تحلیل بیت کوین ۱۰ فروردین ۹۹

تحلیل بیت کوین 10 فروردین 99

در این تحلیل بررسی می‌کنیم چرا بیت کوین نتوانست از مقاومت ۷۰۰۰ دلاری پیشی بگیرد و زیر ۶،۵۰۰ دلار کاهش یافت. بیت کوین احتمالاً تا زمانی که بالاتر از ۶،۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ باشد، برگشت خواهد داشت.

نکات برجسته تحلیل بیت کوین

  • قیمت بیت کوین در روند اصلاحی از منطقه مقاومت ۷۰۰۰ دلاری است.
  • منطقه ۶۰۰۰ دلاری و میانگین متحرک ۱۰۰ حمایت های مهمی هستند.
  • در نمودار ۴ ساعته شکست از روند اصلی صعودی با حمایت ۶۶۲۰ دلار را مشاهده می‌کنیم.

بیت کوین در حال نزدیک شدن به خط حمایت مهم است.

در هفته گذشته، بیت کوین تلاش کرد قدرت بالاتر از سطح مقاومت ۶۸۸۰ و ۷۰۰۰ دلار را بدست آورد. قیمت BTC در نزدیکی سطح ۶،۹۸۲ دلار صعود کرد و اخیراً روند نزولی تازه را آغاز کرد.

در شروع کاهش چشمگیر در زیر منطقه اصلی حمایت ۶۵۰۰ دلاری وجود دارد. علاوه بر این، در نمودار ۴ ساعته بیت کوین یک شکست بین خط اصلی روند صعودی و حمایت از ۶،۶۲۰ دلار رخ داد.

اندیکاتورهای تکنیکال در تحلیل بیت کوین

اندیکاتورهای تکنیکال در تحلیل بیت کوین

بیت کوین حتی به زیر قیمت ۶،۲۰۰ دلار کاهش یافت و نزدیک به منطقه ۶۰۰۰ دلاری معامله شد. هفته جدید در نزدیکی سطح ۶،۰۴۸ دلار شروع شده است. مقاومت در نزدیک به ۶،۲۷۰ دلار است در سطح ۲۳.۶٪ فیبو از روند نزولی اخیر از ۶،۹۸۲ دلار به ۶،۰۴۸ دلار.

در روند نزولی، دو حمایت مهم نزدیک به ۶،۰۵۰ دلار و ۶،۰۰۰ دلار وجود دارد. حمایت اصلی بیت کوین نزدیک به سطح ۵،۹۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ است.

اگر BTC نتواند بالاتر از ۱۰۰ SMA بماند، احتمال کاهش بیشتر از ۵۸۰۰ دلار وجود دارد. حمایت بعدی نزدیک ۵،۷۵۰ دلار است که در زیر آن احتمالاً قیمت به سمت ۵،۵۰۰ دلار کاهش خواهد یافت.

روند صعودی در تحلیل بیت کوین

حمایت اصلی بیت کوین در نزدیکی منطقه ۶۰۰۰ دلاری و ۱۰۰ SMA شکل گرفته است. اگر قیمت بالاتر از ۱۰۰ SMA باقی بماند، احتمال موج قوی اصلاحی بالاتر از سطح ۶۳۰۰ دلار وجود دارد.

مقاومت بعدی نزدیک به ۶۵۰۰ دلار (حمایت اخیر که شکسته شد) است در سطح ۵۰٪ فیبوناچی.

بنابراین، یک شکست موفقیت آمیز بالاتر از سطح مقاومت ۶،۵۰۰ دلاری می‌تواند افزایش تازه‌ای را به سمت سطح مقاومت ۶،۸۰۰ و ۷۰۰۰ دلار آغاز کند.

نتیجه گیری

بیت کوین با شکستن حمایت ۶۰۰۰ دلاری احتمال کاهش تا ۵۸۰۰ و حتی ۵۵۰۰ دلار را دارد. و اگر بتواند مقاومت ۶۵۰۰ دلار را بشکند و بار دیگر آن را به عنوان حمایت قرار دهد تا سطح مقاومت ۷۰۰۰ دلار احتمالا افزایش خواهد داشت.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به سیگنال های ما کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده

همچنین برای مشاهده آخرین تحلیل ها روی تحلیل بیت کوین و ارز دیجیتال کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
پریسا وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + هجده =