زنده شدن بازار با ابراز تمایل مایکرواستراتژی به خرید بیت کوین

بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال این هفته را با کندل های سبز به پایان می رسانند. قیمت بیت کوین و رمزارزهای مهم پس از یک هفته عدم قطعیت و با اعلام برنامه های جدید مایکرواستراتژی برای خرید مجدد بیت کوین بازیابی شده است.

به گزارش میهن سیگنال، بایننس کوین در هفته گذشته ۱۸.۶ درصد رشد قیمت را تجربه کرده است. ریپل هم با وجود در جریان بودن پرونده قضایی اش همچنان در حال رشد است.

با مثبت شدن احساسات پیرامون ریپل و هجوم نهنگ ها برای خرید این ارز، جریان ورودی سرمایه های حقوقی نیز به این ارز دیجیتال در هفته گذشته دو برابر شده است.

همزمان کاردانو و پولکادات در هفته گذشته به ترتیب عملکرد مثبت ۲۰ و ۱۰ درصدی داشته اند. به نظر می رسد یکی از دلایل رشد کاردانو اعلام خبر همکاری دولت اتیوپی با بلاک چین کاردانو بوده است.

مایکرواستراتژی دلیل اصلی صعودی شدن بازار

مهم ترین سیگنال صعودی این هفته از شرکت مایکرو استراتژی به دست آمده است. این شرکت پس از سرمایه گذاری میلیاردها دلار در بیت کوین در چند ماه اخیر، گزارشی از نتایج و عملکرد مالی خود را اعلام کرده است. طبق این گزارش، درامد این شرکت در چهار ماهه اول سال ۲۰۲۱ ، ۵۲ درصد افزایش یافته است.

مایکل سیلور مدیرعامل مایکرواستراتژی بر این نکته تاکید کرده که استراتژی دوگانه شرکتش در توسعه کسب و کار مرتبط با نرم افزار همراه با هولدینگ بیت کوین نقش مهمی در ایجاد ارزش بنیادی داشته است. او همچنین اعلام کرده کار شرکتش با سرمایه گذاری بیت کوین تمام نشده و قصد خرید بیت کوین های بیشتری در آینده را دارد.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *