رالی برخی توکن ها با وجود افت قیمت بیت کوین

رشد صد درصدی قیمت پرلین با تمرکز بر انرژی سبز

بیت کوین و اتر از قله های تاریخی خود فاصله گرفته اند اما ارزهای دیجیتال دیگری هستند که عملکرد خوبی از خود نشان داده اند.

با بازگشت قیمت بیت کوین و اتر از قله های اخیر، عملکرد عالی برخی ارزهای دیجیتال نشان می دهد سرمایه گذاران اکنون به آلت کوین ها روی آورده اند.

به گزارش میهن سیگنال، قبل و بعد از اصلاح قیمت بیت کوین در روز دوشنبه آلت کوین ها در حال افزایش قیمت بودند. در ۸ ژانویه ارزش بازار بیت کوین به یک رکورد جدید دست یافت اما پس از آن دچار افت شد و این شاهد دیگری است بر اینکه برخی تریدرها از این ارز دیجیتال خارج شده و به آلت کوین ها وارد شده اند.

بعد از رالی صعودی بیت کوین در سال ۲۰۲۰ که عمدتا به دلیل خرید دیوانه وار حقوقی ها ایجاد شد، بسیاری از سرمایه گذاران خرد از ترس جاماندن از بازار با خرید در قیمت های بالا به بیت کوین پیوستند و اکنون که ارزش آن پایین آمده برای کسب سود به آلت کوین ها روی آورده اند.

در این چند روز اخیر توکن های دیفای محبوب عملکرد خوبی داشته اند. قیمت سینتتیکس (SNX) به یک رکورد تاریخی در حوالی ۱۶.۰۱ دلاردست یافته است. این توکن در زمان انتشار این خبر، با قیمت ۱۷.۷۸ دلار در حال معامله است که افزایش ۲۸.۵ درصدی در طی ۲۴ ساعت را نشان می دهد.

MKR، COMP، AAVE و UNI هم دیگر توکن های دیفای بودند که طبق داده های مساری عملکرد خیره کننده ای در این روزها داشته اند.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

منبع: کوین دسک
اشتراک گذاری:
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *