تحلیل قیمت آلت کوین بایننس کوین ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

تحلیل قیمت آلت کوین بایننس کوین ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

تحلیل قیمت بایننس کوین 23 فروردین 1400

نکات مهم تحلیل:

  • انتظار می رفت قیمت بایننس کوین از سطح ۶۰۰ دلار پس زده شود.
  • این ارز دیجیتال برای ایجاد حمایت بالاتر از ۵۰۰ دلار تلاش می کند.
  • نزدیک ترین حمایت در ۴۷۵ دلار واقع است.

بایننس کوین سطح ۵۰۰ دلار را شکسته و با یک حرکت قوی صعودی قیمت را به بالایتر از ۶۰۰ دلار هم رساند. توکن بومی صرافی بزرگ بایننس در هفت روز اخیر فزایش ۵۰ درصدی را تجربه کرده است.با این حال، به دلیل حرکت شارپ گاوی، امکان نوسان بالا ایجاد شده است.

با انتشار اخبار مثبت بنیادی، احساسات قوی گاوی پیرامون بازار این ارز دیجیتال ایجاد شده است. همزمان در کلیت بازار  رمزارزها نیز احساسات مثبت حاکم شده است. این باعث شده اکثر آلت کوین ها از جمله ارزهای دیجیتالی مانند ریپل و لایت کوین به ترتیب رشد ۵۱ و ۲۰ درصدی را تجربه کنند. بیت کوین و اتریوم هم ۲.۴ و ۳ درصد رشد کرده اند.

نمودار 4 ساعته بایننس کوین / تتر

نمودار ۴ ساعته بایننس کوین / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

سیگنال خرید و فروش BNB

در اندیکاتورهای تکنیکال، مکدی مومنتوم شدیدا صعودی را در بازار BNB نشان می دهد. این اندیکاتور دیروز برای مدت کوتاهی در منطقه نزولی قرار گرفته بود اما دوباره صعودی شده است. درمیانگین های متحرک، EMA-12 بالاتر از EMA 26 قرار دارد و با وجود افزایش هردو، در حال دور شدن از یکدیگر هستند.

RSI اکنون در منطقه اشباع خرید قرار دارد و سیگنال فروش قوی را صادر کرده است چرا که قیمت بالاتر از سطح ۸۰ قرار گرفته است.این اندیکاتور دو روز است که در وضعیت اشباع خرید قرار دارد و در ساعات اخیر تنها مومنتوم صعودی کمی کند شده است.

باندهای بولینگر عریض هستند و با شکست به بالای کانال صعودی، بیش از این هم گسترش خواهند یافت. این باندها هم سیگنال فروش صادر کرده اند اما نوسان زیاد قیمت بایننس کوین در کوتاه مدت را نشان می دهند.

در تحلیل ۴ ساعته سیگنال خرید قوی با تایید ۱۷ اندیکاتور از مجموع ۲۶ اندیکاتور اصلی تکنیکال صادر شده است. از سوی دیگر، تنها دو اندیکاتور سیگنال فروش داده اند که خبر از اصلاح خرسی می دهند. همزمان هفت اندیکاتور هم دیدگاه خنثی را نسبت به آینده این ارز نشان می دهند.

پیش بینی قیمت بایننس کوین

نمودار 4 ساعته بایننس کوین / تتر

نمودار ۴ ساعته بایننس کوین / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

تریدرها انتظار دارند قیمت این آلت کوین باز هم افزایش یابد. البته این اتفاق پس از یک اصلاح جزئی به زیر ۶۰۰ دلار رخ خواهد داد. اندیکاتورهای بولینگرباند و RSI سیگنال فروش صادر کرده اند به همین دلیل انتظار می رود این ارز چندین روز را در محدوده ۵۰۰ دلار سپری نماید.

برخلاف این، احتمال شکست مجدد ۶۰۰ دلار هم وجود دارد. در این صورت قیمت بی ثبات تر خواهد شد. این می تواند باعث اصلاح به زیر سطح ۵۰۰ دلار بشود. برای تسهیل و ادامه حرکت صعودی این ارز ابتدا باید یک حمایت قوی برای خود ایجاد نماید.

 

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *