بهترین پیش‌بینی‌های قیمت بیت کوین

بهترین پیش‌بینی‌های قیمت بیت کوین

بهترین پیش‌بینی‌های قیمت بیت کوین

از زمان ایجاد بیت کوین ، تحسین و انتقاد سرمایه‌گذاران در سراسر جهان را دریافت کرده است. گرچه قیمت در طول سال‌ها بالا و پایین شده است، تحلیل‌گران همچنان به دنبال راه‌هایی برای تعیین قیمت بعدی هستند. با توجه به صعود مداوم که در این سال نشان داده شده است، بسیاری از تحلیل‌گران می‌خواهند کسی باشد که نقطه عطف بزرگ بعدی را پیش‌بینی کند.

  • در حالی که بسیاری ارزش میلیون دلاری را پیش‌بینی کرده‌اند، برخی از پیش‌بینی‌های تحلیل‌گران جدول زمانی مشخصی ندارند.
  • بسیاری از تحلیل‌گران که قیمت BTC را قبل از بازار نزولی ۲۰۱۸ پیش‌بینی کرده بودند، قیمت مورد انتظار خود را تغییر داده‌اند.
  • برای دیدن قیمت بیت کوین در زمان واقعی امروز اینجا را کلیک کنید.

جایگاه بیت کوین

اینکه بگوییم امسال بی‌نظیر بوده است کم توجهی است. اکثر عناوین اخبار مربوط به ویروس جدید کرونا، استیضاح و امیدهای پرداخت محرک دیگری را فریاد می‌زنند، اما BTC به نوعی هنوز غالب است. تقریباً بدون هیچ گونه هیاهوی و سرگرمی، ارز دیجیتال پیش‌رو امسال نیز با سرعتی ثابت صعود خود را ادامه داده است که احتمالاً بسیاری از سرمایه‌گذاران از دیدن آن خوشحال هستند. حتی با تمام پولی که توسط دولت‌ها چاپ می‌شود و میلیون ها نفری که تحت تأثیر همه‌گیر بیت کوین قرار گرفته‌اند، جایگاه خود را به عنوان ارزشمندترین و بزرگ‌ترین ارز رمزنگاری شده از دست نداده است.

هرکسی که با بیت کوین آشنا باشد می‌داند که این مسئله می‌تواند در یک لحظه تغییر کند. ارز رمزپایه یک صنعت سریع است که اغلب به سمت غیرقابل پیش‌بینی گرایش دارد. اگرچه ممکن است ارزش BTC تا پایان سال جاری بیش از ۵۰،۰۰۰ دلار شود، اما این دارایی همچنین می‌تواند سقوط کند و فقط ۵۰۰ دلار باشد. اما کارشناسان چه می‌گویند؟ مهم نیست که اخبار ارزهای رمزنگاری شده خود را از کجا می‌گیرید، قیمت BTC همیشه بزرگ‌ترین جذابیت صنعت برای سرمایه‌گذاران اصلی و خرده فروشی است.

آیا جان مک آفی جسور و گستاخ به زودی در آنچه فکر می‌کند امسال به وجود آورد، تغییر ایجاد می‌کند؟ آیا مصرف کنندگان باید از همین حالا سرمایه‌گذاری کنند؟ بیایید نگاهی به همه پیش‌بینی‌های قیمت این دارایی ارزشمند بیندازیم که اکنون کارشناسان در حال انجام آن هستند.

پیش‌بینی بلومبرگ: ۲۰۰۰۰ دلار

بلومبرگ

طبق گزارش بلومبرگ در ماه ژوئن، یک تحلیل‌گر معتقد است، برای اینکه بیت کوین در ارزش خود افزایش ندهد، “باید اشتباهی رخ دهد. ” این تحلیل‌گر با بررسی امکانات آینده BTC و اتصال به اینترنت، اضافه کرد که او به بیت کوین بیشتر از نفت خام، طلا، سهام و کالاها اعتقاد دارد.

این تحلیل‌گر همچنین توجه خود را به این نکته جلب می‌کند که COVID 19 با توجه به اینکه بسیاری از مشاغل بزرگ، حتی در سطح خرده فروشی، وجود دارند که دیگر پول نقد قبول نمی‌کنند، تقاضای خاصی برای پول دیجیتال ایجاد کرده است. BTC سرانجام یک مورد استفاده کاملاً گسترده و بالقوه جریان اصلی دارد.

“پس از کاهش ۶۰ درصدی ۲۰۱۴، تا پایان سال ۲۰۱۶، و پس از کاهش تقریبا ۷۵ درصدی در سال ۲۰۱۸، به نظر ما، BTC در صورت پیروی از روند ۲۰۱۶، به بالاترین رکورد حدود ۲۰،۰۰۰ دلار در سال جاری نزدیک می‌شود. ”

پیش‌بینی مکس کایزر: ۱۰۰۰۰۰ دلار بدن مشخص کردن زمان

مکس کایزر، تحلیل‌گر ارز دیجیتال، اخیراً چندین توییت با پیش‌بینی قیمت بسیار بلندتر تا ۱۰۰۰۰۰ دلار، منتشر کرده است. در توئیتی در تاریخ ۲۷ ژوئیه، کایزر اظهار داشت که بیت کوین به ۲۸۰۰۰ دلار می‌رسد، و حتی به ۱۰۰۰۰۰ دلار می‌رسد. با این حال، او نگفت که می‌توان تا پایان سال به این قیمت رسید، در عوض آن را به عنوان یک قیمت نهایی دید.

این پیش بینی قبل از افزایش BTC به بالای ۱۰۰۰۰ دلار بود. حتی اگر قیمت طلا نیز شاهد رکوردهای جدیدی باشد، او انتظار دارد که BTC با گذشت زمان سرمایه‌گذاری امیدوار کننده‌تری باشد.

پیش‌بینی سیتی بانک: ۱۲۰۰۰۰ دلار در سال ۲۰۲۱

پیش بینی Citibank با ۱۲۰،۰۰۰ دلار در حال حاضر یکی از بالاترین سطوح بازار است، هرچند که این موسسه مالی می‌گوید بیت کوین تا سال ۲۰۲۱ به این قیمت می‌رسد. ولی، نقاط عطف و الزامات خاصی وجود دارد که BTC برای رسیدن به آن نقطه باید به آنها دست یابد.

اول، قیمت ۱۳،۸۵۰ دلار باید لمس شود، که سیتی بانک می‌گوید سال آینده به بالاترین قیمت همه زمان خود می‌رسد. تنها در این صورت است که BTC طی سال ۲۰۲۱ یا بعد از آن به ۱۲۰ هزار دلار می‌رسد. به عنوان پشتیبانی از این پیش‌بینی، Citibank  به تحرکات قیمتی که BTC در سال ۲۰۱۶ تجربه کرده است، می‌پردازد، اعتقاد دارند که امسال نیز تکرار خواهد شد.

علیرغم اینکه سیتی بانک یک موسسه مالی سنتی است، ولی با سایر افراد و شرکت‌هایی که پیش‌بینی بیت کوین می‌کنند یک نکته مشترک دارد، آنها سهمی در بازی دارند. در اوایل سال ۲۰۲۰، Citibank  سهم خود را با راه اندازی ار دیجیتال Komgo  افزایش داد، و آنها را واداشت تا شروع به ایجاد یک پلت فرم معاملاتی با بلاک چین مستقر در اتریوم از Komgo کنند.

پیش‌بینی کی یانگ جو: بیت کوین سقوط خواهد کرد

پیش بینی کی یانگ جو بسیار کمتر از دیگران امیدوار کننده است. در حالی که او مقدار دقیقی را ارائه نمی‌دهد، فکر می‌کند بیت کوین سقوط خواهد کرد، اما او معتقد است که قیمت بیت کوین خیلی سریع افزایش یافت تا بتواند ادامه یابد.

با افزایش قیمت بیت کوین، نهنگ‌ها از قیمت بالا استفاده کرده و به دنبال سود زیادی هستند. با جریان فعلی BTC، به ویژه هنگامی که به بورس‌های دیگر منتقل می‌شود، احتمالاً همین نهنگ‌ها با ایجاد یک افت گسترده در ارزش قیمت، پول نقد می‌کنند.

پیش‌بینی پانکسورا: ۷۰۰۰ دلار ولی در سال ۲۰۲۱ قله‌های جدیدی ایجاد می‌کند

پانکسورا

Panxora، یک شرکت تحلیل‌گر ارز دیجیتال است، اخیراً پیش‌بینی قیمتی را که برای بیت کوین ارائه داده است تغییر داده است، همانطور که در ایمیل ارسال شده به فوربس آمده است. به گفته مدیر عامل شرکت گاوین اسمیت، نوسانات احتمالاً تا پایان سال جاری ادامه خواهد یافت، اگرچه احتمالاً سال ۲۰۲۱ شما را با موفقیت همراه خواهد کرد.

دقیقاً مانند کی یانگ جو، اسمیت معتقد است که افزایش در ماه جولای عاملی موثر در “کاهش کوتاه مدت امسال قبل از آغاز صعود واقعی در سال ۲۰۲۱ خواهد بود. ”

پیش‌بینی مدل سهام به جریان سفارشات: ۵۵۰۰۰ دلار تا سال ۲۰۲۱

به دلیل کمبود بیت کوین، مدل سهام به جریان می‌گوید که BTC ذاتاً دارای ارزش است، اما توجه به این نکته مهم است که این مدل به دو برابر شدن وقایع نیز ارزش می‌بخشد. اگر تقاضا افزایش یابد، قیمت‌ها باید افزایش یابد، اما میزان عرضه کاهش می‌یابد.

این مدل که توسط تحلیل‌گر PlanB توسعه یافته است، او بیان می‌کند که BTC امسال یا سال آینده به ارزش ۵۵۰۰۰ دلار می‌رسد.

“ارزش بازار پیش‌بینی شده برای بیت کوین پس از نصف شدن در ماه می سال ۲۰۲۰، ۱ تریلیون دلار است که به معنی قیمت ۵۵۰۰۰ دلار بیت کوین است. این کاملا دیدنی است. حدس می‌زنم زمان مشخص می‌کند و ما احتمالاً یکی دو سال بعد از نصف شدن پاداش استخراج این را خواهیم دید. ”

پیش‌بینی تئوری امواج الیوت: ۳۰۰۰ دلار

بسیاری از تحلیل‌گران تکنیکال با استفاده از تئوری امواج الیوت در تعیین چرخه‌های بازار، به دنبال حرکات خرس‌ها و گاوها هستند. حتی اگر به طور مداوم به دلیل تمرکز بر روانشناسی جمعیت و ماهیت ذهنی آن مورد انتقاد قرار گرفته باشد، در این روش قابلیت اطمینان وجود دارد. امواج الیوت را می‌توان از بسیاری جهات تفسیر کرد، بنابراین تعیین واقعی پیش‌بینی قیمت برای بیت کوین دشوار است.

با این حال، این مانع از آن نشده است که تحلیل‌گران از الگویی که آنها در آوریل سال جاری برای پیش‌بینی اصلاح ۳۰۰۰ دلار بیت کوین قبل از ۲۰۲۱ پیدا کردند، جلوگیری کنند، انتظار می‌رود این قیمت کوتاه مدت باشد. تا زمانی که BTC از موج خرسی جان سالم به در برد، این تحلیل‌گران بر این باورند که به زودی به یک موج گاوی دیگر خواهد رسید.

پیش‌بینی تحلیل‌گران تکنیکال: روند صعودی

بر اساس تجزیه و تحلیل تکنیکال در ژوئیه و آگوست سال جاری، بیت کوین بر اساس شاخص‌های متعدد، می‌تواند یک روند صعودی را ادامه دهد. “بدون هیچ مقاومتی” طبق FX Street، بیت کوین از مرز ۱۰ هزار دلار عبور می‌کند و در نهایت به ۱۱۰۰۰ دلار و بیشتر می‌رسد.

پیش‌بینی کریپتو ریسرچ: ۲۰۰۰۰ دلار و تا سال ۲۰۳۰ به ۴۰۰۰۰۰ دلار می‌رسد

براساس گزارش Crypto Research در ماه ژوئن، تحلیل‌گران قیمت خوش بینانه بیت کوین را نسبت به بسیاری از ارزهای دیگر پیش‌بینی می‌کنند. این تیم می‌بینند که BTC تا پایان سال ۲۰۲۰ به سطحی نزدیک به ۲۰،۰۰۰ دلار رسیده است. تا سال ۲۰۲۵، تیم شاهد افزایش ۳۴۱،۰۰۰ دلار و به دنبال آن پیش بینی ۳۹۷،۷۲۷ دلار تا ۲۰۳۰ است.

دقیقاً مانند بیت کوین، CRR  اطمینان دارد که اتریوم و بیت کوین کش نیز روند صعودی را مشاهده خواهند کرد. پیش‌بینی می‌شود که اتریوم تا سال ۲۰۳۰ به ۳،۶۴۴ دلار برسد. در حالی که انتظار می‌رود BCH همزمان قیمت ۱۳۰۰۰ دلاری داشته باشد.

همچنین بخوانید |  آموزش تحلیل تکنیکال

پیش‌بینی چاماس پالیهاپیتیا: ۱.۰۰۰.۰۰۰ دلار تا سال ۲۰۳۷

Chamath Palihapitiya  مالک مشترک گلدن استیت واریرز و بنیانگذار سرمایه اجتماعی، به راحتی یکی از بالاترین پیش‌بینی‌ها را تاکنون داشته است، او معتقد است که بیت کوین به ۱،۰۰۰،۰۰۰ دلار می‌رسد. Palihapitiya از سال ۲۰۱۲ شروع به سرمایه‌گذاری در بیت کوین کرد، و آن را در سال بعد در صندوق پرچین، حساب خصوصی و صندوق عمومی خود قرار داد. وی به دلیل داشتن ۵٪ از کل بیت کوین در گردش در یک مرحله بدنام شده است.

برای کسی که سرمایه‌گذاری زیادی در این ارز رمزنگاری شده دارد، قابل درک است که Palihapitiya  می‌خواهد قیمت تا این حد بالا برود. پیش‌بینی ۱،۰۰۰،۰۰۰ دلار لزوما برای امسال نیست. او فکر می‌کند، در حدود چهار سال، بیت کوین به احتمال زیاد از ۱۰۰۰۰۰ دلار فراتر خواهد رفت و این قیمت ۱،۰۰۰،۰۰۰ دلار در سال ۲۰۳۷ به دست می‌آید.

پیش‌بینی ونسس کاسارس: ۱،۰۰۰،۰۰۰ دلار تا سال ۲۰۲۷

Wences Casares  به دلیل موقعیت خود به عنوان بنیان‌گذار و مدیرعامل Xapo شناخته شده است، و او می‌بیند که بیت کوین تا سال ۲۰۲۷ به ارزش ۱،۰۰۰،۰۰۰ دلار رسیده است. او در ابتدا در سال ۲۰۱۱ با بیت کوین درگیر شد، این نیز زمانی بود که این ارز در آرژانتین نوسان قابل توجهی داشت. سرمایه‌گذاری با بیت کوین او را در مسیر آینده به سمت سود قرار داد، که همچنان به حفظ آن ادامه داد.

Casares  پیش‌بینی قیمت ۱.۰۰۰.۰۰۰ دلار بیت کوین را در جریان کنفرانس اجماع در نیویورک در سال ۲۰۱۷ انجام داد. پیش‌بینی او این بود که بیت کوین در ۵ تا ۱۰ سال به این مقدار می‌رسد.

پیش‌بینی جان مک آفی: ۵۰۰.۰۰۰ دلار تا ۲.۶۰۰.۰۰۰ دلار

جان مک آفی تا پایان سال پیش‌بینی قیمت بسیار بلند پروازانه ۵۰۰۰۰۰ دلاری را انجام داده است، اما این چیزی نیست که پیش‌بینی او را بسیار قابل توجه کند. هنگامی که وی در سپتامبر ۲۰۱۷ این سطح قیمت را پیش‌بینی کرد، بیت کوین به بالاترین قیمتی که دیده‌اند نزدیک می‌شود و احتمال حرکت را بیشتر می‌کند. اگرچه از آن زمان بیت کوین دچار نوسان شده است، اما به نظر می‌رسد مک آفی پیش‌بینی خود را دو برابر کرده و می‌گوید بیت کوین می‌تواند تا پایان سال قیمت ۲.۶ میلیون دلار داشته باشد.

او اظهارات خود را در ماه می سال جاری در توییتر انجام داد. وی با پیروان خود به شوخی گفت که این سخنان با شوخی گفته شده است، و یک سوال لفظی ایجاد کرده است “آیا شما از کسانی هستید که طنز پوچ را در آن نمی‌بینید؟”

پیش‌بینی دوقلوهای وینکلووس: ارزش بازار ۵ تریلیون دلار تا سال ۲۰۲۸

دوقلوهای وینکلووس

دوقلوهای Winklevoss به دلیل فعالیت‌هایشان در توسعه بستر رسانه‌های اجتماعی فیس بوک و تأسیس صرافیGemini  مشهور هستند. در این لیست، آنها نشان خود را به عنوان یکی از بالاترین پیش‌بینی‌ها برای ارزش نهایی بیت کوین با ۵ تریلیون دلار نشان می‌دهند، حتی اگر تا پایان سال جاری نباشد.

این پیش‌بینی در حالی که در سال ۲۰۱۸ انجام شده است، بیان می‌کند که بیت کوین طی ۱۰ تا ۲۰ سال آینده به این مقدار می‌رسد و به برادران تا سال ۲۰۳۸ فرصت می‌دهد تا ببینند آیا عملی می‌شود یا خیر.

پیش‌بینی مایک نووگراتز: ارزش بازار ۷.۵ تریلیون دلار تا سال ۲۰۲۹

مایک نووگراتز، مدیر سابق صندوق هجینگ که از آن زمان به بعد در تجارت ارز رمزنگاری شده سرمایه‌گذاری کرده است، اظهار داشت در مارس سال گذشته بیت کوین شاهد افزایشی بود که بازار طلا باید طی چند دهه آینده آن را ببیند. براساس ارزش بازار طلا در آن زمان، بیت کوین باید تا سال ۲۰۲۹ شاهد جهشی بالاتر از ۷.۵ تریلیون دلار داشته باشد.

Novogratz  اظهار داشت که بیت کوین “یک شرط بندی کاملاً هوشمند” است که با تمرکز بر پیشرفت‌های زیادی که فناوری مرتبط ارائه می‌دهد، قرار دارد.

پیش‌بینی تام لی: ۹۱۰۰۰ دلار

تام لی بخصوص در قدردانی از بیت کوین در این سال، همیشه خوشبین بوده است. با بیان اینکه بیت کوین امسال به ۹۱۰۰۰ دلار می‌رسد، پیش‌بینی‌های لی کمی بزرگ‌نمایی دارند. با این وجود، او به درستی اظهار داشت که بیت کوین در سال ۲۰۱۷ به نزدیک ۲۰،۰۰۰ دلار می‌رسد، در حالی که افتی را که این ارز رمزپایه در سال بعد تجربه کرد نیز پیش‌بینی کرد. وی این را با میانگین درصدی که بیت کوین پس از هر افت ارزش بدست می‌آورد محاسبه کرد.

پیش‌بینی تای لوپز: ۶۰۰۰۰ دلار بدون مشخص کردن زمان

تای لوپز که به خاطر بازاریابی مجلل خود شناخته شده است، وی معتقد بود که بیت کوین می‌تواند سیل پول موسسات را ببیند، که به او اجازه می‌دهد در نهایت تا ۶۰،۰۰۰ دلار افزایش یابد، اگرچه لوپز در مورد بازه زمانی مشخص نبود. وی افزود اگر سرمایه‌گذاران میلیونر بخواهند تقریباً از ۱٪ سود خود برای کمک به بیت کوین استفاده کنند، این افزایش قیمت در میان مدت به راحتی قابل دستیابی است.

پیش‌بینی کی وان پیترسون: ۱۰۰۰۰۰ دلار تا سال ۲۰۲۷

کی وان پیترسون، تحلیل‌گر بانک ساکسو، به دلیل پیش‌بینی‌های گسترده قیمت خود در بیت کوین، به بدنامی مشهور شده است، البته کمتر از برخی از افراد دیگر این لیست. وی معتقد است که تا سال ۲۰۲۷، خرید هر بیت کوین ۱۰۰۰۰۰ دلار هزینه دارد. پیش‌بینی او در اصل در سال ۲۰۱۷ منتشر شد، به دنبال پیش‌بینی او که بیت کوین در همان سال ارزش ۲۰۰۰ دلار را مشاهده خواهد کرد.

پیش‌بینی جرمی لیو: ۵۰۰.۰۰۰ دلار تا سال ۲۰۳۰

جرمی لیو چشم به سرمایه‌گذاری‌های خوب دارد. به هر حال، مدیر اجرایی شرکای سرمایه‌گذاری lightspeed اولین سرمایه‌گذار بود که در Snapchat درگیر شد. در طول سرمایه گذاری‌های خود، لیو موفق شده است موفقیت‌های زیادی را ببیند، به همین دلیل است که او نسبت به آینده بیت کوین احساس اطمینان می‌کند.

لیو اظهار داشت که بیت کوین می‌تواند تا سال ۲۰۳۰ ارزش ۵۰۰۰۰۰ دلار را ببیند، در حالی که در می ۲۰۱۷ با Business Insider صحبت می‌کرد.

پیش‌بینی مارک یوسکو: ۴۰۰.۰۰۰ دلار برای بلند مدت

مارک یوسکو، بنیانگذار  Morgan Creek Capital، گفت که بیت کوین با گذشت زمان ۴۰۰ هزار دلار قیمت خواهد داشت، اگرچه او صریحاً زمان وقوع آن را مشخص نکرد. در ذهن او بیت کوین در همان سطح طلا است، و ما همین سقف بازار را نیز برای طلا خواهیم دید، که ۴۰۰۰۰۰ دلار است.

در نهایت، با توجه به بسیاری از بیت کوین‌های غیر قابل بازیابی موجود، پیش‌بینی واقعی می‌تواند تا ۶۰۰۰۰۰ دلار باشد.

پیش‌بینی راجر ور: ۲۵۰.۰۰۰ دلار قیمت نهایی

راجر ور یکی از اولین سرمایه‌گذاران درگیر بیت کوین است که در سال ۲۰۱۱ (فقط دو سال پس از راه اندازی بیت کوین) با این ارز رمزنگاری شده آشنا شد. در اکتبر ۲۰۱۵، وی اظهار داشت که بیت کوین به راحتی می‌تواند ارزش نهایی ۲۵۰،۰۰۰ دلار را ببیند، هرچند همچنین گفت که ارزش آن می‌تواند ۲۵۰۰ یا ۲۵،۰۰۰ دلار شود.

وقتی او در ابتدا این پیش‌بینی را انجام داد، همه این اعداد غیر واقعی به نظر می‌رسیدند، اما اکنون نه خیلی. در حالی که بسیاری دیگر از سرمایه‌گذاران زمانی را که فکر می‌کنند پیش‌بینی قیمت آنها اتفاق خواهد افتاد، Ver  این کار را نکرد.

پیش‌بینی پمپلیانو: ۱۰۰.۰۰۰ دلار تا سال ۲۰۲۱

آنتونی پمپلیانو نام بزرگی در بازی ارز دیجیتال است و با همین پی‌ بینی قیمت ۱۰۰۰۰۰ دلاری همراه است. اگرچه او معتقد است که این اتفاق تا دسامبر ۲۰۲۱ رخ نمی‌دهد، اما همچنین اظهار داشت که در حال حاضر ۵۰٪ از ارزش خالص خود را در Bitcoin نگه داشته است.

نتیجه گیری نهایی از این پیش‌بینی‌ها

بیت کوین

بیت کوین از زمانی که خالق آن ساتوشی ناکاماتو از تاریخ ۹ ژانویه ۲۰۰۹ شروع به کار با نرم افزار و شبکه مبتنی بر بلاک چین کرده است، با موفقیت در حال اجرا است و بیت کوین پادشاه دارایی رمزنگاری است و به طور شگفت انگیزی در حال کار است. با بالاترین نرخ معاملات ارزی بیت کوین در دسامبر ۲۰۱۷، تقریباً ۲۰ هزار دلار، ارز رمزپایه پیش‌رو در تابستان و پاییز سال ۲۰۲۰ با بیش از ۱۰ هزار دلار مبارزه کرده است، و به نظر می‌رسد در ماه‌ها و یا سال‌ها آینده به بالاترین قیمت‌های جدید برسد.

با نگاهی به بالا به بهترین پیش‌بینی‌های قیمت بیت کوین از بهترین تأثیرگذارها و کارشناسان ارزهای رمزپایه، روشن است که بسیاری از این افراد، به دنبال اثبات حق با دیدن قیمت بیت کوین برای شکوفایی در آینده نزدیک هستند .

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
پریسا
تکنیکالیست و تحلیلگر بازار های مالی . سردبیر بخش تکنیکال سایت میهن سیگنال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 7 =