واکنش بیت کوین در مقابل تصمیم جدید فدرال رزرو در مورد نرخ بهره

۰۵ مرداد ۱۴۰۲
واکنش بیت کوین در مقابل تصمیم جدید فدرال رزرو در مورد نرخ بهره

فدرال رزرو ایالات متحده سرانجام تصمیم خود را در مورد نرخ بهره به اشتراک گذاشت. این موضوع بازار بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال تاثیر گذاشت.

طبق اخبار ارز دیجیتال، فدرال رزرو نرخ بهره را ۲۵ واحد افزایش داد. تقریباً کل بازار انتظار افزایش ۲۵ واحدی نرخ بهره را داشت.

فدرال رزرو پیش بینی های اقتصادی و نرخ بهره سه ماهه خود را در نشست این هفته خود به روز نمی کند. اما سیاست گذاران فرصتی خواهند داشت تا در مورد داده های بانکی سه ماهه بحث و گمانه زنی کنند. اهمیت این داده ها پس از ورشکستگی های پی در پی بانکی در اوایل سال جاری افزایش یافته است.

پیش‌ بینی‌ های سیاست‌گذاران و تحلیلگران در ماه ژوئن نشان داد که فدرال رزرو به پایان چرخه افزایش نرخ خود نزدیک می‌شود. اکثریت احساس می‌ کنند که بازار کریپتو تنها به یک چهارم واحد افزایش فراتر از افزایش مورد انتظار چهارشنبه نیاز دارد.

داده های جدید در مورد شاخص قیمت هزینه های مصرف شخصی، معیار ترجیحی FED برای تورم، روز جمعه منتشر خواهد شد.

واکنش بیت کوین به خبر افزایش نرخ بهره

به نقل از یوتودی، ارز دیجیتال پیشرو از نظر ارزش بازار، در مواجهه با جدیدترین افزایش نرخ بهره، به طرز قابل توجهی ثابت باقی ماند.

در زمان انتشار این مقاله از میهن سیگنال، بیت کوین با قیمت ۲۹۲۵۶ دلار در صرافی Bitstamp معامله می شود. این نمایانگر افزایش ۰.۲۵ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته است که نشان می دهد بازار ارزهای دیجیتال ممکن است اخبار مالی سنتی را کنار بگذارد.

 

منبع:بیتکوینیست
5 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *