بایننس از ورودش به فضای وام دهی NFT خبر داد

۰۴ خرداد ۱۴۰۲
بایننس از ورودش به فضای وام دهی NFT خبر داد

بازار NFT بایننس ویژگی جدیدی را معرفی کرده است که با آن کاربران می توانند NFT وثیقه بگذارند و ارز دیجیتال قرض بگیرند. این ویژگی جدید ورود تاییدیه ای برای ورود این صرافی به فضای وام دهی NFT است.

بر اساس اعلامیه روز پنجشنبه، بازار ان اف تی Binance  در حال حاضر از وام‌گیری اتر (ETH) در برابر NFT‌ های «آبی چیپ» پشتیبانی می کند. این ان اف تی ها شامل Bored Ape Yacht Club (BAYC)، Mutant Ape Yacht Club (MAYC)، Azuki و Doodles هستند.

طبق آمار میهن سیگنال، نرخ سالیانه بهره فعلی وام های ان اف تی ۷.۹۱ درصد است. نسبت وام به ارزش از ۴۰% تا ۶۰% بر اساس وب سایت NFT بایننس متغیر است. کارمزدی برای گاز یا کارمزد تراکنش اتریوم وجود نخواهد داشت.

بایننس بازار NFT خود را در آوریل ۲۰۲۱ معرفی کرد و آن را در ژوئن همان سال راه اندازی کرد. اوایل ماه جاری، این بازار اعلام کرد که پشتیبانی از Ordinals یا بیت کوین NFT ها را اضافه می کند. همچنین آنها را به بلاک چین های فعلی اتریوم، پالیگان و شبکه اصلی BNB خود اضافه می کند.

ویژگی وام NFT بایننس مدت کوتاهی پس از آن ارائه شد که غول بازار NFT Blur پروتکل وام NFT خود را به نام Blend در اوایل این ماه راه اندازی کرد. طبق گزارشات The Block Research، پروتکل Blend به وام دهندگان اجازه می دهد تا نرخ بهره و نسبت وام به ارزش را خودشان تعیین کنند. Blend در بازار وام‌دهی NFT نقش بسیار موثری دارد. این پروتکل با گشایش قابلیت های جدید، ثابت می‌کند که رویکرد بازار محور می‌  تواند با موفقیت چشم ‌انداز وام دهی را متحول کند.

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

kiosk

کیوسک

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

منبع:theblock.co
8 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *