تحلیل بیتکوین ۳۰ بهمن ۹۸

تحلیل بیتکوین 30 بهمن 98

در تاریخ ۱۸ فوریه، قیمت بیتکوین از خط حمایت کانال صعودی خود جهش کرد و یک کندل انگالفینگ صعودی ایجاد کرد و به بالای ۱۰,۲۷۵ دلار رسید.

نکات برجسته قیمت بیتکوین

  • قیمت بیتکوین داخل کانال صعودی معامله می شود.
  • تقاطع طلایی صعودی شکل گرفته است.
  • قیمت در حال شکل دادن موج پنجم و آخر از امواج الیوت است.
  • منطقه حمایت در محدوده ۹,۰۰۰ دلار تا ۹,۲۰۰ دلار قرار دارد.
  • منطقه مقاومت در محدوده ۱۰,۴۰۰ دلار تا ۱۰,۹۰۰ دلار قرار دارد.

کانال صعودی بیتکوین

قیمت BTC در داخل کانال صعودی معامله می شود. در ۱۸ فوریه، به خط حمایت کانال رسید، که برابر با سطح ۰.۲۳۶ فیبوناچی در کل حرکت به سمت بالا بود، و بعد یک کندل انگالفینگ صعودی در این فرایند ایجاد شد. اکنون قیمت نزدیک به منطقه مقاومت ۱۰,۴۰۰ دلار است.

کانال صعودی بیتکوین و تقاطع طلایی

کانال صعودی بیتکوین و تقاطع طلایی

میانگین های متحرک ۵۰ و ۲۰۰ روزه (MA) به تازگی تقاطع صعودی ایجاد کرده اند، که به عنوان یک تقاطع طلایی شناخته می شود. منطقه اصلی حمایتی بین ۹,۰۰۰ تا ۹,۲۰۰ دلار است، که همان سطح ۰.۳۸۲ فیبوناچی کل حرکت به سمت بالا است و توسط تقاطع صعودی که تازه ایجاد شده است حمایت می شود.

الگوی RSI

یک الگوی RSI احتمالی که نشان دهنده یک صعود می باشد نیز در حال تشکیل شدن است. این الگو واگرایی صعودی را نشان می دهد که دنبال آن قیمت و RSI اندکی پایین تر از ۵۰ کاهش یافته است.

RSI  در حال حاضر بالاتر از خط ۵۰ است و قیمت کاهش یافته است، بنابراین فراکتال تأیید شده و احتمالاً قیمت بیتکوین به ۱۰,۴۰۰ دلار و احتمالاً بالاتر از منطقه مقاومت بعدی حرکت خواهد کرد.

واگرایی در اندیکاتور RSI

واگرایی در اندیکاتور RSI

شکست کوتاه مدت

در کوتاه مدت، قیمت BTC از یک خط مقاومت نزولی عبور کرده است و اعتبار آن را به عنوان حمایت تایید کرد. علاوه بر این، اعتبار میانگین متحرک ۲۰۰ ساعته MA را نیز تأیید کرد.

میانگین متحرک۵۰ ساعته MA به سمت بالا در حال حرکت است، و یک تقاطع طلایی را در نمودار زمانی یک ساعته ایجاد می کند. اگر قیمت بالای مقاومت ۱۰,۴۰۰ دلار برود، به احتمال زیاد به ۱۱,۰۰۰ دلار خواهد رسید.

منطقه مقاومت 10,400 دلار

منطقه مقاومت ۱۰,۴۰۰ دلار

نتیجه گیری

قیمت بیتکوین از خط حمایت کانال صعودی خود جهش کرد و در حال حرکت به سمت بالا است که احتمالاً به ۱۰,۴۰۰ دلار در منطقه مقاومت برسد و احتمالاً به ۱۱,۰۰۰ دلار نیز خواهد رسید.

اگر علاقه مند به دیدن تحلیل قبلی بیتکوین در میهن سیگنال هستید، اینجا را کلیک کنید.

و علاقه مندان به دریافت سیگنال اختصاصی میتوانند در کانال تلگرام ما با آدرس  [email protected] بپیوندند.

اشتراک گذاری:
پریسا وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 14 =