تحلیل آلت کوین ۲ اردیبهشت ۹۹

تحلیل آلت کوین 2 اردیبهشت 99

تحلیل ۸ آلت کوین : XRP، BCH، BSV، LTC، BNB، EOS، XTZ، LINK

XRP

قیمت XRP به ترتیب بین حمایت و مقاومت با ۰.۱۸ و ۰.۲۰۵ دلار معامله می‌شود. در کوتاه مدت، قیمت از یک خط مقاومت نزولی شکسته شده است، اما هنوز اعتبار آن را به عنوان حمایت تایید نکرده است.

رایج ترین حرکت از سطح فعلی، برگشت به حمایت ۰.۱۸ دلاری و پس از آن حرکت صعودی به سمت مقاومت ۰.۲۰۵ دلار است. احتمال این حرکت در حال حاضر توسط RSI پشتیبانی می‌شود، که در طول شکست، بالاتر از ۵۰ حرکت کرده است، یک علامت صعودی است.

تحلیل آلت کوین XRP

تحلیل آلت کوین XRP

BCH

قیمت BCH به تازگی از الگوی سر و شانه شکسته شده است، که شکل کمی نامنظم دارد. پس از آن، قیمت برای اعتبارسنجی سطح شکست بازگشت کرده است.

انتظار می‌رود که این حرکت رو به پایین به سمت نزدیکترین منطقه حمایت باشد که با ۲۱۷ دلار یافت می‌شود. جالب است بدانید، یک حرکت رو به پایین که تمام طول الگو را طی می‌کند، قیمت را در این منطقه حمایت می‌کند و آن را به یک سطح معکوس بسیار محتمل تبدیل می‌کند.

تحلیل BCH

تحلیل BCH

BSV

قیمت BSV از ۱۴ ژانویه به بعد خط مقاومت نزولی را دنبال می‌کرد. قیمت از ۱۸ آوریل از این خط شکسته شد و آن را بعنوان حمایت روز بعد اعتبار داد.

سه منطقه مهم برای BSV، منطقه حمایت با ۱۵۰ دلار و مناطق مقاومت به ترتیب ۲۲۰ دلار و ۲۶۰ دلار است.

در ابتدا انتظار می‌رود قیمت به سمت اولین منطقه مقاومت که با قیمت ۲۲۰ دلار پیدا شده است، حرکت کند. دلیل این امر شکست بالای خط مقاومت نزولی و حرکت RSI به بالای ۵۰ و همچنین اعتبار بعدی آن به عنوان حمایت است.

پس از آن، احتمالاً قیمت به سمت حمایت ۱۵۰ دلار کاهش می‌یابد، بیشتر به دلیل روند نزولی بودن قیمت  BTC، که احتمالاً باعث افت قیمت سایر ارزهای دیجیتال می‌شود. با این وجود، احتمال حرکت اولیه تا ۲۶۰ دلار هم منتفی نمی‌شود، حتی اگر محتمل‌ترین نتیجه نباشد.

تحلیل BSV

تحلیل BSV

LTC

قیمت LTC در داخل گوه نزولی گسترده‌ای معامله می‌شود. در حالی که کاملاً مطمئن نیستم که شیب هر دو خط صحیح باشد، هر دو حداقل سه بار اعتبار داده شده‌اند.

هم اکنون، قیمت در سطح حمایت بسیار مهمی، در ۴۱ دلار پیدا شده است. این سطح همچنین با میانگین متحرک ۲۰۰ حمایت می شود. تا زمانی که قیمت بالاتر از آن بماند، انتظار می‌رود روند صعودی خود را ادامه دهد و در نهایت از الگوی فعلی جدا شود.

در روند صعودی، نزدیکترین سطح مقاومت در ۴۷ دلار است.

تحلیل آلت کوین LTC

تحلیل آلت کوین LTC

BNB

قیمت BNB از ۱۳ مارس در حال افزایش است و معاملات آن در گوه صعودی است. قیمت به سرعت به نقطه همگرایی بین خطوط حمایت و مقاومت نزدیک می‌شود.

دلایل نزولی بودن روند BNB

اول، قیمت به خط مقاومت ۱۷ دلاری است.

دوم، RSI  واگرایی قابل توجهی ایجاد کرده است

سوم، گوه صعودی الگوی نزولی محسوب می‌شود.

بنابراین انتظار می‌رود در نهایت قیمت از این گوه شکسته شود و با قیمت ۱۳.۵ دلار به سمت نزدیک‌ترین منطقه حمایت حرکت کند.

تحلیل آلت کوین BNB

تحلیل آلت کوین BNB

EOS

قیمت EOS از ۹ مارس در داخل مثلث متقارن معامله می‌شود. اخیراً در ۱۸ آوریل خط مقاومت سه بار اعتبار داده شده است. قیمت این ارز بسیار نزدیک به نقطه همگرایی بین مقاومت و حمایت است، که در این زمان یک حرکت تعیین کننده در یک جهت انتظار می‌رود.

احتمالاً قیمت آن به پایین شکسته خواهد شد. این چشم انداز با اختلاف واگرایی در RSI و با این واقعیت که مثلث پس از یک حرکت رو به پایین در حال چرخش است، پشتیبانی می‌شود، به این معنی که احتمالاً به عنوان یک الگوی ادامه روند قبلی عمل خواهد کرد.

اگر قیمت به پایین شکسته شود، نزدیکترین سطح حمایت در ۲.۲ دلار پیدا می‌شود. اگر صعودی شکسته شود، نزدیکترین منطقه مقاومت در ۳.۱ دلار یافت می‌شود.

تحلیل EOS

تحلیل EOS

XTZ

قیمت Tezos از زمان رسیدن به کف در تاریخ ۱۳ مارس به تدریج در داخل کانال صعودی در حال افزایش است. هر دو خط مقاومت و حمایت چندین بار اعتبار داده شده‌اند.

اکنون، قیمت پس از اعتبار دادن به خط مقاومت کانال در ۱۹ مارس در حال حرکت به سمت پایین است. این حرکت قبل از واگرایی نزولی در RSI انجام گرفت که البته چندان برجسته نیست.

با این حال، قیمت هنوز هم به ۲.۶ دلار در منطقه اصلی مقاومت نرسیده است. یک حرکت احتمالاً لمس مجدد این منطقه است که همزمان با خط مقاومت کانال و پس از آن حرکت رو به پایین به سمت خط حمایت است.

تحلیل آلت کوین XTZ

تحلیل آلت کوین XTZ

LINK

در تحلیل آلت کوین LINK از ۱۳ مارس توسط یک خط حمایت صعودی در حال افزایش است. نرخ افزایش در ۶ آوریل شتاب گرفت و از آن زمان قیمت خط حمایت را دنبال نکرد.

در ۱۸ آوریل، قیمت به سطح مقاومت ۳.۸ دلار رسید و از آن زمان اندکی کاهش یافته است. با این حال، RSI  واگرایی بسیار قابل توجه نزولی ایجاد کرده است، نشانه اینکه احتمالاً قیمت به سمت پایین حرکت می‌کند.

تحلیل آلت کوین LINK

تحلیل آلت کوین LINK

اگر این اتفاق بیافتد، به احتمال زیاد در ۳ دلار حمایت پیدا می‌کند، که هم یک منطقه حمایت جزئی است و هم همزمان با خط حمایت صعودی است.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به سیگنال های ما کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده

همچنین برای مشاهده آخرین تحلیل ها روی تحلیل بیت کوین و ارز دیجیتال کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
پریسا وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 3 =