تحلیل آلت کوین های XRP، BCH، BSV، LTC

تحلیل آلت کوین 11 اردیبهشت 99

تحلیل آلت کوین های XRP، BCH، BSV، LTC

نکات برجسته تحلیل آلت کوین ها

  • در ۲۴ آوریل، قیمت XRP از یک خط مقاومت نزولی که برای ۱۷ روز آن را دنبال می‌کرد شکسته شد.
  • قیمت بیت کوین کش از ۲۲ مارس خط روند صعودی را دنبال می‌کند.
  • قیمت بیت کوین SV از ۶ آوریل در داخل یک مثلث نزولی یا متقارن معامله می‌شد.
  • قیمت لایت کوین از ۱۳ آوریل در داخل کانال صعودی معامله شد.

XRP

در ۲۴ آوریل، قیمت XRP از یک خط مقاومت نزولی که برای ۱۷ روز آن را دنبال می‌کرد شکسته شد. پس از تأیید اعتبار آن به عنوان حمایت، قیمت یک حرکت صعودی را آغاز کرد که هنوز هم ادامه دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که XRP یک خط حمایت صعودی دارد.

نزدیکترین مناطق مقاومت در ۰.۲۱۵ دلار و ۰.۲۳ دلار یافت می‌شوند. با این حال، این تنها یک منطقه مقاومت جزئی است. در مقابل، سطح ۰.۲۳ دلار نیز با وجود میانگین متحرک ۲۰۰ روزه  مقاومت قوی است و آن را به یک سطح بسیار محتمل برای وارونگی روند تبدیل می‌کند.

از آنجا که هیچ واگرایی در RSI وجود ندارد، انتظار می‌رود قیمت به این مقاومت برسد.

تحلیل XRP

تحلیل XRP

BCH

قیمت بیت کوین کش از ۲۲ مارس خط روند صعودی را دنبال می‌کند. در تاریخ ۲۲ آوریل، برای آخرین بار قبل از شروع حرکت صعودی که هنوز ادامه دارد، از این خط جهش کرد.

در ابتدا، قیمت BCH برای حرکت صعودی با سطح مقاومت اصلی که ۲۴۶ دلار یافت می‌شود، روبرو بود. با این حال، سرانجام در ۲۹ آوریل آن را شکست. علاوه بر این، این حرکت باعث شکسته شدن واگرایی بلندی شده بود که در RSI در حال پیشرفت بود.

بنابراین انتظار می‌رود که این قیمت همچنان به سمت بالا به سمت نزدیک‌ترین منطقه مقاومت که در ۲۷۵ دلار یافت می‌شود، ادامه یابد.

تحلیل آلت کوین BCH

تحلیل آلت کوین BCH

BSV

قیمت بیت کوین SV از ۶ آوریل در داخل یک مثلث نزولی یا متقارن معامله می‌شد. با توجه به شکست از این الگو، هنوز هم احتمالاً این مثلث متقارن است، زیرا اغلب به عنوان الگوی ادامه عمل می‌کند و باعث ایجاد یک شکست می‌شود.

قیمت BSV در منطقه مقاومت جزئی با ۲۰۵ دلار معامله می‌شود. اگر قیمت بتواند بالای آن بسته شود، احتمالاً با ۲۲۰ دلار به سمت منطقه مقاومت بعدی حرکت خواهد کرد. این احتمال با این واقعیت پشتیبانی می‌شود که RSI در خط ۵۰ به سمت بالا حرکت می‌کند.

با این حال، حجم در مورد صحت اعتبار این شکست، شک و تردید ایجاد می‌کند. بنابراین، اگر قیمت نتواند بالای ۲۰۵ دلار بسته شود، می‌توانیم شاهد افت به سمت حمایت مثلث باشیم.

تحلیل BSV

تحلیل BSV

LTC

قیمت لایت کوین از ۱۳ آوریل در داخل کانال صعودی معامله شد. در حال حاضر، در منطقه مقاومت جزئی با ۴۷ دلار تجارت می‌شود.

حجم شکست مناسب و معقول بود و هیچ واگرایی نزولی در RSI وجود ندارد. این نشان می‌دهد که این شکست ممکن است درست باشد. اگر LTC بتواند بالاتر از ۴۷ دلار حرکت کند، احتمالاً حرکت صعودی خود را به سمت ۵۳.۵۰ دلار و حتی ۶۰ دلار ادامه خواهد داد.

اگر قیمت برگشت کند، می‌توان شاهد افت شدید تا ۴۰ دلار بود. اکنون، گزینه اول بیشتر محتمل است، زیرا قیمت هنوز هیچ نوع ضعف را نشان نمی‌دهد.

تحلیل آلت کوین LTC

تحلیل آلت کوین LTC

راستی! برای سهولت دسترسی شما به سیگنال های ما کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده

همچنین برای مشاهده آخرین تحلیل ها روی تحلیل بیت کوین و ارز دیجیتال کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
پریسا وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + پنج =