ورود
استخدام در بایننس در میانه شیوع کرونا

اگرچه بیکاری جهانی در حال ثبت بالاترین رکورد خود به علت شیوع کرونا ویروس است، صنعت رمزارز در پناه دادن به شغل های از دست رفته پیش قدم شده است. برخی از شرکت های بزرگ در این زمینه از جمله بایننس ، از قصد خود برای استخدام های جدید خبر داده اند.

بایننس، بزرگترین صرافی رمزارز جهان، به تازگی اعلام کرده با وجود ادامه شیوع کرونا به دنبال استخدام بیش از ۱۰۰ کارمند جدید است.

در ۳ آپریل بایننس مردم سراسر جهان را به ایجاد شغل در فضای بلاکچین دعوت کرد تا این فرصتی باشد برای کار در خانه که با الزامات دوران قرنطینه هم مطابقت دارد. بعد از این هم مدیرعامل بایننس بلافاصله از استخدام افراد جدید خبر داد.

با اینکه در خبر اعلام شده بیش از ۱۰۰ نفر استخدام خواهند شد اما فهرست شغل های موردنیاز منتشر شده حدود ۱۸۰ پست خالی بالقوه را برای استخدام نشان می دهد. این شغل ها شامل حوزه های مختلف از جمله توسعه کسب و کار، ارتباطات، بازاریابی، خدمات مشتریان، مالی، تحلیلی و غیره می شود. بایننس افراد مستعد را از سرتاسر جهان جذب خواهد کرد. در فهرست اعلام شده، این مشاغل در اروپا، آسیا و آمریکای لاتین موردنیاز هستند. اکنون تیم بایننس حدود ۸۰۰ نفر عضو دارد. با استخدام افراد جدید این تیم حداقل ۱۰ درصد گسترش خواهد یافت.

در صورت اعلام جزئیات بیشتر، این خبر در همین صفحه به روز رسانی خواهدشد.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

منبع

فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *