بهترین آلت کوین های آماده رشد برای سرمایه گذاری در مرداد ۱۴۰۳

۱۴ اسفند ۱۴۰۱
بهترین آلت کوین های آماده رشد برای سرمایه گذاری

هر روز کاربران از ما میپرسند : « کدام آلت کوین را بخریم؟ » یا « بهترین آلت کوین برای سرمایه‌‌گذاری در سال ۲۰۲۳ » کدام است؟ در این مقاله تلاش میکنیم با درنظر گرفتن عوامل بنیادی ، اخبار پروژه ها ، وضعیت شبکه ، تحلیل احساسات و نیم نگاهی به تحلیل تکنیکال ۱۰ آلت کوین برتر برای سرمایه گذاری در مرداد ۱۴۰۳ را معرفی کنیم.  ارز های معرفی شده در این مقاله به هیچ عنوان سیگنال خرید و یا پیشنهاد سرمایه گذاری نیست. لطفا قبل از هرگونه سرمایه گذاری تحقیقات کافی انجام دهید.

اگر در دنیای ارز های دیجیتال تازه وارد هستید ابتدا از « از کجا شروع کنم » شروع کنید و سپس با مفاهیم بلاک چین ، بیت کوین ، سرمایه گذاری و مدیریت سرمایه آشنا شوید. سپس یک کیف پول ارز دیجیتال مناسب انتخاب کنید و در یک صرافی ارز دیجیتال احراز هویت کنید. همچنین بهتر است درمورد روش های تحلیل قیمت ارز های دیجیتال اطلاعاتی کسب کنید تا بتوانید پروژه های معرفی شده را خودتان بررسی کنید. حال میتوانید ادامه مقاله را بخوانید و لذت ببرید!

۱۰ آلت کوین برتر از نگاه بهترین سایت های داخلی و خارجی ارز دیجیتال

forbes business2community Mihansignal beincrypto livemint
Ethereum Ethereum Ethereum Meta Masters Guild Toncoin
Binance Coin Binance Coin Binance Coin RobotEra FightOut
XRP Meta Masters Guild Matic Calvaria RobotEra
Dogecoin Dogecoin Dogecoin C+Charge IMPT
Cardano Fight Out Cardano Fight Out Reserve Rights
Polygon C+Charge Fantom Lucky Block Calvaria
Litecoin Litecoin Litecoin IMPT Battle Infinity
Polkadot Calvaria Toncoin Tamadoge C+Charge
Tron Uniswap Tron Dogecoin
Solana Tamadoge Solana

معرفی ۱۰ آلت کوین برتر برای سرمایه گذاری در مرداد ۱۴۰۳

 1. اتریوم
 2. بایننس کوین
 3. متیک
 4. دوج کوین
 5. کاردانو
 6. فانتوم
 7. لایت کوین
 8. تون کوین
 9. ترون
 10. سولانا

رتبه یک بهترین آلت کوین برای سرمایه گذاری : اتریوم

ارز دیجیتال اتریوم (Ethereum) یک سیستم آزاد مبتنی بر فناوری بلاک‌چین است. این ارز دیجیتال مرورگر، زبان برنامه‌نویسی و سیستم پرداخت مخصوص خود را دارد. اتریوم هیچ‌گونه واحد مرکزی کنترل‌کننده‌ای نداشته و هزاران سیستم کامپیوتری در سراسر دنیا آن را کنترل می‌کنند. کاربران این ارز دیجیتال نود یا گره نام دارند و امنیت شبکه نیز بر عهده آن‌ها است. اتریوم (Ethereum) کلیه اطلاعات موجود در شبکه را به طور کامل در میان کاربران توزیع کرده و هر گره یک کپی از تمامی داده‌های بلاک‌چین در اختیار دارد. همچنین بخوانید : اتریوم چیست؟

ویژگی ‌های ارز اتریوم (Ethereum)

در ارز دیجیتال اتریوم (Ethereum) ، به دلیل عدم حضور شخص ثالث برای مدیریت، داده‌های شبکه به هیچ عنوان قابل تغییر و حذف نیستند. برای ایجاد کوچک‌ترین تغییر در این پلتفرم نیز باید به تأیید کلیه اعضا و کاربران آن برسد. توزیع اطلاعات در بین کاربران عمومی بوده و امکان سانسور آن‌ها وجود ندارد. همچنین به دلیل نبود سرور و نهاد مرکزی اطلاعات افراد بر روی سیستم شخصی خودشان ثبت و ذخیره می‌شود. ویژگی‌های منحصر به فرد اتریوم احتمال هک‌شدن و سرقت اطلاعات را تا حد بسیار زیادی کاهش می‌دهد.

پیش ‌بینی آینده ارز اتریوم (Ethereum)

اتریوم یکی از معروف‌ترین ارزهای دیجیتال در بازار رمز ارزها به حساب می‌آید. اغلب تحلیلگران و کارشناسان این بازار آینده روشنی را برای ارز اتریوم (Ethereum) پیش‌بینی می‌کنند و آن را یک گزینه مناسب برای سرمایه گذاری بلند مدت می‌دانند. اما لازم است بدانید که هرگونه سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال باید با تحقیق و بررسی کامل انجام شود. متأسفانه افراد بسیاری بدون اطلاعات کافی وارد این بازار شده و در نهایت سرمایه خود را از دست می‌دهند.


رتبه دو بهترین آلت کوین برای سرمایه گذاری : بایننس کوین

بایننس کوین یک ارز دیجیتال رمزنگاری شده است که با علامت BNB نشان داده می‌شود. این توکن توسط صرافی بایننس طراحی شده و طی ۶ ماه در بین صرافی‌های دیگر نیز محبوب شده است. کاربران ارز دیجیتال بی ان بی از قابلیت‌هایی مانند کاهش کارمزد معاملات و افزایش شانس دریافت توکن‌های IEO بهره‌مند می‌شوند. علت محبوبیت این توکن در میان کاربران بازار ارزهای دیجیتال کارمزد پایین، امنیت بالا و رابط کاربری بسیار آسان است.

ویژگی های ارز بی ان بی (BNB)

ارز دیجیتال BNB ویژگی های مثبت بسیاری دارد که به کاربران در انجام معامله‌ای آسان و ایمن کمک می‌کند. به طور مثال اگر در تراکنش‌های خود در این صرافی به جای استفاده از بیت کوین از BNB استفاده کنید، تخفیفاتی در کارمزد تراکنش شامل شما می‌شود. همچنین اگر از صرافی بایننس برای معامله توکن‌های بی ان بی استفاده نمایید، کارمزد تراکنش‌های شما شامل ۵۰ درصد تخفیف می‌شود.

پیش بینی آینده ارز بی ان بی (BNB)

صرافی بایننس به دنبال طراحی برنامه‌ای برای وفاداری به مشتریان است. ارز دیجیتال BNB با کاهش کارمزد معاملات خود و در نظر داشتن تخفیف‌های شگفت انگیز برای کاربران حسن نیت خود را به آن‌ها اثبات کرده است. در نتیجه تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال آینده بسیار روشن و خوبی را برای این ارز نو ظهور پیش بینی کرده‌اند.


رتبه سه بهترین آلت کوین برای سرمایه گذاری : متیک

ارز دیجیتال پالیگان در ابتدا با عنوان Matic به بازار سرمایه عرضه شد. این شبکه در حال تلاش برای ایجاد اتصال و تعاملی امن بین بلاک‌چین‌های مختلف با یکدیگر است. هدف اصلی ارز دیجیتال پالیگان (Matic) رفع مشکلاتی مانند مقیاس پذیری، توان عملیاتی محدود، کارمزد بالا، تراکنش‌های معوقه و سرعت پایین است. در نتیجه یک لایه دوم برای این پروژه ویژه طراحی شد که تراکنش‌ها و قراردادهای هوشمند اتریوم را بر بستر آن انجام دهد. این لایه تأییدیه‌های برون زنجیره‌ای را با امنیت و سرعت بالا انجام می‌دهد. همچنین توصیه میکنیم متیک چیست را بخوانید.

ویژگی های ارز پالیگان (Matic)

شبکه ارز دیجیتال پالیگان (Matic) ویژگی‌های منحصر به فرد بسیاری نسبت به ارزهای مشابه خود در بازار دارد. به طور مثال این شبکه تراکنش‌های موجود در بستر اتریوم را در لایه دوم خود با سرعت بسیار بالاتری انجام می‌دهد. در حقیقت شبکه ارز دیجیتال پالیگان (Matic) عدم مقیاس پذیری اتریوم را تا حد بسیاری زیادی برطرف می‌کند. یکی دیگر از ویژگی های این ارز دیجیتال امنیت بالای آن است که باعث افزایش محبوبیت پالیگان (Matic) در میان کاربران بازار سرمایه نیز شده است. این شبکه برای تأیید بلاک‌ها از روش اثبات سهام اتریوم استفاده کرده و مانع بروز کلاهبرداری در این زمینه می‌شود.

پیش بینی آینده ارز پالیگان (Matic)

همانطور که گفتیم ارز دیجیتال پالیگان باهدف رفع مشکلات در شبکه اتریوم طراحی و راه اندازی شد. اما بعد از گذشت ۴ سال هنوز نتوانسته به اهداف خود در بازار سرمایه دست پیدا کند. با توجه به نظر تحلیلگران عدم دستیابی به اهداف این شبکه در بازار ارز دیجیتال باعث سقوط قیمت آن در بازار خواهد شد.


رتبه چهار بهترین آلت کوین برای سرمایه گذاری : دوج کوین

دوج کوین (Dogecoin) یک ارز دیجیتال پایه مبتنی بر LuckyCoin است. این ارز دیجیتال به‌گونه‌ای طراحی شده که یک جایگزین بسیار مناسب برای بیت کوین و لایت کوین باشد. به همین دلیل ارز دوج کوین شباهت‌های بسیاری با بیت کوین دارد. این ارز درست مانند بیت کوین در معاملات نظیر به نظیر مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین ارز دیجیتال دوج کوین (Dogecoin) از الگوریتم اثبات کار یا POW پشتیبانی کرده و مانند بیت کوین قابلیت استخراج دارد. برای اطلاعات بیشتر دوج کوین چیست؟ را بخوانید.

ویژگی ‌های ارز دوج کوین (Dogecoin)

ارز دوج کوین (Dogecoin) ویژگی‌ها و قابلیت‌های مثبت بسیاری دارد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این ارز دیجیتال این است که تراکنش‌ها و تأیید آن با سرعت بالا انجام می‌شود. دوج کوین (Dogecoin) یک جامعه وفادار داشته که از آن به عنوان پول رایج برای معامله استفاده می‌کنند. در نتیجه نوسانات بسیاری در این بازار وجود ندارد. در نهایت یکی دیگر از ویژگی‌های این ارز دیجیتال، عرضه نامحدود آن به بازار سرمایه است. دوج کوین (Dogecoin) در ابتدا تنها ۱۰۰ میلیارد کوین داشت، اما با گذشت زمان این تعداد به عرضه نامحدود تغییر یافت.

پیش بینی آینده ارز دوج کوین (Dogecoin)

به طور کلی عوامل بسیاری در آینده بازار ارزهای دیجیتال تأثیرگذار است. طبق نظر کارشناسان یکی از مهم‌ترین عوامل، رسانه‌ها هستند. در حال حاضر ایلان ماسک تأثیر بسیاری بر قیمت دوج کوین داشته و هر حرفی که می‌زند ممکن است باعث کاهش یا افزایش قیمت این ارز شود. اما برای سرمایه گذاری در این بازار شما باید تمام جوانب را در نظر گرفته و سپس سرمایه خود را وارد این بازار کنید. را بخوانید


رتبه پنج بهترین آلت کوین برای سرمایه گذاری : کاردانو

کاردانو (Cardano) یکی از معتبرترین ارزهای دیجیتال نسل سوم است. هدف از ظهور نسل سوم ارزهای دیجیتال در بازار، رفع مشکلات و چالش‌هایی مانند مقیاس‌پذیری و کارمزد بالای تراکنش‌ها است. ارز دیجیتال کاردانو (Cardano) در سال ۲۰۱۵ به عنوان یک پروژه برای ایجاد تغییر و تحول در ساختار بازار ارزهای دیجیتال طراحی و راه اندازی شد. ارز دیجیتال کاردانو یا (ADA) یکی بهترین و منسجم‌ترین رمز ارزهای بازار به حساب می‌آید که کاربران بسیاری هم در سراسر دنیا دارد. این ارز دیجیتال معتبر از معماری لایه‌ای برای ایجاد و حفظ امنیت و بهبود مقیاس‌پذیری برخوردار است. برای اطلاعات بیشتر حتما مقاله کاردانو چیست را بخوانید.

ویژگی های ارز کاردانو (Cardano)

یکی از مهم‌ترین ویژگی های ارز دیجیتال کاردانو (Cardano) این است که در این شبکه با افزایش تعداد کاربران، تعداد پردازش تراکنش‌ها نیز افزایش پیدا می‌کند، زیرا محدودیت مقیاس‌پذیری در نسل سوم ارزهای دیجیتال وجود ندارد. کاردانو به عنوان یک سیستم پرداخت جهانی توسط هیچ شرکت یا ارگان دولتی اداره نمی‌شود. این شبکه قابلیت اجرای قراردادهای هوشمند را داشته و به کاربران در انجام معامله‌ای آسان و ایمن کمک بسیاری می‌کند. میزان امنیت شبکه کاردانو (Cardano) بسیار بالا بوده و احتمال هک شدن یا سرقت در این سیستم وجود ندارد.

پیش بینی آینده ارز کاردانو (Cardano)

همانطور که می‌دانید ارز دیجیتال کاردانو (Cardano) جزو ۱۰ ارز برتر دنیا قرار دارد. این شبکه ضمن توسعه خود، خلاقیت‌ها و نوآوری‌های بسیاری را در ساختار شبکه مورد استفاده قرار می‌دهد؛ بنابراین این ارز به دلیل داشتن برنامه‌ای جامع و هدفمند در بازار ارزهای دیجیتال آینده درخشانی خواهد داشت.


رتبه شش بهترین آلت کوین برای سرمایه گذاری : فانتوم

شبکه ارز دیجیتال فانتوم (Fantom) با علامت اختصاری FTM، راه‌کاری بود که توسط توسعه‌دهنگان برای حل مشکلات بیت‌کوین نظیر سرعت پایین و عدم مقیاس‌پذیری و… ارائه شد. این ارز دیجیتال مشکلات بیت‌کوین را برطرف نموده و سعی دارد امنیت خود را افزایش دهد و در سطح بالا نگه دارد. همچنین فرآیند تبادل ارزهای دیجیتال  را به شیوه‌ای غیرمتمرکز و در بستری امن انجام می‌دهد که باعث می‌شود سرعت بالاتر برود. شبکه فانتوم یک پلتفرم متن‌باز و قابل سفارشی‌سازی است. در این شبکه همچنین به جای اثبات کار از اثبات سهام استفاده می‌شود.توصیه میشود: ارز فانتوم (FTM) چیست؟ | آیا فانتوم (FTM) ارزی آینده دار است؟

ویژگی ‌های ارز فانتوم (Fantom)

پلتفرم فانتوم (Fantom) ویژگی‌های بی‌نظیری دارد که باعث تمایز آن با دیگر پروژه‌ها می‌شود. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به سرعت بالا، امنیت بالا، عدم تمرکز، مقیاس‌پذیری و سازگاری با محیط زیست اشاره کرد.

پیش بینی آینده ارز فانتوم (Fantom)

از آنجا که هدف پروژه فانتوم (Fantom) فراتر از یک مبادله کالا و خدمات ارز دیجیتال است، سعی دارد به عنوان یک زیربنا برای بسیاری از پروژه‌های هوشمند دنیا تبدیل شود. همچنین بیشتر شدن کارمزد اتریوم و کاهش سرعت آن سبب شده است، توسعه‌دهندگان از FTM به عنوان ماشینی مجازی که جایگزینی ارزان و سریع است، استفاده کنند. علاوه بر این‌ها، این شبکه مداوم در حال گسترش یافتن است و این دلایل نشان می‌دهد که فانتوم (Fantom) می‌تواند یکی از صد ارز دیجیتال محبوب و برتر روز جهان باشد.


رتبه هفت بهترین آلت کوین برای سرمایه گذاری : لایت کوین

ارز دیجیتال لایت کوین (Litecoin) یکی از اولین فورک‌های بیت کوین در بازار سرمایه به حساب می‌آید. به عبارتی ارز لایت کوین پایگاه کدهای آزاد بیت کوین را در دست گرفته است. این ارز دیجیتال توسط کارمند کمپانی گوگل چارلی لی در اکتبر سال ۲۰۱۱ طراحی و راه اندازی شد تا قابلیت‌های بیت کوین را ارتقا دهد. برخلاف ارزهای دیجیتال دیگر، عرضه لایت کوین (Litecoin) همواره ثابت است و هرگز بیشتر از ۸۴ میلیون در گردش وجود نخواهد داشت. همچنین هر ۲.۵ دقیقه شبکه لایت کوین (Litecoin) یا بلوک جدید ایجاد و به بازار عرضه می‌کند. همچنین توصیه میکنیم لایت کوین چیست را بخوانید.

ویژگی های ارز لایت کوین (Litecoin)

ارز دیجیتال لایت کوین (Litecoin) ویژگی‌های مثبت بسیاری نسبت به ارزهای مشابه خود در بازار سرمایه دارد. از جمله مهم‌ترین ویژگی های آن می‌توان به غیرمتمرکز بودن، سرعت بالا در انجام تراکنش‌ها و در دسترس بودن آن برای کلیه کاربران اشاره کرد. در حقیقت یکی از ویژگی های مهم این ارز تولید ۴ برابر کوین بیشتر نسبت به بیت کوین در بازار با استفاده از الگوریتم‌ها و فناوری‌های جدید است.

پیش بینی آینده ارز لایت کوین (Litecoin)

به طور کلی پیش بینی وضعیت ارزهای دیجیتال در بازار سرمایه به دلیل وجود نوسانات بسیار، کار سخت و دشواری است. نظر کارشناسان این بازار در خصوص ارز لایت کوین این است که انتظار دارند قیمت این ارز طی چند سال آینده افزایش یابد. طبق گزارشات به دست آمده قیمت لایت کوین (Litecoin) در پایان سال ۲۰۲۲ احتمالاً به ۲۶۰ دلار نیز می‌رسد.


رتبه هشت بهترین آلت کوین برای سرمایه گذاری : تون کوین

تون کوین (TonCoin) که محصول پروژه معروف پیام رسان تلگرام است ، به تازگی مورد توجه همه کاربران بازار ارز های دیجیتال قرار گرفته است. تا چند وقت پیش هیچ اطلاعیه رسمی از طرف تلگرام مبنی بر تایید پروژه تون کوین(TonCoin) وجود نداشت. اما از سال ۲۰۲۱ پاول دورف، موسس تلگرام در پیامی از ابعاد جدید و مسیر های توسعه این پروژه رونمایی کرد. اطلاعات بیشتر : ارز تون کوین (Toncoin) چیست؟ | معرفی و بررسی آینده ارز TON

ویژگی تون کوین (TonCoin)

Ton مخفف شبکه باز است که برخلاف بیت کوین بسیار سریع تر و مقیاس پذیرتر است. این ویژگی باعث میشود با کمترین کارمزد هزاران تراکنش در ثانیه انجام شود. همچنین این پروژه در روند پیشرفت خود از جامعه کاربران استفاده کرد تا علاوه بر تسریع در پیشرف پروژه، غیرمتمرکز سازی بیشتری انجام دهد. همچنین تلگرام برای ذخیره توکن تون (Ton) از کیف پول رسمی خود رونمایی کرد. امروزه تون را میتوانید در تراست وال و متامسک هم ذخیره کنید.

آینده پروژه تون کوین (TonCoin)

با توجه به محبوبیت پیام رسان تلگرام و قابلیت هایی که روز به روز در آن اضافه میشود ، امکان پرداخت ارز تون به زودی در این شبکه اضافه خواهد شد. طبیعی است بعد از اضافه شدن این قابلیت تقاضای افراد نسبت به تون بالاتر رفته و امکان افزایش قیمت آن وجود خواهد داشت.


رتبه نه بهترین آلت کوین برای سرمایه گذاری : ترون

ترون (Tron) یک شبکه یا سیستم عامل مبتنی بر بلاک‌چین است که هدف آن اطمینان از مناسب بودن این تکنولوژی برای استفاده روزانه است. در حال حاضر بیت کوین می‌تواند ۶ تراکنش در ثانیه انجام دهد، اما ترون ادعا کرده که ظرفیت شبکه آن ۲۰۰۰ تراکنش در ثانیه است. به طور کلی ارز دیجیتال ترون (Tron) اهداف خود را به چند مرحله تقسیم کرده است، مرحله اول ارائه اشتراک گذاری ساده فایل توزیع، مرحله دوم ایجاد محتوا به وسیله پاداش‌های مالی و مرحله سوم اجازه دادن به سازندگان محتوا برای راه اندازی و تولید توکن‌های شخصی و غیرمتمرکز است. همچنین بخوانید : ترون چیست؟

ویژگی های ارز ترون (Tron)

ارز دیجیتال ترون (Tron) ویژگی های بسیاری دارد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها مقیاس پذیری است. مقیاس پذیری این ارز نسبت به رقبای دیگر بسیار بالاتر بوده و توان اجرایی بالایی دارد. همچنین یکی دیگر از قابلیت‌های موردتوجه ارز دیجیتال ترون (Tron) این است که هزینه تراکنش‌ها در این شبکه صفر است، اما در شبکه‌های دیگر برای انجام هر تراکنش باید هزینه‌ای بپردازید.

پیش بینی آینده ارز ترون (Tron)

تحلیلگران و کارشناسان بازار ارز دیجیتال آینده روشنی را برای ارز ترون پیش بینی کرده‌اند و معتقد هستند که تا پایان سال ۲۰۲۲ قیمت این ارز به ۰.۲۰ دلار نیز خواهد رسید. قراردادهای هوشمند نقش بسیار مهمی در پیشرفت و توسعه ارز دیجیتال ترون (Tron) خواهد داشت. همچنین ویژگی های منحصر به فرد این ارز نیز باعث پیشرفت آن در بازار سرمایه می‌شود.


رتبه ده بهترین آلت کوین برای سرمایه گذاری : سولانا

ارز دیجیتال سولانا (Solana) یک بلاک‌چین پشتیبانی کننده از قراردادهای هوشمند و برنامه‌های غیرمتمرکز است. این ارز از طریق اثبات سهام با کاهش موانع ورودی و افزایش بازدهی و کارایی شبکه خود، بدون کاهش امنیت به دنبال افزایش مقیاس پذیری است و قصد دارد از نرم افزارهای بلاک‌چینی با سرعت بالا و بدون محدودیت پشتیبانی کند. ارز سولانا (Solana) از امنیت بالا و اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز بسیاری برخوردار بوده که دسترسی به آن را برای کاربران بسیار آسان‌تر می‌کند. همچنین این ارز به دلیل بهره‌مندی از الگوریتم اثبات زمان می‌تواند برای افزایش سرعت بلاک‌چین مورد استفاده قرار گیرد.

ویژگی های از سولانا (Solana)

شبکه بلاک‌چین سولانا (Solana) یک توکن اختصاصی به نام SOL دارد که از الگوریتم اثبات سهام استفاده کرده و به کاربرانی که از آن نگهداری می‌کنند، پاداش می‌دهد. در شبکه ارز دیجیتال سولانا کلیه کارمزدهای پرداختی از طریق SOL ارزیابی و محاسبه می‌گردد. در نتیجه یکی از مهم‌ترین ویژگی های ارز سولانا (Solana) در میان کاربران، امنیت بالا و کاهش زمان ساپلای است.

پیش بینی آینده ارز سولانا (Solana)

ارز دیجیتال سولانا (Solana) با ویژگی های منحصر به فرد خود، قطعاً آینده روشنی در بازار خواهد داشت. طبق پیش بینی تحلیلگران بازار ارز دیجیتال در آینده از ارز کاربردی و کم‌هزینه سولانا (Solana) به جای اتریوم در بازار استفاده می‌شود. سولانا در حال حاضر به دنبال افزایش محبوبیت در میان کاربران است که تا حدودی هم موفق شده به هدف خود نزدیک شود. ارز دیجیتال سولانا (Solana) تا به حال رشد بسیار خوبی داشته و ارزش آن در بازار کمتر از اتریوم نیست.


سوالات متداول

بهترین آلت کوین برای سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۳ کدام است؟

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری یکی از ۱۰ ارز دیجیتال مناسب سرمایه گذاری معرفی شده هستند.

کدام صرافی همه ارز های دیجیتال را دارد؟

از میان صرافی های ایرانی ، نوبیتکس و کیوسک و از میان صرافی های خارجی کوینکس و کوکوین تقریبا همه ارز های معرفی شده را دارند. برای اطلاعات بیشتر حتما مقاله بهترین صرافی خارجی برای ایرانی ها و بهترین صرافی ایرانی را بخوانید.

بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ذخیره اکثر ارز های دیجیتال کدام است؟

در حال حاضر تراست والت و متاماسک بهترین کیف پول ارز دیجیتال به حساب می آیند. برای اطلاعات بیشتر حتما مقاله بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانی ها را بخوانید.

آیا تمام ۱۰ ارز دیجیتال معرفی شده را بخریم؟

قطعا نه. بهتر است بعد از بررسی و تحلیل تک تک آنها انتخاب خود را انجام داده تا دچار ضرر و زیان نشوید.

چگونه سابقه ارز های دیجیتال را بررسی و آینده آنها را پیش بینی کنیم؟

سعی کنید با خواند آخرین تحلیل های ارز دیجیتال و دنبال کردن جدید ترین اخبار ارز دیجیتال ، از آخرین رویداد ها ، اتفاقات و حوادث موثر بر قیمت ارز های دیجیتال با خبر شوید.


چه فاکتور هایی برای انتخاب بهترین آلتکوین ها برای سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۳ بررسی کردیم؟

 • بررسی نقشه راه ، اهداف و بررسی وعده های داده شده
 • عملکرد تیم پروژه و پروفایلشان در شبکه های اجتماعی
 • پوشش رسانه ای و تبلیغات و بازاریابی
 • پلتفرم ها و صرافی هایی که در آن خرید و فروش می شود
 • میزان نوسانات قیمتی : نوسانات غیر عادی و بیش از حد میتواند خطرناک باشد.
 • میزان حجم معاملات : حجم معاملات توکن هایی که فقط در یک صرافی لیست شده اند بسیار پایین و امکان دستکاری قیمتی آن بالاست.

چه فاکتور هایی برای انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2023 بررسی کردیم؟


بهترین آلتکوین ها را در کدام کیف پول نگهداری کنیم؟

ابتدا توصیه میکنیم برای پاسخ این سوال مقاله بهترین روش نگهداری ارز دیجیتال چیست؟ | صرافی یا کیف پول ؟ را بخوانید. اما به صورت خلاصه:

 • کیف پول ارز دیجیتال (توصیه می شود) : کیف پول ها انواع مختلف رایگان و پولی و حضانتی و غیر حضانتی دارند. شما می توانید یکی از کیف پول های تحت وب ، موبایلی و گرم و سرد را مناسب خودتان انتخاب کنید. تراست والت و متاماسک یکی از بهترین کیف پول های رایگان است که تقریبا همه ارز های دیجیتال جدید و شبکه های بلاک چین مختلف را پشتیبانی می کند.
 • صرافی ارز دیجیتال (توصیه نمی شود) : ذخیره دارایی ها در صرافی ها هر چند ریسک بسیار زیادی دارد اما تقریبا شما را از کارمزد انتقال بی نیاز می کند. 

قبل از خرید بهترین ارز های دیجیتال به این نکات توجه فرمایید:

 1. خودتان در خصوص هر پروژه ، اهداف، راه ها و وعده های داده شده و نحوه محقق شدن آن  تحقیق کافی کنید. میتوانید از تحلیل فاندامنتال چیست؟ چگونه یک ارز دیجیتال را تحلیل کنیم؟ شروع کنید.
 2. از ارز هایی که حجم معاملات کمی دارند دوری کنید. این ارز ها می توانند به سادگی در یک صرافی پامپ و یا دامپ شوند.
 3. مقدار زیادی از یک ارز نخرید و سعی کنید اصول اصلی مدیریت سرمایه را بجا آورید. سرمایه گذاری در یک ارز میتواند ریسک زیادی به همراه داشته باشد.از آموزش مدیریت سرمایه شروع کنید.
 4. از کلاهبرداری ها دوری کنید: ارز های دیجیتال به دلیل نو بودن و ناشناس بودنش بسیار مستعد کلاهبرداری است. برای این منظور حتما مقاله لیست سایت های کلاهبرداری ارز دیجیتال و اسکم را بخوانید.

امیدواریم این مقاله تا حدودی توانسته باشد شما را با ۱۰ تا از بهترین آلت کوین ها برای سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۳ آشنا کند. اگر تجربه ای در خصوص سرمایه گذاری دارید حتما در بخش کامنت ها مطرح کنید.

ارز های معرفی شده در این مقاله به هیچ عنوان سیگنال خرید و یا پیشنهاد سرمایه گذاری نیست. لطفا قبل از هرگونه سرمایه گذاری تحقیقات کافی انجام دهید.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «بهترین آلت کوین های آماده رشد برای سرمایه گذاری در مرداد ۱۴۰۳» با ما درمیان بگذارید.

1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

یک نظر

 • سلام ۱۰میلیارد دلار چقدر میشه به تومان

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *