ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی

ادامه روند انباشت کاردانو

۱۳ اسفند ۱۴۰۰
ادامه روند انباشت کاردانو

انباشت کاردانو همچنان ادامه دارد، زیرا معامله گرها ها ۱۲.۴۹ میلیارد ADA را نگه می دارند.

همانطور که IntoTheBlock گزارش می دهد، مرحله انباشت برای کاردانو ادامه می یابد. زیرا آدرس های بیشتری به خرید آن ادامه می دهند.  موجودی این ارز دیجیتال پس از سه ماه انباشت در سال ۲۰۲۲ به ۱۲.۴ میلیارد ADA می رسد.

متأسفانه، از آنجایی که این ارز دیجیتال در هفت ماه متوالی اخیر منفی بوده، نمی تواند در بازار عملکرد خوبی داشته باشد. منفی بودن عملکرد قیمت ADA به احتمال زیاد به توزیع دارنده در شبکه بلاک چین مرتبط است.

با باز شدن پوزیشنهای ADA که اکثرا نزدیک به بالاترین قیمت ثبت شده (ATH) هستند، فشار فروش بر روی آن افزایش پیدا میکند. به این دلیل که تریدرهایی که در این مدت در ضرر بودند تمایل دارند با فروش فوری سرمایه های خود تا قسمتی ضررهای خود را در این مدت زمان جبران کنند.

انباشت چگونه در دراز مدت کمک می کند؟

همانطور که قبلاً ذکر شد، اکثر دارندگان کوتاه‌ مدت و میان ‌مدت، کاردانو را نزدیک به بالاترین قیمت ثبت شده (ATH) وارد کرده ‌اند. بنابراین، به احتمال زیاد به محض اینکه این ارز دیجیتال به سرعت ارزش خود را از دست داد، دارایی‌های خود را کنار می‌گذارند. همینطور باعث ایجاد فشار دیوانه ‌کننده‌ ای بر روی این ارز دیجیتال می‌شود.

با پیشی گرفتن انباشت از روند توزیع، قدرت خرید بیشتری باید وارد بازار شود. با توجه به نمودار یک ماهه ADA، ما می توانیم اثرات آن را مشاهده کنیم زیرا میانگین ضرر در ماه از تقریباً ۲۵٪ به ۱۰٪ کاهش می یابد.

در کوتاه ‌مدت و میان‌ مدت، متأسفانه ADA بیش از ۴۰ درصد از ارزش خود را از دست می دهد. این مسئله علیرغم بهبود اخیر در بازار کسب درآمد از ارز دیجیتال که باعث افزایش ۲۰ تا ۴۰ درصدی قیمت شد، رخ می دهد.

در زمان انتشار، کاردانو با ۰.۸۸ دلار معامله می شود و در سه روز گذشته تقریباً ۱۰ درصد از دست داده است. در مورد عملکرد سالانه، سال ۲۰۲۲ نتوانست عملکرد مثبت قیمتی را برای ADA به ارمغان بیاورد. دارایی این ارز دیجیتال، همچنان در یک روند نزولی شدید حرکت می کند.

منبع:u.today
4 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *