تحلیل قیمت بیت کوین ۵ خرداد ۱۴۰۰

تحلیل قیمت بیت کوین 5 خرداد 1400

بیت کوین به سرمایه گذاران خود ثابت کرده که می تواند از گودالی که در آن گیر کرده خارج شود. با این حال، افزایش شک و تردید در بازار، توانایی ادامه روند صعودی را محدود کرده است. قیمت بیت کوین از قله های نزدیک ۴۰۰۰۰ دلار اصلاح شده اما در ۳۶۴۰۰ حمایت قوی داشته است.

هم اکنون قیمت به بالای ۳۹۰۰۰ دلار رسیده و تنها چند گام با سطح مهم ۴۰۰۰۰ فاصله دارد. شکست به بالای ۴۰۰۰۰ برای تایید روند صعودی به سمت ۵۰۰۰۰ دلار لازم است. در صورتی که قیمت این ارز دیجیتال به سطوح ۴۳۰۰۰ و ۴۶۰۰۰ دست پیدا کند، سرمایه گذاران بیشتری به بازار وارد خواهند شد.

نمودار 4 ساعته بیت کوین / دلار

نمودار ۴ ساعته بیت کوین / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

اندیکاتور مکدی پس از افت به ۳۰۵۰۰ دلار روند صعودی را نشان داده است. واگرایی (دور شدن) خط مکدی (آبی) از خط سیگنال نیز بر اعتبار دیدگاه صعودی افزوده است.

در پایین نمودار، میانگین متحرک ساده ۵۰ نزدیک ترین حمایت را نشان می دهد و از خریداران برای رسیدن به اهداف بالاتر از ۴۰۰۰۰ دلار حمایت می کند.

RSI دیدگاه نزولی را نشان می دهد و رو به پاایین در حرکت است. این اندیکاتور نشان می دهد خریداران فاقد قدرت لازم برای شکستن مقاومت مهم ۴۰۰۰۰ می باشند. بنابراین، طولانی شدن وضعیت فعلی باعث خسته شدن خریداران و در نتیجه یک اصلاح دیگر تا حدود ۳۶۰۰۰ دلار خواهد شد.

 

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

منبع: کوین گیپ
اشتراک گذاری:
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *