ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی

شکست رکورد جدید توسط بیت کوین

۰۶ فروردین ۱۴۰۱
شکست رکورد جدید توسط بیت کوین

با توجه به داده های IntoTheBlock، بیت کوین به تازگی به یک نقطه عطف بزرگ دیگر یعنی بیش از ۴۰ میلیون دارنده رسیده است. تعداد کل آدرس هایی که هر مقدار بیت کوین را در خود جای داده اند به ۴۰.۲ میلیون رسیده است.

علیرغم کاهش تعداد آدرس ها در ماه فوریه، تعداد آدرس های بیت کوین در شبکه بلاک چین، به مسیر بازگشت و رشد از ابتدای سال به بالاترین حد خود رسید. افزایش تعداد آدرس ها با افزایش تقاضا و نرخ پذیرش این ارز دیجیتال مرتبط است.

بیش از ۴۰ میلیون آدرس! برای اولین بار تعداد آدرس های دارای بیت کوین از ۴۰ میلیون گذشت.

پس از کاهش در ماه فوریه، تعداد آدرس ‌های دارای بیت کوین به رشد خود ادامه داده و بالاترین حد خود را ثبت کرده است.  این به افزایش علاقه و پذیرش BTC اشاره دارد.

سرعت رشد تعداد کیف پول ها و آدرس ها با قیمت اولین ارز دیجیتال مرتبط است. افزایش تعداد آدرس های باز شده پس از ورود بیت کوین به محدوده صعودی ظاهر شد.

سرمایه گذاری شرکت ها افزایش می یابد

اوج سرعت پذیرش سازمانی این ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۱ به دست آمد و در سال ۲۰۲۲ به میزان قابل توجهی کاهش یافت. اما با این حال شرکت‌ هایی مانند گلدمن ساکس با ارائه روش‌های جدید سرمایه گذاری مشتریان، سرعت پذیرش دارایی ‌های دیجیتال و ارزهای دیجیتال را افزایش داده ‌اند.

ارز دیجیتال پیشرو، علاوه بر حمایت شرکت های سرمایه گذار خودش، با افزایش حمایت سایر سرمایه گذاران بزرگ ارزهای دیجیتال روبرو شد. پیش از این، شبکه Terra اعلام کرد که قصد دارد تا سه ماه آینده به طور فعال مقادیر زیادی BTC (125 میلیون دلار در روز) خریداری کند.

تمایل این شبکه برای انجام این کار در تاریخچه شبکه تأیید شده است؛ زیرا کیف پول متعلق به Terra اکنون تقریباً یک میلیارد دلار ارزش دارد و از ۲۰ مارس هر روز حدود ۳۰۰۰ BTC خریداری می کند.

طبق آخرین اخبار میهن سیگنال، بیت کوین با قیمت ۴۴۹۰۰ دلار معامله می شود. این ارز دیجیتال به مرز بالایی از محدوده صعودی می رسد که در ۶۰ روز گذشته در آن حد باقی مانده بود.

منبع:u.today
2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *