ورود
توقف فعالیت بایننس در سنگاپو

صرافی بزرگ ارز دیجیتال بایننس اعلام کرده است به تبعیت از قوانین سنگاپور ، جفت های معاملاتی و گزینه های پرداخت را که در آن ها از دلار سنگاپور استفاده شده دیگر ارائه نخواهند شد. این اعلامیه پس از هشدار صادر شده توسط مقامات مالی سنگاپور منتشر شده که فعالیت آن را نقض قانون اعلام کرده بود.

صرافی بایننس اعلامیه ای برای تغییر خدماتش در سنگاپور منتشر کرده است. در این اعلامیه آمده: ” به منظور تبعیت از قانون این کشور، جفت های معاملاتی دارای دلار سنگاپور و گزینه های پرداخت با استفاده از دلار سنگاپور پس از جمعه ۱۰ سپتامبر دیگر ارائه نخواهند شد.”

همچنین اپلیکیشن بایننس از فروشگاههای iOS و گوگل پلی در سنگاپور از روز جمعه حذف خواهد شد.

این صرافی به کاربرانش توصیه کرده تمامی معاملات P2P خود را قبل از ۹ سپتامبر به پایان برسانند تا دچار مشکلات احتمالی نشوند. علاوه بر این، بایننس اعلام کرده هیچ کانال تلگرامی یا کانال ارتباطی آنلاینی در سنگاپور ندارد.

تلاش برای همکاری با قانون گذاران

بایننس درباره فعالیت خود هم گفته است:

“هدف ما ایجاد اکوسیستمی پایدار در حوزه تکنولوژی بلاک چین و دارایی های دیجیتال است. بایننس از گسترش چارچوب قانونی در این صنعت حمایت می‌کند زیرا این فرصتی را برای بازیگران بازار برای همکاری بیشتر آنها با قانون گذاران را فراهم می‌کند.”

اعلامیه توقف فعالیت بایننس در سنگاپور پس از آن منتشر شد که بانک مرکزی سنگاپور که مسئولیت نظارت بر ارز دیجیتال در این کشور را بر عهده دارد درباره قانون شکنی احتمالی بایننس هشدار صادر کرده بود.

اخیراً این صرافی که یکی از بهترین صرافی های جهان از نظر گستردگی فعالیت است زیر ذره بین قانون گذاران در سرتاسر جهان قرار گرفته است. پیش از این کشورهایی شامل هلند، تایلند، مالزی، ژاپن، آلمان، آفریقای جنوبی، لتونی و هنگ کنگ درباره عدم تطابق قانونی و نداشتن مجوز برای فعالیت های این صرافی هشدار داده‌اند.

منبع:news.bitcoin.com
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *