سرمایه گذار با سابقه از شیبا اینو و پپه سودهای میلیارد دلاری به دست آورد

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲
سرمایه گذار با سابقه از شیبا اینو و پپه سودهای میلیارد دلاری به دست آورد

طبق بررسی های Lookonchain، یک سرمایه گذار با سابقه و زیرک در ارز دیجیتال شیبا اینو، اخیرا به درآمد بالایی رسید. وی نه تنها از میم کوین شیب سود کسب کرد، بلکه از ارز دیجیتال پپه  نیز سود قابل توجهی به دست آورده است.

این سرمایه گذار که اسمارت مانی نام داشت، ۱۸۸.۶ میلیارد SHIB با قیمت ۹۶.۵ هزار دلار خرید. پس از آن بعداً ۹۵.۳ میلیارد SHIB را به قیمت شگفت آور ۱.۱۸ میلیون دلار فروخت.

اسمارت مانی در حال حاضر ۹۲.۳ میلیارد SHIB دارد که ارزش آن تقریباً ۹۲۹ هزار دلار است. او در سرمایه گذاری شیب حدود ۲ میلیون دلار درآمد داشته است.

اسمارت مانی هم در شیبا اینو و هم در پپه به سود رسید

علاوه بر دستاوردهای چشمگیر شیب، SmartMoney از Pepe نیز سود زیادی به دست آورد. او ۷۲.۸۳ میلیارد PEPE با ۱۹ETH  (معادل ۳۶۴۱۵ دلار) خریداری کرد.

پپه، یک میم کوین است که اخیراً از دوج کوین در حجم معاملات روزانه و ورود به لیست صرافی های بزرگ، پیشی گرفت و سر و صدای زیادی به پا کرد.

این توکن عجیب و غریب به دلیل ارتباط آن با شخصیت محبوب اینترنتی پپ قورباغه در میان معامله گران مورد توجه قرار گرفت.

این ارز دیجیتال در درجه اول به عنوان ابزاری برای حدس و گمان در نظر گرفته می شود که البته منجر به نگرانی در مورد مشروعیت پروژه می شود.

بررسی های Lookonchain پتانسیل سودهای قابل توجهی را در بازار میم کوین ها نشان می دهد. سرمایه گذاران با سابقه ای مانند SmartMoney از این روند درآمد کسب می کنند. با این حال، سوالاتی در مورد دستکاری بازار نیز ایجاد می شود. شایان ذکر است که طبق اخبار میهن سیگنال، شیبا اینو نسبت به بالاترین رکورد خود ۸۸.۴۶ درصد کاهش یافت.

منبع:u.today
8 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • حیف پول ی دونه پفک تراریخته که بخوای ببری تو این خراب شده ها بخدا همه دزدی و کلکه.

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *