ورود
تحلیل قیمت آرویوکوین 23 آبان – رشد 45 درصدی طی دو هفته

نکات مهم تحلیل قیمت آرویوکوین:

  • قیمت آرویوکوین بالاتر از چندین EMA تثبیت شده است.
  • حجم معاملات ۲۴ ساعته ۹۹ میلیون دلار است.
  • جفت AR / بیت کوین با عملکرد مثبت ۲.۸ درصد در قیمت ۰.۰۰۱۱۱۰۴۳ بیت کوین معامله می شود.
نمودار یک روزه قیمت آرویوکوین / تتر

نمودار یک روزه قیمت آرویوکوین / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

در نمودار روزانه آرویوکوین، EMA های ۸، ۱۳، ۲۱ و ۵۵ حمایت های معتبری برای حرکات قیمت هستند. تا زمانی که قیمت بالاتر از خط زرد قرار داشته باشد روند این ارز دیجیتال صعودی خواهد بود.

حجم معاملات (۲۱۷.۳۸۶ هزار) پایین تر از میانگین متحرک ۲۰ روزه (۹۱۹.۶۹۵ هزار) است. به دلیل پایین بودن حجم، قیمت چندین روز است برای حرکت اساسی در حال تقلا است. حجم معاملات در چند روز اخیر روند کاهشی داشته و این نشان می دهد احتمال حرکات غیرمعمول در روزهای آینده وجود دارد.

اصلاح مناسب در نمودار آرویوکوین

نمودار یک روزه قیمت آرویوکوین / تتر

حمایت و مقاومت در نمودار یک روزه قیمت آرویوکوین / تتر. نمودار یک روزه قیمت آرویوکوین / تتر

در نمودار روزانه یک پولبک از سطح حمایتی دیده می شود. بسته به پرایس اکشن AR ، محدوده حمایتی در ۳۰ تا ۴۰ دلار و رنج مقاومتی بین ۸۰ تا ۹۰ دلار انتظار قیمت را می کشند.

RSI در سطح ۵۵ قرار گرفته که در تایم فریم کوتاه مدت سیگنال خرید را مخابره کرده است. شیب خط RSI رو به بالاست و احتمال افزایش آن در روزهای آینده وجود دارد.

اما اندیکاتور مکدی با ایجاد تقاطع خرسی در ۱۱ نوامبر سیگنال فروش داده است. همچنین، میله های قرمز در هیستوگرام مکدی نیز مشاهده می شوند.

جمع بندی

قیمت امروز آرویوکوین ۷۱.۵۹ دلار با حجم معاملاتی ۲۴ ساعته ۹۹۲۶۴۶۸۹ دلار بوده است. قیمت AR ظرف ۲۴ ساعت اخیر ۳.۸ درصد داشته است. هم اکنون ۵۰ میلیون از مجموع ۶۴.۶ میلیون عرضه این توکن در گردش است.

RSI سیگنال خرید و مکدی سیگنال فروش داده است. حجم معاملات کم است و تعیین مسیر بعدی در حال حاضر کمی دشوار است اما به دلیل وجود حمایت های معتبر، احتمال افزایش قیمت در روزهای آینده بیشتر است.

منبع:themarketperiodical
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *