ورود
افت قیمت بیت کوین بلافاصله پس از فهرست شدن کوین بیس در نزدک

فهرست شدن کوین بیس در نزدک بالاخره در تاریخ مشخص شده اتفاق افتاد و این همزمان شد با افت ۵ درصدی قیمت بیت کوین.

پس از ماهها انتظار صرافی کوین بیس با نماد COIN در بازار نزدک فهرست شد. معاملات آن در بازار در اولین روز معاملاتی بسیار نوسانی بود و بر قیمت ارزهای دیجیتال هم اثر قابل توجهی داشت.

قیمت COIN ابتدا ۲۵۰ دلار بود اما با ۳۸۱ دلار باز شد و تا قله ۴۲۹ دلار هم افزایش یافت. سپس افت آن شروع شد و با خوابیدن تب بازار به ۳۱۰ دلار رسید. معمولا سهام در اولین روز معاملاتی شان حالت نوسانی دارند و کوین بیس هم از این قاعده مستثنی نبود. به همین دلیل سطوح قیمتی امروز را نباید به عنوان رفتار پایدار این سهام در نظر گرفت.

به گزارش میهن سیگنال، افت قیمت COIN بلافاصله با فشار فروش در بازار بیت کوین همراه شده است. قیمت بیت کوین که دیروز قله تاریخی ۶۴۸۹۰ دلار را ثبت کرده بود با افت ۵ درصدی به ۶۱۶۵۸ دلار رسید.

نمودار یک ساعته بیت کوین / تتر

نمودار یک ساعته بیت کوین / تتر

البته قیمت هم اکنون توانسته بازیابی شود و به محدوده ۶۲۰۰۰-۶۳۰۰۰ دلار بازگردد. در همین حال برخی توکن ها توانستند در مقابل روند نزولی بیت کوین مقاومت کنند. از جمله این آلت کوین ها RUNE بود که با ۳۰ درصد افزایش به قله تاریخی ۱۶.۲۵ دلار رسیده است.همچنین دیجی بایت با افزایش ۱۹ درصدی در قیمت ۰.۰۹۷۸ دلار معامله می شود.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

منبع:کوین تلگراف
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *