ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
پرواز ساندى سواپ
۲۵ بهمن ۱۴۰۰

ارزش کل قفل شده صرافى برجسته مبتنى بر شبکه کاردانو، ساندى سواپ با عبور از سطح ١٠٨ میلیون دلارى به اوج جدید خود رسید.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از یوتودى، شبکه ساندى سواپ شاهد رشد قابل توجهى در ارزش کل قفل شده (TVL) و فعالیت هاى تراکنش هایش بوده است.

صرافی غیرمتمرکز مبتنی بر کاردانو ساندی‌سواپ (SundaeSwap) با عبور از مرز ۱۰۸ میلیون دلار ارزش کل قفل‌شده (TVL)، رکورد قبلى خود را شکست و به نقطه عطف جدیدی رسیده است.

گفتنى است، ارزش کل قفل‌شده نشان‌دهنده ارزش کل دارایی‌های ارز دیجیتالی است که در پروتکل‌های مالى دیفای (DeFi) قرار داده شده است.

ارزش کل قفل شده (TVL)، اخیرا تبدیل به یکى از شاخص بسیار مهم در ارزیابى کارایى و عملکرد ارزهاى دیجیتال شده است.

به گزارش میهن سیگنال بر اساس داده‌ های DeFi Llama در روز ۱۳ فوریه، همزمان با افزایش چشمگیر تراکنش‌ها در شبکه کاردانو، ارزش کل قفل‌شده در این صرافی غیرمتمرکز از ۱۰۸.۲ میلیون دلار عبور کرده است.

ساندی ‌سواپ نخستین صرافی غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال در بلاک چین کاردانو است و با وجود اینکه به تازگى در تاریخ ژانویه ٢٠٢٢ (ماه گذشته) راه‌اندازی شد، رشد قابل‌توجهی داشته و بسیاری از معامله‌گران از این پلتفرم برای مبادله، تجارت و کشت سود استفاده می‌کنند.

ساندی سواپ فضایی ایجاد کرده تا افراد بتوانند بدون نیاز به کسب اجازه، تراکنش های خود را به شکل بهینه انجام دهند. این امر قطعا به لطف فناوری بلاکچین تحقق پیدا کرده است. اعضای پروتکل ساندی سواپ با تامین نقدینگی می توانند بازار تشکیل بدهند تا دیگران توکن های بومی را در آنها با یکدیگر مبادله کنند.

ساندی سواپ به دنبال این است تا به ” یونی سواپ کاردانو” تبدیل شود. در همین جهت، ساندی سواپ از همان الگوریتم استخر دائمی محصول (x * y = k) برای بازارسازی خودکار استفاده می کند. البته خلاقیت هایی هم در این صرافی ایجاد شده که مخصوص کاردانو است.

منبع:u.today.com
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.