تحلیل ارزهای دیجیتال ۶ شهریور ۹۹

تحلیل ارزهای دیجیتال ۶ شهریور ۹۹

تحلیل ارزهای دیجیتال 6 شهریور 99

بیت کوین و آلت کوین ها در کوتاه مدت رفتار رنجی خواهند داشت زیرا خریداران و فروشندگان در حال دیکته کردن برتری خود هستند.

تحلیل بیت کوین ۶ شهریور ۹۹

بیت کوین در ۲۵ آگوست زیر EMA 20 روزه خود (۱۱۵۵۴ دلار) بسته شد که این اولین نشانه از دست رفتن قدرت خریداران می باشد.

چارت روزانه بیت کوین دلار

چارت روزانه بیت کوین دلار

خریداران در حال دفاع از منطقه حمایتی ۱۱۱۰۰ تا ۱۰۹۰۰ دلار هستند اما احتمالا با مقاومت EMA 20 روزه روبه رو خواهند شد.

در صورتی که خریداران نتوانند قیمت را به بالاتر از EMA بیست روزه برسانند، افت تا میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (۱۰۷۲) و سپس تا ۱۰۴۰۰ دلار محتمل خواهد بود. برخلاف آن اگر خریداران قیمت را به بالای این سطح برسانند، احتمال حرکت تا ۱۲۱۱۳.۵۰ دلار وجود خواهد داشت. در این سطح فروشندگان به شدت به دفاع خواهند پرداخت.

EMA بیست روزه صاف شده و RSI درست بالای نقطه میانی قرار گرفته که نشان دهنده رفتار محدود به رنج قیمت به مدت چندین روز خواهد بود.

همچنین بخوانید |  تحلیل بیت کوین

روند بعدی احتمالا پس از رسیدن قیمت به محدوده مقاومتی ۱۲۱۱۳.۵۰ تا ۱۲۴۶۰ دلار یا کاهش آن به زیر منطقه حمایتی ۱۰۴۰۰ تا ۱۰۰۰۰ دلار آغاز خواهد شد.

تحلیل اتریوم ۶ شهریور ۹۹

ناتوانی خریداران در شکستن مقاومت ۴۱۵.۶۳۴ دلار در ۲۴ آگوست باعث سیو سود در ۲۵ آگوست شد که این خود به افت قیمت اتر تا حمایت کلیدی ۳۶۶ دلار منجر گردید.

چارت روزانه اتریوم دلار

چارت روزانه اتریوم دلار

با اینکه خریداران اتریوم در این کف قیمتی خرید انجام دادند اما برای بالابردن قیمت تا بالای EMA بیست روزه (۳۹۳ دلار) در حال تقلا هستند که این یک نشانه منفی و گویای نبود تقاضا در سطوح بالاتر است.

شکست و تثبیت زیر ۳۶۶ دلار می تواند بر فشار فروش بیفزاید و به افت قیمت تا SMA 50 روزه (۳۳۶) منتهی شود. چنین حرکتی نشان خواهد داد یک قله کوتاه مدتی در ۴۴۶.۴۷۹ دلار شکل گرفته است.

همچنین بخوانید |  تحلیل اتریوم

در صورتی که خریداران بتوانند قیمت را به بالای EMA بیست روزه برسانند رفتار رنجی به مدت چند روز در محدوده ۳۶۶ تا ۴۱۵.۶۳۴ دلار محتمل خواهد بود.

تحلیل ریپل ۶ شهریور ۹۹

ریپل در ۲۴ آگوست بالاتر از EMA بیست روزه خود (۰.۲۸۴ دلار) بسته شد اما نبود خریدار در سطوح بالاتر مجددا قیمت را تا حمایت ۰.۲۶۸۴۷۸ دلار کاهش داد.

چارت روزانه ریپل دلار

چارت روزانه ریپل دلار

خریداران اکنون در حال دفاع از حمایت ۰.۲۶۸۴۷۸ می باشند اما اگر نتوانند قیمت را بالای EMA بیست روزه نگه دارند برتری با فروشندگان خواهد بود.

در صورتی که فروشندگان جفت ریپل/ دلار را به زیر ۰.۲۶۸۴۷۸ دلار برسانند احتمال افت قیمت تا SMA پنجاه روزه (۰.۲۵) وجود خواهد داشت. این یک حمایت کلیدی است زیرا در صورت شکست آن احتمال افت تا سطح اصلاحی ۶۱.۸ درصد فیبوناچی در ۰.۲۴۱۰۶۸ دلار وجود خواهد داشت.

بر خلاف این فرض اگر قیمت این جفت از حمایت ۰.۲۶۸۴۷۸ دلار بازگشته و تا بالای EMA بیست روزه افزایش یابد به مدت چند روز رفتار محدود به رنج بین ۰.۳۲۶۱۱۳ و ۰.۲۶۸۴۷۸ دلار قابل پیش بینی است.

تحلیل چین لینک ۶ شهریور ۹۹

خریداران چین لینک در ۲۳ و ۲۴ آگوست نتوانستند قیمت آن را تا بالای مقاومت ۱۶ دلار افزایش دهند که این در ۲۵ آگوست موجب سیو سود و پولبک به زیر EMA بیست روزه (۱۴.۴۹ دلار) شد.

چارت روزانه چین لینک دلار

چارت روزانه چین لینک دلار

نکته مثبت این است که سطوح پایین تر خریداران را جذب می کنند که این گویای احساسات مثبت می باشد. اکنون جفت چین لینک/ دلار دوباره تا بالای EMA بیست روزه افزایش قیمت داشته است.

همچنین بخوانید |  تحلیل آلت کوین ها

اگر خریداران بتوانند قیمت این جفت را تا بالای ۱۶ دلار برسانند، چین لینک دوباره برای ادامه روند صعودی و تست مجدد ۲۰.۱۱۱۱ دلار تلاش خواهد کرد.

در سوی دیگر اگر قیمت این جفت از ۱۶ دلار پایین بیاید فروشندگان برای کاهش دادن قیمت تا سطح ۶۱.۸ درصد اصلاحی فیبوناچی در ۱۱.۹۲۸۱ دلار تلاش خواهند نمود.

تحلیل بیت کوین کش ۶ شهریور ۹۹

بازگشت از سطح ۲۸۰ دلار در ۲۵ آگوست گویای دفاع شدید فروشندگان از این مقاومت EMA بیست روزه (۲۸۸ دلار) می باشد.

چارت روزانه بیت کوین کش دلار

چارت روزانه بیت کوین کش دلار

خریداران بیت کوین کش در ۲۵ آگوست کف ها را خریداری نمودند اما اگر نتوانند قیمت را به بالای ۲۸۰ دلار برسانند یک راند فروش دیگر ایجاد خواهد شد که می تواند موجب کاهش قیمت تا ۲۶۰ و سپس ۲۴۰ دلار گردد.

EMA بیست روزه با شیب رو به پایین و RSI در محدوده منفی نشان می دهند فروشندگان قدرت را به دست گرفته اند.

این دیدگاه نزولی با بازگشت قیمت از سطوح کنونی و افزایش به بالاتر از مقاومت ۲۸۰ تا ۲۹۵ دلار خنثی خواهد شد.

تحلیل لایت کوین ۶ شهریور ۹۹

لایت کوین در ۲۵ آگوست به زیر EMA بیست روزه خود (۵۹ دلار) رسید که نشان دهنده فروش توسط فروشندگان در رالی های کوچک می باشد.

چارت روزانه لایت کوین دلار

چارت روزانه لایت کوین دلار

حمایت بعدی در SMA پنجاه روزه (۵۳ دلار) قرار دارد و در صورت شکسته شد آن احتمال افت قیمت تا ۵۱ دلار نیز وجود دارد.

بر خلاف آن در صورت بازگشت جفت لایت کوین/ دلار از سطوح فعلی، خریداران برای سوق دادن قیمت تا بالای خط روند نزولی تلاش خواهند کرد. در صورت موفقیت آنها، حرکت تا ۶۴ و سپس ۶۸.۹۰۰۸ دلار محتمل خواهد بود.

EMA بیست روزه هموار و RSI نزدیک به نقطه میانی نشان دهنده رفتار رنجی به مدت چندین روز می باشد.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =