تحلیل ارزهای دیجیتال ۱ شهریور ۹۹

تحلیل ارزهای دیجیتال ۱ شهریور ۹۹

تحلیل ارزهای دیجیتال 1 شهریور 99

بیت کوین و چندین آلت کوین دیگر واگرایی منفی تشکیل داده اند که نشان دهنده ضعف حرکت آنها می باشد.

تحلیل بیت کوین ۱ شهریور ۹۹

با توجه به اینکه بیت کوین در یک روند صعودی قرار گرفته بود، تریدرها به طور مداوم کف های قیمتی را تا EMA 20 روزه (۱۱۵۷۰) خریداری کرده اند زیرا اعتقاد دارند رالی ادامه خواهد یافت و قیمت دوباره به این سطوح کف نخواهد رسید.

نمودار روزانه بیت کوین دلار

نمودار روزانه بیت کوین دلار – برای مشاهده سایز اصلی کلیک کنید.

با این حال بازگشت قیمت از EMA 20 روزه در ۲۰ آگوست نشان می دهد خریداران از ادامه روند صعودی مطمئن نیستند و به همین علت در این حمایت خرید شدید انجام نمی دهند.

واگرایی منفی در RSI گویای ضعیف شدن حرکت است. اگر قیمت به زیر EMA 20 روزه برسد و تثبیت شود تریدرها باید منتظر حمایت در سطوح پایین تری باشند.

همچنین بخوانید |  تحلیل بیت کوین

در صورت شکست به زیر EMA 20 روزه افت تا محدوده حمایتی ۱۱۱۰۰ تا ۱۰۹۰۰ دلار محتمل است.

بر خلاف این فرضیه اگر جفت بیت کوین/ دلار از EMA 20 روزه بازگردد خریداران برای بالابردن قیمت تا محدوده مقاومتی ۱۲۱۱۳.۵۰ تا ۱۲۴۶۰ دلار تلاش خواهند کرد. در صورت موفقیت، احتمال ادامه روند صعودی وجود دارد.

تحلیل اتریوم ۱ شهریور ۹۹

بازگشت از EMA 20 روزه (۳۹۵ دلار) در ۲۰ آگوست نشان می دهد فروشندگان به شدت در حال دفاع از این مقاومت هستند. آنها اکنون برای رساندن قیمت اتریوم به زیر EMA 20 روزه تلاش می کنند.

نمودار روزانه اتریوم دلار

نمودار روزانه اتریوم دلار

در صورت موفقیت آنها افت تا ۳۶۶ دلار محتمل خواهد بود، خریداران به دفاع شدید از این حمایت تمایل دارند. بازگشت از این حمایت می تواند جفت اتر/ دلار را در رنج ۳۶۶ تا ۴۱۵.۶۳۴ دلار به مدت چندین روز نگه دارد.

همچنین بخوانید |  تحلیل اتریوم

واگرایی منفیی در RSI نشان می دهد حرکت ضعیف شده است. اگر فروشندگان بتوانند اتر را به ۳۶۶ دلار برسانند افت تا SMA 50 روزه (۳۲۱ دلار) محتمل خواهد بود.

بر خلاف آن اگر این جفت از EMA 20 روزه خود بازگردد خریداران دوباره برای بالابردن قیمت تا بالای محدوده مقاومتی ۴۱۵.۶۳۴ تا ۴۴۶.۴۷۹ دلار تلاش خواهند کرد.

تحلیل ریپل ۱ شهریور ۹۹

بازگشت ضعیف از EMA 20 روزه (۰.۲۸۵) در ۲۰ آگوست گویای نبود خریدار در سطوح بالاتر است. اگر فروشندگان بتوانند قیمت را به زیر EMA 20 روزه برسانند احتمال کاهش ارزش ریپل تا ۰.۲۶۸۴۷۸ دلار وجود دارد.

نمودار روزانه ریپل دلار

نمودار روزانه ریپل دلار

EMA 20 روزه صاف شده و RSI به نزدیکی نقطه میانی کاهش یافته که نشان دهنده رفتار محدود به رنج در کوتاه مدت می باشد. بازگشت قوی از حمایت ۰.۲۶۸۴۷۸ دلار می تواند سیگنال قوی شدن حرکت باشد و خریداران را به بالابردن قیمت تا ۰.۳۲۶۱۱۳ دلار ترغیب نماید.

بر خلاف این فرضیه، در صورت رسیدن قیمت جفت ریپل/ دلار به زیر ۰.۲۶۸۴۷۸ دلار اصلاح عمیق تر تا SMA 50 روزه یعنی ۰.۲۴۳ دلار محتمل خواهد بود.

تحلیل چین لینک ۱ شهریور ۹۹

چین لینک در ۱۹ و ۲۰ آگوست دو کندل متوالی اینساید دی تشکیل داده که نشان دهنده تردید تریدرها می باشد. با شکست حمایت ۱۴.۶۹ دلار توسط این آلت کوین، این کندل هم به سمت پایین جابجا شد.

نمودار روزانه چین لینک دلار

نمودار روزانه چین لینک دلار

خریداران اکنون در حال تلاش برای دفاع از EMA 20 روزه (۱۴.۱۲ دلار) می باشند. در صورت موفقیت آنها جفت چین لینک/ دلار می تواند تا ۱۷.۶۷۳۸ دلار بالا برود. فروشندگان از این سطح دفاع شدیدی خواهند نمود.

EMA 20 روزه صاف شده و RSI درست بالای نقطه میانی قرار دارد که گویای رفتار محدود به رنج در کوتاه مدت می باشد.

همچنین بخوانید |  تحلیل آلت کوین ها

با این وجود اگر فروشندگان قیمت را به زیر EMA 20 روزه رسانده و تثبیت نمایند، احتمال افت تا سطح اصلاحی ۵۰ درصد فیبوناچی در ۱۳.۴۹۰۶ دلار و پایین تر از آن سطح اصلاحی ۶۱.۸ درصد یعنی ۱۱.۹۲۸۱ دلار وجود دارد.

تحلیل لایت کوین ۱ شهریور ۹۹

خریداران از EMA 20 روزه (۵۹ دلار) در ۱۹ آگوست دفاع کردند اما نتوانستند لایت کوین را به مقاومت بالایی ۶۵.۱۵۷۳ دلار برسانند که این نشانگر نبود تقاضا در سطوح بالاتر است. این معمولا زمانی اتفاق می افتد که تریدرها اعتقاد دارند فرصت ورود در سطوح پایین تر را در صورت صبر کردن به دست خواهند آورد.

نمودار روزانه لایت کوین دلار

نمودار روزانه لایت کوین دلار

اگر فروشندگان قیمت را به زیر EMA 20 روزه برسانند افت تا ۵۶ دلار و سپس ۵۱ دلار محتمل است. چنین حرکتی نشان می دهد حرکت تضعیف شده و می تواند به رفتار رنجی به مدت چند روز بیانجامد.

تحلیل کاردانو ۱ شهریور ۹۹

کاردانو در ۱۹ آگوست زیر حمایت ۰.۱۳ دلار بسته شد که یک علامت منفی است. خریداران برای بالابردن قیمت تا ۰.۱۳ دلار در روز بعد تلاش کردند اما فروشندگان به شدت از EMA 20 روزه دفاع نمودند.

نمودار روزانه کاردانو دلار

نمودار روزانه کاردانو دلار

این نشان می دهد احساسات درباره کاردانو از خرید در کف ها به فروش در رالی ها تغییر یافته است. اگر جفت کاردانو/ دلار زیر ۰.۱۲۵ دلار بسته شود احتمال افت تا حمایت ۰.۱۱ دلار وجود دارد. EMA 20 روزه نزولی شده و RSI به در منطقه عمیق منفی قرار دارد که نشان دهنده بازگشت قدرت فروشندگان می باشد.

این دیدگاه نزولی در صورت بالا آمدن ارزش این جفت از سطوح فعلی و بالای EMA 20 روزه خنثی خواهد شد. چنین حرکتی نشان دهنده خرید قوی در سطوح پایینی خواهد بود.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 18 =