ورود
گزارش وضعیت فعلی بازار ارز دیجیتال: صعود آلت کوین ها

امروز رکوردهای جدیدی برای آلت کوین ها ثبت شده است. قیمت اتریوم به ۲۱۵۰ دلار رسید و پولکادات با افزایش ۲۲ درصدی یک قله تاریخی ثبت کرده است.

پس از فتح ۶۰۰۰۰ دلار توسط بیت کوین، دامیننس این ارز دیجیتال پرچمدار نسبت به هفته های گذشته افت شدیدی پیدا کرده است. دامیننس بیت کوین به کف ۷ ماهه خود و زیر ۶۰ درصد رسیده است. بر خلاف آن، آلت کوین ها افزایش قیمت خوبی را تجربه کرده اند و اتریوم و پولکادات قله های تاریخی خود را ارتقا بخشیده اند.

وضعیت سبز آلت کوین ها

بازار آلت کوین ها در چند روز گذشته کاملا صعودی بوده است. قیمت اتریوم همانطور که در تحلیل های قبلی گفته بودیم با ثبت چندین کندل سبز به بالای ۲۰۰۰ دلار رسیده است. این آلت کوین پیشرو در این سطح متوقف نشده و تا ۲۱۵۰ دلار هم افزایش قیمت را تجربه کرده است. البته پس از ثبت قله اصلاح جزئی رخ داده اما قیمت همچنان بالاتر از ۲۱۰۰ دلار قرار دارد.

در میان آلت کوین های برتر، بایننس کوین نسبت به رکورد دیروز خود کمی افت کرده است. کاردانو و تتا هم سودهای جزئی به دست داده اند در حالی که لایت کوین ۶ درصد، ریپل ۱۲ درصد و یونی سواپ ۱۱ درصد افزایش قیمت داشته اند.

با این حال پولکادات بزرگترین برنده بین ده ارز برتر بوده است. این ارز افزایش ۲۲ درصدی قیمت را در طول ۲۴ ساعت تجربه کرده است. در نتیجه این حرکت، دات قله تاریخی ۴۶.۵ دلار را فتح کرده و به چهارمین ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار تبدیل شده است.

همچنین هولو با ۵۷، لایوپیر با ۴۲، بیت تورنت با ۱۹، ایاس با ۱۴، سولانا با ۱۳ و کاسموس با ۱۲ درصد افزایش قیمت بهترین عملکرد را در میان آلت کوین ها داشته اند.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

منبع:cryptopotato
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *