تحلیل قیمت بایننس کوین ۲ خرداد ۱۴۰۰

تحلیل قیمت بایننس کوین 23 فروردین 1400

در ۴ روز گذشته، بایننس کوین به طور مداوم حمایت رنج ۲۷۵ تا ۲۸۵ دلار را در نمودار روزانه تست کرده است. با اینکه سایر آلت کوین ها هر روز اوضاع بدتری را تجربه کرده اند، افت قیمت بایننس کوین در هر روز تقریبا مشابه بوده است.

با اینکه کف سازی محکمی صورت گرفته اما احتمال ایجاد یک کف جدید وجود دارد. در زمان انتشار، بایننس کوین پنجمین ارز دیجیتال بزرگ با ارزش بازار ۵۰ میلیارد دلار می باشد.

تحلیل کوتاه مدت

نمودار 4 ساعته بایننس کوین / تتر

نمودار ۴ ساعته بایننس کوین / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

همانطور که در نمودار ۴ ساعته مشاهده می شود، بایننس کوین در ۴ روز گذشته چندین بار کف رنج ۲۷۵ تا ۲۸۵ دلار را لمس کرده است. در یک بازه ۱۶ روزه این حمایت دو بار لمس شده که دو احتمال را نشان می دهد: اول اینکه این حمایتی قوی برای بازگشت قیمت است و دوم اینکه این حمایت ضعیف است و فعلا قیمت را نگه داشته است.

یکی از اندیکاتورهای صعودی در این تحلیل، RSI می باشد. برای تست منطقه اشباع فروش، فشار خرید باید در روزهای آینده مومنتوم بیشتری کسب کند. با توجه به حجم فعال که حضور تریدرها در بازار بایننس کوین را نشان می دهد، احتمال افزایش قیمت وجود دارد.

اندیکاتورهای تکنیکال نمودار 4 ساعته بایننس کوین / تتر

اندیکاتورهای تکنیکال نمودار ۴ ساعته بایننس کوین / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

اندیکاتورهای بازار بیشتر دیدگاه خنثی را منعکس می کنند. اوسیلاتور Awesome  برتری مومنتوم نزولی را نشان می دهد اما در چند روز آینده نشانه های صعودی بیشتری مشاهده خواهیم کرد.

RSI استوکستیک یک تقاطع صعودی را نشان می دهد. اندیکاتور مکدی نیز در زمان انتشار یک تقاطع نزولی را نشان داده که در صورت ایجاد تقاطع صعودی باطل خواهد شد.

جمع بندی

ایجاد سفارش شرت یا لانگ در این موقعیت ریسکی است زیرا قیمت بین ۲۸۵ و ۳۵۰ دلار در حال تقویت می باشد. با این وجود، تثبیت قیمت بالاتر از ۳۵۰ دلار می تواند امکان تست ۴۰۳ دلار را فراهم کند و فشار خرید، مومنتوم لازم برای بازار را ایجاد نماید.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

منبع: ambcrypto
اشتراک گذاری:
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *