این روزها کاردانو رهبری بازار ارز های دیجتال برتر را بر عهده دارد

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲
این روزها کاردانو رهبری بازار ارز های دیجتال برتر را بر عهده دارد

تیم توسعه کاردانو به طور فعال در حال تلاش برای افزایش قابلیت‌ های شبکه است. قراردادهای هوشمند زیادی به این شبکه اضافه شدند که  فداکاری و قدرت تکنولوژیکی تیم توسعه این ارز دیجیتال را نشان می دهد.

هفتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، گامی چشمگیر در فضای بلاک چین برداشته است. این کریپتو از ابتدای سال ۲۰۲۳ بیش از ۱۰۰۰ قرارداد هوشمند Plutus V1 را به شبکه خود اضافه کرده است.

بر اساس آمار Finbold  تا تاریخ ۱۷ می ۲۰۲۳، ۵۷۷۶ اسکریپت Plutus V1  در مقایسه با ۴۷۱۸ اسکریپت V1 که در اول ژانویه ثبت شد، وجود داشت.

این دستاورد مهم، موقعیت کاردانو را به عنوان یک بازیگر برجسته در فضای مالی غیرمتمرکزیا دیفای مستحکم کرده است. قابل ذکر است که تمام انواع و عملکردهای داخلی Plutus V1 به Plutus V2 اضافه شده است. قابل ذکر است که تعداد اسکریپت های Plutus V2 در زمان انتشار این مقاله ۲۴۹۴ بود.

تحلیل قیمت کاردانو

Cardano همچنان انعطاف پذیری خود در بازار بی ثبات ارزهای دیجیتال نشان می دهد. این ارز دیجیتال با عملکرد اخیر خود، توجهات را به خود جلب کرده است. این کریپتو زیرا با قیمت ۰.۳۷۶۳ دلار معامله می شود. این یک افزایش قابل توجه ۲.۳۵ درصدی ارزش در یک روز و افزایش چشمگیر ۵.۲۳ درصدی ارزش در طول یک هفته را نشان می دهد.

کاردانو در حال حاضر سطح حمایت ۰.۳۵۲۴۵ دلار را در بازار تجربه می کند. در مقابل، ADA با سطح مقاومت ۰.۴۰۰۴۸ دلار مواجه است.

این روندهای صعودی اعتماد و علاقه زیاد به کاردانو را در میان سرمایه گذاران و جامعه گسترده تر ارزهای دیجیتال نشان می دهد. با ارزش بازار ۱۳.۱ میلیارد دلار، کاردانو جایگاه خود را به عنوان یکی از ده ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار تثبیت کرده است.

طبق گزارشات میهن سیگنال، بیت‌ کوین و اتریوم در بحبوحه هیاهوی اخیر میم ‌کوین ها با هزینه‌های شبکه رو به‌ رو هستند. با این حال کاردانو از نظر حجم تراکنش روزانه جایگاه رهبری را در بین تمام بلاک‌چین‌ ها به عهده گرفته است.

منبع:فینبولد
6 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • خیلی ممنون به خاطر محتوای خوبتون

  • نمایش کامنت بیشتر

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *