ورود
بیت کوین دارای بهترین عملکرد در بین دارایی ها در یک دهه

سود سالانه بیت کوین از تمام دارایی های دیگر پیشی گرفته است. در ده سال گذشته، بیت کوین توانسته بیش از ۱۰ برابر سایر دارایی ها رشد کند.

به گزارش میهن سیگنال، چارلی بیللو  مدیرعامل و بنیانگذار  Compound Capital Advisors متوجه شده درمیان تمام دسته های دارایی بیت کوین بهترین عملکرد را داشته است. او اعلام کرده میانگین سود سالانه ۲۳۰ درصد، این ارز دیجیتال پرچم دار  را بیش از ۱۰ برابر نسبت به سایر دارایی ها پیش انداخته است.

۱۰۰ شرکت برتر نزدک با سود سالانه ۲۰ درصد در جایگاه دوم قرار گرفته اند. پس از آن هم شرکت ها با سرمایه بالا قرار گرفته اند. این شرکت ها که ارزش بازاری بیش از ۱۰ میلیارد دلار دارند عملکرد میانگین سالانه ۱۴ درصدی داشته اند. همچنین سهام شرکت های کوچک در رده بعدی قرار گرفته اند. این گروه با عملکرد ۱۲.۹ درصد آخرین گروه از دارایی ها بوده اند که در ۱۰ سال گذشته سود دو رقمی کسب کرده اند.

طلا یک بازنده واقعی

داده ها نشان می دهد طلا از سال ۲۰۱۱ سود میانگین سالانه ۱.۵ درصد داشته است. این دارایی ارزشمند با این عملکرد ضعیف در ۵ سال از ده سال اخیر تنها ضرر به ارمغان آورده است. قیمت طلا از ابتدای سال ۲۰۲۱، ۸.۵ درصد افت کرده است.

از ابتدای سال ۲۰۱۱، سود تجمعی بیت کوین به ۲۰ میلیون درصد (۲۰.۰۰۰.۰۰۰%) رسیده است. سال ۲۰۱۳ هم طبق آمار بهترین سال برای عملکرد این ارز دیجیتال بوده است. در این سال عملکرد مثبت ۵۵۰۷ درصدی برای بیت کوین ثبت شده است.

داده ها نشان می دهند بیت کوین تنها در دو سال در تاریخ خود دچار زیان سالانه شده است و ارقام زیان ۵۸ و ۷۳ درصدی را در طول سال های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ به ثبت رسانده است.

از ابتدای سال ۲۰۲۱ هم قیمت این ارز دیجیتال ۱۰۸ درصد افزایش یافته که اخیرا پس از ثبت قله تاریخی ۶۱۵۰۰ دلار دچار اصلاح تا ۵۳۰۰۰ دلار هم شده است.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

منبع:کوین تلگراف
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *