ورود
رکورد جدید درامد ماینرهای بیت کوین

همانطور که قبلا اشاره کرده بودیم، درامد ماهیانه از محل ماینینگ بیت کوین افزایش قابل توجهی داشته است. درامد ماینرهای بیت کوین از آغاز سال جدید یک روند صعودی تدریجی را تجربه کرده است. در این مسیر چندین بار رکورد بالاترین درامد نیز ثبت گردیده است.

به گزارش میهن سیگنال، طبق داده های گلس نود، ماینرها در حال حاضر مجموعا ۶۴ میلیون دلار از سکه های جدیدا استخراج شده و کارمزدها  کسب می کنند. این میزان نسبت به سال قبل افزایش ۴۰۰ درصدی را نشان می دهد. لازم به ذکر است این افزایش نجومی با وجود نصف شدن درامد ماینرها پس از هاوینگ رخ داده است.

سودمندی ماینینگ بیت کوین با وجود افزایش سختی

سختی ماینینگ اخیرا به یک رکورد تاریخی رسیده است. سختی استخراج بیت کوین از سال گذشته ۶۶ درصد و در سال جاری تاکنون ۲۴ درصد افزایش یافته است. با این افزایش، تنها ماینرهایی موفق به استخراج می شوند که از تجهیزات پیشرفته استفاده کنند. در واقع افزایش سختی به علاوه افزایش هش ریت باعث شده استخراج مهمترین ارز دیجیتال، دشوارترین وضعیت خود را در طول تاریخ تجربه کند.

در نتیجه برخی گمان می کنند با این شرایط، ماینینگ بیت کوین دیگر سودده نباشد. بنابراین آنها سکه های تاره استخراج شده خود را به فروش می رسانند.

اما آمار خلاف این را نشان می دهد. با رالی پادشاه ارزهای دیجیتال به سمت قله های جدید ماینرها شروع به فروش دارایی های خود کردند. اما با افزایش بیشتر قیمت این ارز دیجیتال در ماه فوریه این روند کند شد. این نشان می دهد ماینرها به آینده این ارز خوشبین هستند و انتظار بالاتر رفتن قیمت بیت کوین برای فروش با قیمت بیشتر را می کشند.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

منبع:بیتکونیست
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *