

در RSI روزانه، واگرایی نزولی را به وضوح مشاهده می کنیم. این امر باعث می شود که احتمالاً کاهش قیمت به سمت خط حمایت میانگین متحرک باشد. پس از آن، یک برک آوت پیش بینی می شود.

تقاطع صعودی میانگین های متحرک و الگوی مثلث صعودی

تقاطع صعودی میانگین های متحرک و الگوی مثلث صعودی

حرکت صعودی به هدف اول افزایش ۷۳ درصدی از قیمت فعلی و یا ۱۲۵ ٪ در صورتی که ابتدا خط حمایت را بشکند پیش بینی می شود و این یک سطح خوبی برای ورود به معامله است.

هدف دوم افزایش ۱۵۵٪ از قیمت فعلی و افزایش ۲۱۶٪ در صورتی که اول کاهش قیمت در خط حمایت اتفاق بیافتد.

اهداف احتمالی آینده Waves

اهداف احتمالی آینده Waves

نکات برجسته قیمت آلتکوین Waves

  • خط مقاومت در ۲۵،۰۰ ساتوشی وجود دارد.
  • RSI هفتگی واگرایی صعودر را نشان می دهد.
  • قیمت در الگوی مثلث صعودی معامله می شود.
  • تقاطع طلایی بین میانگین های متحرک ایجاد شده است.

علاقه مندان به دریافت سیگنال اختصاصی میتوانند در کانال تلگرام ما با آدرس  [email protected] بپیوندند.

اشتراک گذاری:
پریسا وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =