تحلیل بیت کوین ۲۸ مهر ۹۹

تحلیل بیت کوین ۲۸ مهر ۹۹

تحلیل بیت کوین 28 مهر 99

مکس کایزر: صعود بزرگ بیت کوین تا ۲۸۰۰۰ دلار

نکات برجسته تحلیل بیت کوین

  • وقتی دولت‌ها خرید مستقیم از ماینرها را شروع می‌کنند، در دسترس بودن خرده فروشی بیت کوین کاهش می‌یابد.
  • ثروت وارن بافت ممکن است در آینده در میان افزایش قیمت BTC به ۴۰۰۰۰۰ دلار دچار تورم بیش از حد شود.

BTC در پی ضررهای شدید متحمل شده در پایان هفته، مجدداً روند صعودی را در پیش گرفته است. در حالت صعودی، ارز رمزنگاری شده پرچم‌دار ۱۱۸۰۰ دلار را لمس کرد. با این حال، این روند صعودی، به دلیل تعلیق دارایی‌های دیجیتال OKEx  و برداشت ارزهای رمزپایه آن، بی ثبات است. قبل از از سرگیری روند صعودی،BTC/USD  تا ۱۱۲۰۰ دلار سقوط کرد.

بیت کوین در انتظار صعود ۴۰ تا ۸۰ برابری

ماکس کایزر، مجری مشهور تلویزیون معتقد است که معامله‌گران آتی، قیمت فعلی BTC را سرکوب می‌کنند. با این حال، او اطمینان دارد که ارز رمزنگاری شده پرچم‌دار به ۲۸۰۰۰ دلار می‌رسد. علاوه بر این، با توجه به اینکه موسسات و دولت‌ها مستقیماً بیت کوین را از ماینرها خریداری می‌کنند، عرضه موجود برای فروش قطعاً کاهش می‌یابد.

در توئیت اخیر، کایزر گفت که این سرکوب اجازه می‌دهد تا “افراد فقیر قبل از کم شدن نقدینگی خرده فروشی و رسیدن قیمت آن به طلا در حدود ۴۰۰،۰۰۰ دلار، هم اکنون آن را بخرند. ” مجری تلویزیون ضمن صحبت با  CryptoPotato، تأکید کرد که این بهترین زمان و فرصت برای “فقرای جهان است تا Hard Money غیرقابل انصراف را قبل از حرکت صعودی ۴۰ تا ۸۰ برابر بدست آورند.”

وقتی این اتفاق می‌افتد، اتفاق کاملا غیرمنتظره‌ای خواهیم دید. بازار خرده فروشی BTC نابود خواهد شد. مقدار BTC برای فروش با هر قیمت به طور فزاینده‌ای ناچیز خواهد بود.

موسسات، شرکت‌ها و دولت‌ها BTC را مستقیماً از ماینرها و احتمالاً با هزینه بسیار زیاد، خریداری می‌کنند.

میلیاردرهایی مانند وارن بافت باید نگران باشند

چندی پیش، کایزر گفت که وارن بافت باید در نهایت قصد دارد خرید بیت کوین را شروع کند، به خصوص پس از آنکه دارایی دیجیتال از مرز ۵۰ هزار دلار عبور کند. این بار، او اضافه کرد که بافت و دیگر افراد هم‌فکر او شاهد “تورم بیش از حد ثروت خود به هیچ” خواهند بود. بافت منتقد شناخته شده بیت کوین و ارزهای رمزپایه است و هنوز هم اصرار دارد که هیچ ارزشی ندارد و هرگز نخواهد داشت.

روند صعودی جدید بیت کوین

در حال حاضر، ارز دیجیتال برتر پس از اصلاح از افت قیمت تا ۱۱۲۰۰ دلار در روز جمعه، با ۱۱۴۳۰ دلار معامله می‌شود. نمودار روزانه شکل‌گیری یک الگوی مثلث متقارن را نشان می‌دهد که احتمالاً با شکست به بالا تا ۱۲۰۰۰ دلار به اوج خود می‌رسد.

در تحلیل بیت کوین می‌بینیم، چشم انداز صعودی کوتاه مدت و میان مدت آن، توسط عبور شاخص قدرت شاخص نسبی (RSI)  از خط میانی تأیید می‌شود. قابل توجه است، ممکن است معاملات بالاتر از ۱۱۸۰۰ دلار سفارشات خرید بیشتری را ایجاد کند و باعث افزایش حجم BTC به بالای ۱۲۰۰۰ دلار شود.

شاخص‌های تکنیکال در نمودار روزانه بیت کوین

شاخص‌های تکنیکال در نمودار روزانه بیت کوین

با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط  IntoTheBlock، تعداد آدرس‌های جدیدی که به شبکه می‌پیوندند، کاهش یافته‌اند. تقریباً ۵۳۷،۰۰۰ آدرس در ۱۵ اکتبر در BTC ایجاد شده است، اما تا ۱۷ اکتبر، این کاهش تقریباً به ۴۳۴،۰۰۰ رسیده است. کاهش رشد شبکه به زودی باعث ایجاد پرچم قرمز قیمت بیت کوین می‌شود. این سقوط بر ورود و خروج به شبکه تأثیر می‌گذارد و در پایان به نقدینگی آسیب می‌رساند.

نمودار تعداد آدرس‌ها

نمودار تعداد آدرس‌ها

روند نزولی

نگاه ماکس کایزر به بیت کوین صعودی است و هدف اصلی وی ۲۸۰۰۰ دلار است. با این حال، لازم به ذکر است که اگر BTC به بالاترین حد سالانه نرسد، چشم انداز صعودی گسترده باطل شود، چه رسد به بالاترین رقم ۲۰،۰۰۰ دلار. به طور مشابه، IntoTheBlock  کاهش موقت رشد شبکه را نشان می‌دهد، که ممکن است عملکرد BTC را در کوتاه مدت تحت تأثیر قرار دهد.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
پریسا
تکنیکالیست و تحلیلگر بازار های مالی . سردبیر بخش تکنیکال سایت میهن سیگنال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − سه =