تحلیل بیت کوین ۱۲ فروردین ۹۹

تحلیل بیت کوین 12 فروردین 99

در این تحلیل بیت کوین قیمت  بعد از رسیدن به ۶۵۲۵ دلار تا ۱۶٪ کاهش قیمت داشت.

نکات برجسته تحلیل بیت کوین

  • قیمت بیت کوین پس از برگشت از سطح ۶،۵۲۵ دلار، در ۶۴۰۰ دلار تثبیت می شود.
  • ثبات قیمت بالاتر از ۴۶۰۰ دلار راهی برای افزایش تا ۷۰۰۰ دلار خواهد بود.
  • سختی استخراج بیت کوین با کاهش ۱۶% در تاریخ ۲۶ مارس مقرون به صرفه است اما سودآور نیست.

قیمت بیت کوین از روز دوشنبه هفته گذشته در پی حرکت اصلاحی در بوده است، و در آخر هفته به ۵۸۰۰ دلار رسید. مبارزات زیادی با ۶.۲۰۰ دلار وجود داشت اما خریداران بالاخره توانستند نه تنها بالاتر از ۴۶۰۰ دلار قدم بردارند بلکه مقاومت ۶۵۰۰ دلار را شکستند. روز سه شنبه قیمت به ۶۵۲۵ دلار رسیده است.

قیمت بیت کوین در حال حاضر به پایین تر از ۶،۴۶۰ رسیده است. با این حال، هنوز هم با ۰.۸۲ درصد بالاتر از ارزش کندل بازشده با ۶،۴۰۶.۳۰ دلار است. روند غالب قدرت همچنان صعودی است و می تواند به عنوان پله ای برای افزایش تا ۷۰۰۰ دلار عمل کند. از طرف دیگر، نوسانات کم به معنای کاهش فعالیت معاملات است، به این معنی که حرکت رو به بالا می تواند در طول روز محدود شود.

تنظیم سختی استخراج بیت کوین از سال ۲۰۱۱ تاکنون بالاترین میزان را داشته است.

سقوط اخیر قیمت بیت کوین تقریباً ۱۶ درصد با تنظیم سختی استخراج در ارتباط است. شبکه بیت کوین به طور مداوم تنظیم می کند تا با قدرت استخراج شبکه مطابقت داشته و در عین حال اطمینان حاصل کند که نرخ صدور یک سطح ثابت باقی می ماند.

در این تحلیل بیت کوین گفته می شود که تنظیم استخراج در تاریخ ۲۶ مارس بزرگترین شبکه بیت کوین نامفهوم است که از سال ۲۰۱۱ با آن روبرو شده است. این کاهش باعث شده است که استخراج بیت کوین در تمام سطح شبکه برای ماینرها مقرون به صرفه باشد اما برای همه سودآور نیست.

تنظیم سختی استخراج همچنین اطمینان حاصل می کند که همبستگی گذشته در افت مشابه و همچنین ضررهای کوتاه مدت قیمت بیت کوین صورت گرفته است. سختی استخراج توسط کل هش ریت شبکه بیت کوین کنترل می شود. به عبارت دیگر، هنگام خروج ماینرها از شبکه، سختی نیز به شدت کاهش می یابد.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به سیگنال های ما کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده

همچنین برای مشاهده آخرین تحلیل ها روی تحلیل بیت کوین و ارز دیجیتال کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
پریسا وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + سیزده =