نقشه راه اتریوم به روزرسانی می شود

۱۴ آبان ۱۴۰۱
نقشه راه اتریوم به روزرسانی می شود

ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم، نقشه راه اتریوم را به روز می کند. بنیانگذار اتریوم، روز شنبه نقشه راه به روز شده این ارز دیجیتال را به اشتراک گذاشت.

به‌ویژه، نقشه راه ETH اکنون فاز دیگری به نام «آفت» دارد. این فاز بر حصول اطمینان از گنجاندن تراکنش‌های قابل اعتماد و منصفانه تمرکز دارد. همچنین، به نظر می رسد این به روز رسانی خطرات متمرکزسازی و سانسوری را که پس از ادغام و تغییر اتریوم به اثبات سهام ایجاد شد، برطرف کند.

افزایش سانسور ETH پس از انطباق ۵۱ درصد از بلوک های ETH با استانداردهای OFAC به یک نگرانی بزرگ تبدیل شده است. طبق داده‌های mevWatch، در ۲۴ ساعت گذشته، ضرب بلوک‌های منطبق با OFAC به ۷۳ درصد رسیده است.

بوترین حتی پیشنهادهایی مانند “حراج بلوک جزئی” را برای کاهش سانسور اتریوم به اشتراک گذاشته است. او معتقد است «حراج‌های بلوک جزئی» می‌ تواند تولید بلوک را غیرمتمرکز کند و قدرت سازندگان را محدود کند. علاوه بر این، اتخاذ یک رله MEV-Boost بدون سانسور، بی طرفی این ارز دیجیتال را تضمین می کند.

قیمت اتریوم به بالای ۱۶۵۰ دلار می رسد

قیمت دومین ارز دیجیتال معروف دیروز افزایش یافت. نرخ بیکاری نیز به ۳.۷ درصد رسید.

در زمان نگارش این مقاله توسط میهن سیگنال، این بلاک چین با قیمت ۱۶۵۲ دلار معامله می‌شود. این قیمت به این معنی است که در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۴ درصد افزایش یافته است. پایین ترین و بالاترین قیمت ۲۴ ساعته اتریوم به ترتیب ۱۵۶۹ دلار و ۱۶۶۱ دلار است. در همین حال، قیمت بیت کوین نیز شاهد بهبودی گسترده بود و به بالای ۲۱۴۴۶ دلار رسید.

منبع:کوین گیپ
7 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *