تحلیل بیت کوین ۱۶ فروردین ۹۹

تحلیل بیت کوین 16 فروردین 99

تحلیل کف تشکیل شده در سال ۲۰۱۸ در بیت کوین برای پیش‌بینی روند فعلی

نکات برجسته تحلیل بیت کوین

  • احتمالاً قیمت بیت کوین از ماه دسامبر سال ۲۰۱۸ به دنبال یک فراکتال است.
  • قیمت معاملات در یک مثلث صعودی است.
  • پیش‌بینی می‌شود یک شکست، احتمالاً در تاریخ ۷ آوریل یا پایان ماه می، بسته به فراکتالی که قیمت از آن پیروی می‌کند، رخ دهد.

در تاریخ ۱۳ مارس، قیمت بیت کوین به کف ۳۷۸۲ دلار رسید. این اتفاق با یک حرکت صعودی سریع در پی آن انجام شد که سرانجام قیمت را به بالای ۷۱۹۹ دلار رساند. این حرکت شباهت‌های بسیاری با حرکت در دسامبر سال ۲۰۱۸، هنگامی که قیمت به کف ۳۱۹۴ دلار رسیده است، دارد.

مقایسه فراکتال در بیت کوین

هر دو حرکت در کنار هم در تصویر زیر نشان داده شده‌اند. در حالی که شباهت‌های زیادی وجود دارد، در بازه‌های زمانی متفاوت هستند. به طور خاص، حرکت ۲۰۱۹ در یک بازه زمانی ۱۲ ساعته اتفاق افتاده است، در حالی که جریان فعلی در دو ساعت است.

در هر دو حرکت، قیمت بیت کوین قبل از شروع حرکت A B C به سمت پایین، سه کف قیمتی تشکیل داده است. اگر فراکتال همچنان ادامه داشته باشد، قیمت کنونی اولین کاهش پس از موج C است که پس از آن قیمت قبل از شکست، تثبیت می‌شود.

مقایسه فراکتال در بیت کوین

مقایسه فراکتال در بیت کوین

در حرکت فعلی، این شکست در ۷ آوریل تغییر خواهد کرد. این فراکتال کاملاً با مثلث صعودی احتمالی که قیمت از ۱۳ مارس در آن معامله می‌کرد، متناسب است.

در حالی که قیمت در حال حاضر بالای خط مقاومت در حال معامله است، اما کندل روزانه نتوانسته است بالای آن بسته شود. در عوض، دیروز با ایجاد یک کندل شوتینگ استار، هر چند با بسته شدن به شکل صعودی ولی روند نزولی خود را ادامه داد.

پیش‌بینی می‌شود که این مثلث در تاریخ ۷ آوریل به پایان برسد و متناسب با اقدامات قیمت گذاری شده توسط فراکتال باشد. یک حرکت احتمالی می‌تواند، کاهش تا خط حمایت مثلث قبل از شکستن مقاومت آن باشد.

الگوی مثلث در تحلیل بیت کوین

الگوی مثلث در تحلیل بیت کوین

احتمالات دیگر

با این حال، این فراکتال هنوز تأیید نشده است. روندقیمت ممکن است شبیه فراکتال سال ۲۰۱۹ باشد اما در یک بازه زمانی متفاوت انجام شود.

در این حالت، کف قیمتی تشکلی شده در ۱۶ مارس همزمان با آن در ۶ دسامبر ۲۰۱۸ است. پس از آن، قیمت قبل از کاهش قابل توجه، چیزی را که شبیه به یک الگوی سه قله است، ایجاد کرد. در صورت رعایت این فراکتال، قیمت بین ۵۰۰۰ دلار ۷۰۰۰ دلار تا پایان ماه می قبل از شروع شکست ادغام می‌شود.

فراکتال در نمودار بلند مدت

فراکتال در نمودار بلند مدت

این فراکتال با نمودار بلند مدت بهتر مچ شده است، که نشان می‌دهد قیمت در حال حاضر درست در سطح مقاومت هفتگی ۶۹۰۰ دلار معامله می‌شود. سطح حمایت در نمودار هفتگی ۵۲۰۰ دلار است. بنابراین، اگر فراکتال دنبال شود، قیمت آن کاهش می‌یابد و به آن به عنوان حمایت قبل از شروع شکست اعتبار می‌دهد.

روند احتمالی در تحلیل بیت کوین

روند احتمالی در تحلیل بیت کوین

نتیجه گیری

احتمالاً قیمت بیت کوین پس از کف تشکیل شده در دسامبر ۲۰۱۸ به دنبال یک فراکتال خواهد بود. این نشان می‌دهد که قیمت BTC برای مدتی زیر ۷۰۰۰ دلار تثبیت می‌شود تا سرانجام شکست رخ دهد. احتمال وقوع این شکست در ۷ آوریل و یا در اواخر ماه می است. اگر قیمت زیر خط حمایت صعودی فعلی با قیمت ۶۵۰۰ دلار کاهش یابد، رخ دادن روند قیمتی دوم احتمالاً بیشتر است، در حالی که اگر اینگونه نباشد، ما در ۷ آوریل انتظار شکست داریم.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به سیگنال های ما کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده

همچنین برای مشاهده آخرین تحلیل ها روی تحلیل بیت کوین و ارز دیجیتال کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
پریسا وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =