تحلیل بیت کوین ۹ تیر ۹۹

تحلیل بیت کوین 9 تیر 99

بیت کوین سومین کندل هفتگی نزولی را تشکیل داد.

در طول هفته ۲۲ تا ۲۹ ژوئن، قیمت بیت کوین یک کندل کوچک نزولی با سایه در دو طرف ایجاد کرد، البته در قسمت فوقانی سایه کمی طولانی‌تر است.

این باعث می‌شود سومین کندل نزولی از زمان برگشت قیمت از ۱۰۳۸۰ دلار در تاریخ ۱ ژوئن، نشانه این باشد که روند صعودی قدرت خود را از دست داده است.

نکات برجسته تحلیل بیت کوین

  • قیمت بیت کوین سه کندل هفتگی متوالی نزولی ایجاد کرده است.
  • مقاومت در ۱۰۵۰۰ دلار و مقاومت جزئی در ۹۳۰۰ دلار است.
  • قیمت هر دو خط مقاومت نزولی کوتاه مدت و بلند مدت را دنبال می‌کند.

بسته شدن قیمت هفتگی

BTC  از زمان ایجاد یک کندل ستاره تیراندازی در هفته ۱ تا ۸ ژوئن، سه کندل کوچک متوالی ایجاد کرده است. ستاره تیراندازی معمولاً یک سیگنال نزولی محسوب می‌شود، به خصوص هنگامی که پس از یک روند صعودی رخ می‌دهد. سه کندل بلندی که بعد از آن هستند نیز از این امکان پشتیبانی می‌کنند.

علاوه بر این، قیمت زیر خط مقاومت نزولی طولانی مدت است که از دسامبر سال ۲۰۱۷ وجود دارد و از آن زمان قیمت چندین بار از آن برگشت کرده است. علاوه بر این، قیمت نیز در منطقه ۱۰۵۰۰ دلار برگشت کرد، و باعث ایجاد واگرایی شدید درRSI  هفتگی شد.

اینها همه نشانه‌هایی از پایین آمدن قیمت است. در حالی که ممکن است یک جهش کوتاه مدت خط مقاومت را تأیید کند و احتمالا یک سایه بلند را ایجاد کند، انتظار می‌رود قیمت نهایی کاهش یابد و به ۷۰۰۰ دلار برسد.

نمودار هفتگی بیت کوین

نمودار هفتگی بیت کوین

مقاومت‌ها

با شروع ۲۲ ژوئن در قله ۹۷۷۸ دلار ، قیمت بیت کوین طی ۵ روز تا ۸۸۳۵ دلار در ۲۷ ژوئن سقوط کرد. این مطابق با الگوی قله‌های پایین است که از اول ژوئن ایجاد شده است.

محتمل‌ترین حرکت از این سطح می‌تواند لمس مجدد ناحیه مقاومت جزئی ۹۳۰۰ دلار باشد، که همچنین سطح ۰.۵ فیبوناچی از کل حرکت نزولی است. پس از آن، انتظار می‌رود BTC حرکت نزولی خود را به سمت محدوده ۸۵۰۰ دلار ادامه دهد، که از تاریخ ۱۳ می تاکنون مشاهده نشده است.

سطوح فیبوناچی

سطوح فیبوناچی

نمودار کوتاه مدت به دلایل مختلف از این امکان پشتیبانی می‌کند.

اول، حجم بالا در طول سایه پایین ۲۷ ژوئن، نشانه فشار قوی خرید است. پس از آن، لمس منطقه ۹۰۵۰ دلاری نیز وجود دارد که احتمالاً یک بار دیگر به عنوان حمایت عمل خواهد کرد.

اگر قیمت بیت کوین از خط نزولی که از ۲۵ ژوئن به دنبال آن است، شکسته شود، به این معنی است که حرکت صعودی را به سمت مقاومت ۹۳۰۰ دلاری که در قسمت قبل مشخص شد، آغاز کرده است.

خط مقاومت نزولی

خط مقاومت نزولی

راستی! برای سهولت دسترسی شما به سیگنال های ما کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده

همچنین برای مشاهده آخرین تحلیل ها روی تحلیل بیت کوین و ارز دیجیتال کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
پریسا وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =