تحلیل قیمت بیت کوین ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

تحلیل قیمت بیت کوین 31 اردیبهشت 1400

قیمت بیت کوین در حوالی ۴۰۰۰۰ دلار تثبیت شده است. خریداران نتوانسته اند مومنتوم لازم برای افزایش قیمت تا ۵۰۰۰۰ را ایجاد کنند اما احتمال افت مجدد قیمت هم کم شده است.

با وجود بازیابی ۴۰ درصدی از حمایت ۳۰۵۰۰، سطح ۴۳۰۰۰ به عنوان قوی ترین مقاومت تکنیکال عمل خواهد کرد. با تثبیت قیمت بالاتر از ۴۰ هزار دلار، تمرکز خریداران به شکستن مقاومت های ۴۳۰۰۰ و ۴۷۰۰۰ معطوف خواهد شد.

ارزهای دیجیتال در این هفته سقوط شدید قیمت را تجربه کردند اما بازیابی بیت کوین به بالای ۴۰۰۰۰ نشان می دهد سرمایه گذاران منتظر بالارفتن قیمت در روزهای آینده هستند.

طبق اندیکاتور مکدی، در بازار قدرت در دست خریداران است. خط مکدی (آبی) به بالای خط سیگنال رسیده که این یک سیگنال صعودی قوی است. چنین حرکتی نشان می دهد تریدرها باید به نگهداری یا افزایش دارایی خود بپردازند. بنابراین مسیر حرکت تا مقاومت بعدی حداقل برای کوتاه مدت صعودی خواهد بود.

نمودار 4 ساعته بیت کوین / دلار

نمودار ۴ ساعته بیت کوین / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

از سوی دیگر، RSI در محدوده ۴۰ در حال حرکت حاشیه ای است. این نشان می دهد فشار خرید بیت کوین برای حفظ روند صعودی کافی نیست اما به دلیل وجود حمایت های قوی روند قیمت مسطح باقی مانده است.

حد بالای کانال نزولی نیز باعث افزایش فشار فروش از بالا شده است. این سطح باید به منظور هموار کردن مسیر تا ۵۰۰۰۰ دلار شکسته شود. همچنین تریدرها در ۴۳۰۰۰ و ۴۷۰۰۰ با مقاومت های محکم و تاخیر در روند روبه رو خواهند شد.

نزدیک ترین حمایت نیز در سطح ۳۸۰۰۰ قرار گرفته است.

 

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

منبع: کوین گیپ
اشتراک گذاری:
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *