سقوط قیمت شیبا اینو به دلیل اتهام علیه توسعه دهنگان شیباریوم

۲۵ اسفند ۱۴۰۱
سقوط قیمت شیبا اینو به دلیل اتهام علیه توسعه دهنگان شیباریوم

یکی از توسعه‌ دهندگان شیبا اینو، Kaal Dhairya به اشتباه در شناسه زنجیره ای شیباریوم بتا اعتراف کرد؛ زیرا ناظران تیم به سرقت از ID زنجیره ای Rinia متهم شدند.

اتهامات جدی در کانال رسمی Shiba Inu Discord علیه Shibarium Beta که از شبکه Rinia فورک شده است، مطرح شد. زیرا از همان شناسه زنجیره Rinia استفاده می کند. ناظران در کانال Discord گفتند هر کسی که با شبکه شیباریوم تعامل داشته باشد در واقع با زنجیره رینیا در تعامل است؛ زیرا کیف پول‌ ها و سایر برنامه ‌ها از این زنجیره استفاده می ‌کنند تا تعیین کنند که تراکنش‌ ها به کدام شبکه ارسال شود.

اعضای جامعه Shibarium testnet را متهم کردند که فایل Rinia testnet genesis را گرفته و نام آن را تغییر داده است، اما فراموش کردند شناسه زنجیره را تغییر دهند. Trophias، یکی دیگر از توسعه دهندگان سابق شیبا اینو، تیم متاورس را به خرید دارایی ها بدون تغییر نام متهم کرد. او ادعا می کند که تیم متشکل از Beysed، Milkshake، UB، Stix و Firstword هیچ دانشی ندارند. او شیتوشی کوساما را به دلیل اخراج توسعه دهنگان قبلی متهم کرد.

Kaal Dhairya، در توییتر برای آرام کردن حواشی پیرامون آیدی زنجیره شیباریوم Beta، اقدام مهمی کرد. او فاش کرد که چندین شناسه به طور تصادفی در طول استقرار شبکه آلفا انتخاب شدند. اینها عبارتند از: ۴۱۷ (آلفا)، ۵۱۷ (مرحله بندی)، ۹۱۷ (پیش پاد/بتا).

Kaal Dhairya، ادعا می کند که این شبکه ها در آن زمان ثبت نشده بودند. همچنین او اذعان کرد که اشتباه کرده است که “زمانی که شبکه PuppyNet راه اندازی شد دوباره این شناسه ها را بررسی نکرد.” او یک نسخه جدید از شبکه Shibarium را با یک شناسه ای جدید، دوباره راه اندازی خواهد کرد.  این کار یک هفته طول خواهد کشید. علاوه بر این، او گفت که تغییرات زیادی در آینده برای Shibarium وجود خواهد داشت. این شبکه هنوز در مرحله بتا است. او گفت که امیدوار است که بلاک چین شیباریوم لایه ۲ وضعیت بهتری داشته باشد.

قیمت شیبا اینو و BONE قیمت پس از حواشی آیدی زنجیره ای شیباریوم

به نقل از کوین گیپ، قیمت‌ های شیبا اینو و Bone ShibaSwap پس از اتهام علیه ناظران شیباریوم بتا، سقوط کردند.

قیمت SHIB در ۲۴ ساعت گذشته ۸ درصد کاهش یافت و در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۰۴ دلار معامله می شود. پایین ترین و بالاترین قیمت ۲۴ ساعته به ترتیب ۰.۰۰۰۰۱۰۲ دلار و ۰.۰۰۰۰۱۱۳ دلار بود.

در همین حال، توکن گاز شیباریوم BONE با ۲۳ درصد کاهش به ۱.۱۲ دلار رسید و با قیمت در حال حاضر ۱.۱۹ دلار معامله می شود. براساس اخبار میهن سیگنال، حجم معاملات به سرعت در حال افزایش است و در ۲۴ ساعت گذشته به ۳۰۰ درصد رسید.

منبع:کوین گیپ
8 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *