ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
در پی کاهش تورم، قیمت بیت کوین و اتریوم افزایش یافت

تورم CPI ایالات متحده به ۷.۱٪ کاهش یافت. قیمت بیت کوین و اتریوم پس از انتشار داده های شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) در ماه نوامبر، به شدت افزایش یافت. CPI در ایالات متحده از ۷.۷ درصد در اکتبر به ۷.۱ درصد کاهش یافت. داده های مورد انتظار CPI برای نوامبر ۷.۳٪ بود.

قیمت بیت کوین پس از تورم بیش از ۳ درصد افزایش یافت. در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت بیت کوین اکنون ۶ درصد از پایین ترین سطح ۱۶۹۴۴ دلار افزایش یافت و به ۱۷۹۰۵ دلار رسید. حجم معاملات بیش از ۲۵ درصد بیشتر شد که مشارکت بالای معامله گران را نشان می دهد.

قیمت اتریوم نیز پس از انتشار CPI بیش از ۳ درصد افزایش یافت و با قیمت ۱۳۳۶ دلار معامله شد. پایین ترین و بالاترین قیمت طی ۲۴ ساعت به ترتیب ۱۲۴۶ دلار و ۱۳۳۸ دلار است. اینها نشان دهنده افزایش بیش از ۷ درصدی است. حجم معاملات در ۲۴ ساعت گذشته ۳۵ درصد افزایش یافت.

تورم CPI ایالات متحده در ماه نوامبر به ۷.۱٪ رسید

اداره آمار ایالات متحده در ۱۳ دسامبر داده های تورم CPI نوامبر را با نرخ ۷.۱% منتشر کرد، در حالیکه نرخ مورد انتظار بازار ۷.۳% بود. CPI اصلی ۶.۰% در مقابل انتظار ۶.۱% در ماه نوامبر است که از ۶.۳% در اکتبر کمتر شد.

شاخص انرژی ۱۳.۱ درصد بیشتر شد و شاخص خوراک نیز ۱۰.۶ درصد افزایش یافت. همه این افزایش ها نسبت به اکتبر کمتر بود. با این حال، در مقایسه با ماه قبل، CPI تنها ۰.۱% بیشتر شد که کمتر از پیش‌بینی ۰.۳% بود.

طبق داده های میهن سیگنال، تحلیلگران مشهور پیش ‌بینی کردند که قیمت بیت‌کوین و اتریوم تا کریسمس افزایش می‌ یابد. افزایش نرخ بهره فدرال و تورم از عوامل مهمی هستند که پایین بودن بازار ارز دیجیتال را نشان می ‌دهند.

 

منبع:کوین گیپ
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره برات علی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *