پیشتازی بیبی دوج و NvirWorld میان انواع ارز دیجیتال میم و آلت‌کوین‌ ها

۰۲ اسفند ۱۴۰۱
پیشتازی بیبی دوج و NvirWorld میان انواع ارز دیجیتال میم و آلت‌کوین‌ ها

در سال‌های اخیر، بازار ارز دیجیتال نوسانات شدیدی را تجربه کرد. این نوسانات با بازه های زمانی که در آنها قیمت ها به سرعت افزایش می یابند و به دنبال آن سقوط‌ های ناگهانی رخ می‌ دهد، مشخص می‌ شود. علیرغم ادامه زمستان ارزهای دیجیتال، کریپتوهای جدیدی ظهور کردند و در حال ساختن تاریخ هستند. در این مقاله به بررسی دو ارز دیجیتال می پردازیم که امسال پتانسیل انفجار و پیشرفت را دارند.

آیا سال ۲۰۲۳ در بازار ارز دیجیتال سال میم کوین ها خواهد بود؟

جای تعجب نیست که در سال ۲۰۲۳ میم کوین ها یکی از محبوب ‌ترین ارزهای دیجتال در میان سرمایه‌گذاران است. شوق سرمایه گذاری در توکن میم با دوج کوین آغاز شد. از آن زمان تاکنون تعداد زیادی میم کوین دیگر ایجاد شد که همگی برای جلب توجه رقابت می ‌کنند. در میان آنها، امسال بیبی دوج توجه زیادی را به خود جلب کرده است. BabyDoge به عنوان اسپین آفDogecoin  ایجاد شد. در ابتدا انگار یک شوخی بود، اما اکنون در بین انواع ارز دیجیتال برتر در بازار قرار دارد.

بیبی دوج در ماه های اخیر به دلیل ماهیت قدرتمند آن توجه زیادی را به خود جلب کرد. این توکن دارای حضور قوی در جامعه و رسانه های اجتماعی است. BabyDoge برای هر تراکنش ۱۰ درصد مالیات اعمال می کند که به طور مساوی بین دارندگان و ارائه دهندگان دارایی تقسیم می شود. توکن سوزی این ارز دیجیتال همچنان به صورت خودکار یا دستی انجام می شود و کمبود آن و پتانسیل رشد قیمت را افزایش می دهد.

در سال ۲۰۲۳ حواستان به NvirWorld (NVIR) باشد

NvirWorld (NVIR) یک آلتکوین تازه وارد است که به دلایل زیادی پتانسیل انفجار و رشد دارد. با وجود ناشناخته بودن NVIR، این کریپتو یک جواهر پنهان است که سرمایه گذاران ممکن است بخواهند به آن توجه کنند.

NvirWorld یک توکن کاهش تورم است که بر اساس فناوری بلاک چین ساخته شد. در حال حاضر، تنها بخشی کوچکی از درآمد این پلتفرم در حال سوختن است. با این حال، زمانی که شبکه اصلی این ارز دیجیتال در سه ماهه چهارم سال جاری راه اندازی شود، هزینه گاز بسیار کاهش پیدا خواهد کرد. NvirWorld انواع اکوسیستم‌ های شبکه بلوکی مانند بازار«NFT «NvirMarket»،«NvirGallery  و همچنین پلتفرم مالی «P2E «N-Hub  را اداره می‌ کند.

اکوسیستم NirWord بسیار متنوع است

علاوه بر این، چندین پلتفرم جدید قرار است به زودی راه اندازی شود. از جمله این پلتفرم ها بازی P2E “Sugar Flavor”، بازی های کازینو و یک صرافی غیرمتمرکز به نام INNODEX. چهارمین تست بتای INNODEX در ۲۳ فوریه برگزار خواهد شد و ۹۰۰۰۰ دلار پاداش در دسترس خواهد بود.

شبکه اصلی NvirWorld نیز قرار است راه‌اندازی شود. این شبکه فناوری پیشرفته‌ ای دارد که در آن تراکنش‌ ها و پرداخت‌ های ارز دیجیتال، حتی زمانی که اتصال به اینترنت در دسترس نیست، انجام می شود. علاوه بر این، شایان ذکر است که با فعال شدن این اکوسیستم، ۱۰.۷ میلیارد توکن NVIR به عنوان هزینه گاز سوزانده می شود. به این ترتیب ماهیت تورم زدایی این توکن را بیشتر می کند.

آمار ارز دیجیتال NvirWorld

NvirWorld قرار است با سولانا همکاری کند و یک مشارکت رسمی با Consensys انجام دهد. این توکن همچنین در ۲۴ مارس ۲۰۲۲ در CoinMarketCap به بالاترین حد خود رسید. این کریپتو با افزایش ۵۳۶۵.۸۶ درصدی نسبت به قیمت زمان افتتاح خود رشد کرد و به ۰.۴۶۲۴ دلار رسید. با راه اندازی شبکه اصلی، بسیاری از کارشناسان پیش بینی می کنند که NVIR به اندازه پیشرفت Baby Doge و دیگر میم کوین ها می رسد. به این ترتیب باعث رشد قابل توجهی در ارزش و جلب توجه سرمایه گذاران می شود.

نتیجه گیری

به طور خلاصه، بیبی دوج و NvirWorld دو ارز دیجیتال هستند که در سال ۲۰۲۳ باید به آنها توجه کرد. BabyDoge به دلیل وضعیتی که دارد و ماهیت کاهش تورم قدرتمندش توجه قابل توجهی را به خود جلب کرده است. همچنین NvirWorld یک جواهر پنهان با پتانسیل بسیار زیاد برای رشد است که انواع مختلفی از آن را ارائه می دهد.

منبع:کوین گیپ
2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *