تحلیل بیت کوین ۲۴ دی ۹۹

تحلیل بیت کوین ۲۴ دی ۹۹

تحلیل بیت کوین 24 دی 99

بیت کوین می‌تواند بسیار بی‌ثبات باقی بماند مگر اینکه پول سازمانی وارد شود.

نکات برجسته تحلیل بیت کوین

  • BTC به عنوان یک دارایی بالغ است، اما نوسانات، پیش بینی قیمت را با مانع مواجه می‌کند.
  • ارز رمزنگاری پیشگام برای ایجاد ثبات به پول بیشتری از دنیای مالی نیاز دارد.
  • BTC/USD تلاش می‌کند تا بالاتر از ۳۳،۰۰۰ دلار باقی بماند.

براساس گفته جف کوری از گلدمن ساکس، BTC علیرغم نوساناتی که تجربه می‌کند، علائم بلوغ را نشان می‌دهد. با این حال، وجوه دریافتی از بخش سرمایه‌گذاری نهادی در مقایسه با سود BTC در چرخه صعودی فعلی هنوز جزئی هستند.

BTC برای ایجاد ثبات به پول بیشتری از موسسات نیاز دارد

کوری ریاست تحقیقات کالاهای گلدمن ساکس را بر عهده دارد و معتقد است که ارز رمزنگاری شده پرچم‌دار برای تثبیت نیاز به بودجه بیشتری از دنیای مالی دارد. اظهارات وی برای بیت کوین مطرح شد و بقیه بازار ارزهای رمزنگاری شده روز دوشنبه متحمل فروش قابل توجهی شدند، جایی که بیش از ۲۰۰ میلیارد دلار در کمتر از ۲۴ ساعت ارزش بازار از بین رفت. کوری روز دوشنبه در مصاحبه‌ای با استیو سجویک از CNBC صحبت کرد، وی گفت:

من فکر می‌کنم بازار در حال بلوغ بیشتر است.

همچنین در هر بازار نوپا، شما این نوسانات و خطرات مرتبط با آن را پیدا می‌کنید.

کلید ایجاد نوعی ثبات در بازار، افزایش مشارکت سرمایه‌گذاران نهادی است، و در حال حاضر آنها اندک هستند. تقریباً ۱٪ آن (۶۰۰ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری شده در BTC در حال حاضر) پول سازمانی است.

ارزش بیت کوین نیز طی چند ماه گذشته رشد چشمگیری داشته است و در بالاترین قیمت نزدیک به ۴۲۰۰۰ دلار رشد کرده است. ارز رمزنگاری شده پیشگام در ۳۳۶۵۰ دلار مبادله می‌شود و از ابتدای سال تاکنون ۱۷٪ رشد دارد. اتریوم، بزرگترین آلت کوین، با قیمت ۱۰۴۵ دلار معامله می‌شود و از ابتدای سال ۴۲ درصد رشد دارد.

ذخیره ارزش BTC جذابیت زیادی پیدا می‌کند

در سطح جهانی، سرمایه‌گذاران شروع به ارتباط با بیت کوین به عنوان ذخیره ارزش مانند طلا می‌کنند. به گزارش میهن سیگنال همه گیری‌هایی که در سراسر جهان با آن روبرو هستند، دولت‌ها اقدامات جدی را برای جلوگیری از سقوط اقتصادی انجام داده‌اند. کاهش ارزش ارزهای فیات برای بسیاری از سرمایه‌گذاران که به دنبال سرمایه‌گذاری‌های جایگزین مانند BTC و سایر دارایی‌های دیجیتال هستند نگران کننده است.

سرمایه‌گذاران مشهوری مانند Paul Tudor Jones و Stanley Druckenmiller اخیراً از BTC حمایت کرده‌اند. در همین زمان، مدیران صندوق نیز شروع به تخصیص بخشی از اوراق بهادار خود به بخش ارزهای رمزپایه کرده‌اند، شاید برای استفاده از جهش قیمت‌ها.

بانک‌های سرمایه‌گذاری بزرگی مانند JP Morgan توجه بسیار بیشتری نسبت به گذشته به BTC نشان می‌دهند. استراتژیست‌های این بانک اخیراً پیش بینی کرده‌اند که BTC می‌تواند تا ۱۴۶،۰۰۰ دلار افزایش یابد. با این حال، آنها هشدار می‌دهند که BTC برای رسیدن به این سطح قیمت باید نوسانات را کاهش دهد.

نوسانات موجود در بازار پیش بینی قیمت بیت کوین را دشوار می‌کند. در همین حال، تحلیل بیت کوین نشان می‌دهد توجه گاوها به نگه داشتن قیمت بالاتر از ۳۳،۰۰۰ دلار است. نزول قیمت تا ۳۰۰۰۰ دلار احتمالاً به تصویر می‌آید. به خصوص که اکنون بیت کوین در نمودار ۴ ساعته زیر ۵۰ میانگین متحرک ساده معامله می‌شود.

شاخص‌های تکنیکال در نمودار 4 ساعته بیت کوین

شاخص‌های تکنیکال در نمودار ۴ ساعته بیت کوین

شکست در زیر ۱۰۰ SMA خواستار سفارش خرید بیشتر است. حمایت ۳۰۰۰۰ دلار اخیراً تأیید شده است، اما اگر فشار فروش افرایش یابد، ممکن است بیت کوین تا حمایت اولیه ۲۷،۵۰۰ دلار کاهش یابد.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
پریسا
تکنیکالیست و تحلیلگر بازار های مالی . سردبیر بخش تکنیکال سایت میهن سیگنال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =