ورود
سودهای سه رقمی آلت کوین ها با افزایش بیت کوین

ثبت قله های چند ساله برای بسیاری از توکن ها نشان می دهد فصل آلت کوین ها فرا رسیده است.

بیت کوین درست مانند چرخه قبلی خود ابتدا افزایش قیمت داشت و بعد وارد دوره تقویت شد. این باعث شده سرمایه ها به آلت کوین های با ارزش بازار پایین تر مهاجرت کنند.

به گزارش میهن سیگنال، با رنجی شدن رفتار قیمت بیت کوین در بازه ۵۷۰۰۰ و ۶۰۲۰۰ دلار در یک هفته گذشته بسیاری از آلت کوین ها با لیست شدن در صرافی ها و ارتقای پروتکل هایشان سود دورقمی کسب کرده اند.

ترون پیشتاز رالی آلت کوین ها

توکن های بلاک چین ترون حجم معاملاتی بالایی را در دو روز گذشته تجربه کرده اند. از میان این توکن ها، توکن WINK بیشترین رشد را داشته است وینک با افزایش ۳۲۵ درصدی قیمت از ۰.۰۰۰۵۹ دلار در سوم آوریل به قله تاریخی جدید ۰.۰۰۲۵ دلار در ۵ آوریل دست یافته است.

بیت تورنت با افزایش بیش از ۱۰۰ درصدی از کف ۰.۰۰۶۷ دلار به ۰.۰۱۳۶ دلار رسیده است. همچنین توکن ترون (TRX) هم در همین دو روز ۴۸ درصد افزایش قیمت داشته و به ۰.۱۴۷ دلار رسیده است.

توکن بومی صرافی هندی WazirX  به نام WRX در دو روز گذشته ۳۵۰ درصد افزایش قیمت داشته است. این توکن توانسته با حجم معاملاتی ۲ میلیارد از ۱.۴۷ دلار به قله تاریخی جدید ۵.۸۸ دلار  برسد.

هولوچین (HOT) که یک پلتفرم همتا به همتا برای اپلیکیشن های غیرمتمرکز است رالی ۳۵۰ درصدی از ۲۵ مارس داشته است. با اعلام خبر توسعه این پلتفرم توکن هات از ۰.۲۱ به ۰.۳۱ دلار افزایش قیمت داشته است.

فهرست شدن STX در Upbit Global هم موجب رالی ۱۵۰ درصدی قیمت این آلت کوین شده است. قیمت این توکن از ۱.۱۳ دلار تا ۲.۸۵ دلار افزایش یافته است. البته با سیو سود سرمایه گذاران اکنون قیمت این توکن تا ۲.۲۰ دلار افت کرده است.

تا زمانی که رفتار بیت کوین رنجی باشد چشم انداز کلی آلت کوین ها صعودی خواهد بود.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

منبع:کوین تلگراف
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *