ورود
سبقت تراکنش های روزانه اسمارت چین بایننس از اتریوم

اسمارت چین یا زنجیره هوشمند بایننس این روزها به یکی از محبوب ترین شبکه های بلاک چین تبدیل شده است.  این شبکه به دلیل سرعت بالای تراکنش ها و سادگی ساخت اپلیکیشن ها بر روی آن محبوبیت زیادی کسب کرده است.

بایننس یکی از محبوب ترین صرافی های جهان است و میلیون ها کاربردر سرتاسر دنیا دارد. در یک هفته گذشته که درباره صرافی بایننس خبرهای خوبی شنیده شد، اتفاقات خوبی هم برای اسمارت چین بایننس رخ داده است. این بلاک چین اکنون از نظر تراکنش های روزانه از شبکه اتریوم پیشی گرفته است.

رشد نجومی اسمارت چین بایننس

در ۲۲ آوریل ۲۰۲۱ تراکنش های روزانه اسمارت چین بایننس (BSC) نسبت به اتریوم ۶۰۰ درصد بیشتر بوده است. میزان تراکنش های روزانه اتریوم در این روز ۱.۵ میلیون ثبت شده است. در همین زمان در BSC حدود ۹ میلیون تراکنش در روز انجام شده است.

این رقم از این جهت مهم است که اتریوم بزرگترین بلاک چین برای برنامه های دیفای است و این پیشرفت عظیم اسمارت چین باسننس را نشان می دهد. ارزش کل قفل شده در برنامه های دیفای در اسمارت چین بایننس به ۳۴ میلیارد دلار با ۶۶ میلیون آدرس منحصر به فرد رسیده است. اکنون بیش از ۴۸۰ پروژه در بخش دیفای بر روی این شبکه فعال است.

این شبکه همچنین توانسته از بخش اپلیکیشن های غیرمتمرکز بلاک چین EOS نیز پیشی بگیرد. این نشان می دهد اکوسیستم BSC در مسیر خوبی برای تبدیل شدن به یکی از برترین ها در این حوزه قرار گرفته است.

علاوه بر عواملی که ذکر شد نرخ پایین کارمزدهای این شبکه نیز یکی از دلایل رشد سریع این شبکه بوده است. کارمزدهای اسمارت چین بایننس نسبت به بسیاری از بلاک چین های موجود ۱۰۰ برابر ارزانتر است. این برای توسعه دهندگان برنامه های غیرمتمرکز عامل بسیار مهمی است.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

منبع:zycrypto
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *